• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ahoj Zuzi, Nellince přeji všechno nejlepší k dnešním velkým narozeninám :dizzy_face:
Doufám, že si to pořádně užila.Dneska by mělo počasí vydržet, takže grilovačka klapne, my s Martinem grilovali včera každej jeden párek, ale i tak dobrý :grinning: já teda griluju i rohlíky, ty jsou rozpečený strááááááášně dobrý :slight_smile:

Já jsemsi včera definitivně sbalila tašku do porodky i s pantoflema pro tatínka :grinning: nejsem si jistá jestli včerejší špinění znamenalo odchod hlenové zátky či co, tak radši, ať mám všechno po ruce, zítra snad dovezeme postýlku a přestěhujeme komodu a bude všechno nachystané...tak uvidíme.
23. srp 2010 v 09:44  • Odpověz
Nelloušce všecičko nejlepší k dnešním krásným 3tím narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. srp 2010 ve 21:13  • Odpověz
Dodatečně děkujeme za přáníčka! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. srp 2010 ve 13:41  • Odpověz
Jani pro tebe, našla jsem úžasný kombinézky pro Matýska, kdyby jsi chtěla :wink: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29501322&tab=1
3. zář 2010 v 00:13  • Odpověz
Tu je zábava jak v krematóriu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
3. zář 2010 v 16:44  • Odpověz
že jo :grinning: a to si zde normálně vykládám skoro sama :grinning: :grinning:

Díky za kombinézu, musím na něco mrknout, tak snad vyberu a ještě se chci mrknout na ten Next, jestli něco nemají, ale nějak se k tomu nemůžu dostat, klasika
3. zář 2010 v 18:14  • Odpověz
Hele, já sem taky píšu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , teda snažím se. Ale raděj využiju volného času - a že ho teda mám :grinning: :grinning: :grinning: - k relaxaci :grinning: :sunglasses: .

Zítra mají prďoši 1/4 roku :astonished: :slight_smile: , mazec, jak to letí. :zipper_mouth:
3. zář 2010 ve 20:25  • Odpověz
Teda, to je vtip, že prďoši mají už tři měsíce, neee??? Dyť nedávno vylezli ven?? No to nechápu :grinning:
Já se zde morduju, dostala jsem bojový úkol, najít na zítřejší ohňostroj nějakou hudbu, tak už u toho sedím asi hodinu a Matesovi se to moc nelíbí, když sedím, tak mi neustále okopává pupek :zipper_mouth:

A zjistila jsem, že budu muset říct Martinovi, že by mě neměl nechávat doma samotnou :grinning: bo jak jsem doma sama, tak nevím co sežrat, už jsem zešrotila třetí jogurt a kus čokošky od tety Makelíny, asi čtyři nektarinky a ještě přesnídávku, ale ta byla mini :grinning: no ještě že nekupujeme sladký, bo teda nevím...ale jak se tak dívám na ty jeho dva řízky, co zde čekají až dojde, tak jsem ještě dobrá :grinning: :grinning:
3. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz
Omlouvám se že sem lezu,chtěla jsem se zeptat Makelky,jestli potřebují děti něco na pondělí do školky(třeba jestli budou vyrábět a tak.Lariska jde poprvé až v pondělí.Děkuji předem
4. zář 2010 ve 14:36  • Odpověz
Ahoj Andry,

my chodili celý týden a na nástěnce nic nemají napsaný, takže snad ne, teda aspoň o tom nevím :confused: :confused: :sweat_smile: :grinning: :grinning:
5. zář 2010 v 19:29  • Odpověz
Ahojky děkuji moc,já jsem byla měsíc mimo domov tak nevím která bije. :grinning:
5. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz
Zdar ženy, hlásíme se pořád vcelku :grinning: Mates je přisátej jak klíště, takže porodím asi až na Vánoce :grinning:
6. zář 2010 v 17:12  • Odpověz
Je třeba to trošku pošťouchnout, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2010 v 17:16  • Odpověz
Měly bychom Lucce pogratulovat k těhotenství, když se sama neohlásí :wink:

Tak hlavně, aby bylo mímo zdravý!!!!
6. zář 2010 v 17:18  • Odpověz
Tak jako fakt?? No tak to gratuluji, vím že o tom Lucka mluvila a nedávno jsem ji viděla z busu a zdálo se mi že má trošičku břiško, protože byla vždycky jak hubená jak lunt, ale nechtěla jsem se ptát.... :slight_smile:

Makel, já bych zase potřebovala prošťouchnout, ale na to se nějak nikdo nehlásí :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :angry: :angry:
6. zář 2010 v 19:37  • Odpověz
Zduř ženy!

Jaňouchu, jak prošťouchnout? :confused: Vydrž, cílová meta se blíží.
Achjo, nic se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už se těším, až budou všeci parchoši spat :grinning: .

6. zář 2010 v 19:50  • Odpověz
U nás už parchoši spí, teda ten malej a psék se taky už válí :grinning:

Já vím Jani, snas se ten někdo nechá ukecat :grinning:
6. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz
Kufa tam je zima :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
7. zář 2010 v 08:56  • Odpověz
Hoj..Zuzi, no protože jestli se Mates tím čípkem nehodlá prokousat, tak ho asi nepustí :grinning: mám pocit, že jsem tak snad zabetonovaná :grinning:
Ukecat se nenechal nikdo sakra :rolling_eyes: ještě to zkusím dneska, ale máme další zaručený tip...zítra je úplněk :grinning: tak to prý půjde.
Venku je zima? Tak to tam snad ani nepolezu, my máme doma skvělých 19°C to by se Makelína zahřála :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 09:43  • Odpověz
Ty voe Kužílku, vy máte doma teplo, jo? To je maso, včera jsem tam málem umrzla :grinning: :grinning: :grinning: Aj venku je líp jak u vás :grinning:

Nesmíš se na nic ptát a musíš nečekaně zaútočit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Pak to bude bez debat :grinning:
7. zář 2010 v 09:52  • Odpověz
Já včera útočila a prd z toho :grinning: no já nevím,je zde stejně jako včera, to zde taky bylo 19°C :grinning: :grinning: ale ven jsem ještě nedošla, žehlím, už asi hodinu a půl a jsem z toho upocená až na čípku, a nebaví mě to, ale ještě zde trocha je, akorát jsem si musela sednout, bo žehlit s poslíčkama, je fakt hnus :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
Jen žehli, třeba to trošku urychlíš :grinning:

Já si te´d pověsila jednu pračku na sluníčko a ještě peru další, když svítí, a´t mi to hezky schne a večer budu asi žehlit :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Vopruz :grinning:
7. zář 2010 v 11:24  • Odpověz
Já žehlila včera :sunglasses: , ale před chvilkou vypraná dávka prádla už se sušší venku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak mě to zas čeká :rolling_eyes: .
Jani, aspon nežehlíš sama :grinning: -když máš ty poslíky.

Zítra jedem s prckama na kyčle do Svitav, tak má Sláva dovču a uděláme si výletík, snad nebude chcandit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. zář 2010 v 11:27  • Odpověz
Jo to je fakt, že aspoň nežehlím sama, zvlášť když mě ten pán co bydlí v břichu vytrvale kope :grinning:
Taky bych někam jela, ale já pojedu zítra mrknout na kámošku do porodnice na mimčo, no tak třeba se tam Matesovi zalíbí a zůstaneme tam taky :grinning:
dneska už naštěstí neperu, stačilo včera a v neděli, ale Martin říkal, že od zítra má být pěkně, tak snad má pravdu a bude, protože toho chcandění mám vážně dost a nebaví mě...předpokládám, že dojdu z porodnice a bude pršet furt :angry: :confounded:
7. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj holky, vidím, že to tu máte rozjetý, ale můžu se přidat? :dizzy_face:
9. zář 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahoj, rozjeté to zde sice je, ale nějak to holky flákají :grinning: ale klidně se přidej, ony se zde čas od času ukáží :slight_smile:
9. zář 2010 ve 13:30  • Odpověz
AHoj,

tak se hlásím, když už nás Janča drbe za slabou oučast :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska bylo hezky, že? :grinning:
9. zář 2010 v 18:26  • Odpověz
bylo i prádlo mi skoro uschlo.... :grinning: dneska by to aji šlo...
9. zář 2010 v 19:09  • Odpověz
Se na to vy.eru, jsem psala dlouhej příspěvek a smazal se :rolling_eyes: :angry: .
9. zář 2010 ve 20:53  • Odpověz
Ve zkratce - Kužílku, nes.r s nedocházkou, až malej Mates vyleze, taky nebudeš mít čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
S parchošema jsme byli na pravidelných prohlídkách, Nellinka má ve 3 letech 99cm a 14kg.
A. má ve 3 měsících 5.7kg a 66cm, K. má 6.4kg a 65cm a prej si mám otevřít živnost na kojení :grinning: :grinning: :grinning: .
9. zář 2010 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.