• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
@pajinka111 nejsem si jistá, ale myslím si, že v Bce nikdo 3D nedělá, co vím, tak všichni jezdí do Brna.

Zuz, už tolik neblinkáme, zobeme jinej nutroš, takže neblijeme, ale taky nekadíme :angry: takže ho každý den trápím rourkou, abych ho krapet popohnala a musím Matyho prolívat čajem, jenže on mi ho potvora nechce hořkej, takže ho musím přisladit.Konečně mi taky usnul, jenom doufám, že tentokrát zabral úplně a bude vstávat ve svou obvyklou hodinu, tj ve dvě...no uvidíme.Jdu hodit hygienu a zaplout do pelechu.Martin je dneska přes noc v Praze, tak snad bude malej v noci hodnej.pa
20. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz
@janca.k
díky za odpověd,no už jsem to taky zjistila,stejně tam musím na genetiku,takže jsem už objednaná v Brně
21. říj 2010 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz
Pěknou neděli přeju! :slight_smile:

Prcci spí v kočáře (a doufám, že aspoň hodinu ještě budou), Nellda si tady hraje s panenkou a Sláva to zalomil v obýváku :grinning: . Byli jsme na prochajdě, ale začalo celkem dost mrholit, tak jsme to vzali šupem dom.

Zítra zas nejde elektrika :confounded: :confounded: :confounded:, opravujou nějaký vedení, je to už asi po 5., magoři jedni :rolling_eyes: , naposledy nešla v pátek. V úterý jdem s prďochama do poradny, mají být očkovaní, ale ještě soplí, tož asi nic nebode. Ale chci se domluvit na náušničky pro našu malou slečnu :dizzy_face: .

Tak pěknej zbytek neděle! :sunglasses:
24. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz
No nazdar :slight_smile:

tady to teda žije :wink:

Kužílek už je velkej chlap, tak by to chtělo nový foto, ne Jani? :slight_smile:

A jak se vede Kafkoušům??? :wink: Bobeši jsou hodní?????

My se máme fajn :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:44  • Odpověz
Zduř, foto je, ale ve foťáku :grinning: musím je stáhnout, ale nějak není chvilka.
Dneska tady byla ségra s mamkou a hodinku vozily malýho,jenže začalo pršet, tak spal na chodbě, naštěstí mu nemusím tahat podvozek do patra, stačí ho narvat do korby a vrhnout na chodbu kde je zima a spí jak dudek :grinning: dokonce i v noci mi teď nějak dlouho spí, v pátek a v sobotu chrněl skoro šest hodin v kuse, dneska teda jenom pět :grinning: teď se válí v lehátku a já se půjdu konečně najíst.

My jdeme taky zítra do poradny, na 6-ti týdenní prohlídku :dizzy_face: a na nožičky, ty jo hrozně to uteklo, když mi v porodce dávali papír, kdy máme jít na nožičky, tak jsem si říkala, že je to za strašně dlouho :confused: a ono je to zítra.No jo, je fakt že Mates je už velikej a šulí nám váha, nebo moje dítě drží dietu, minulý pondělí totiž vážil 5220g a v sobotu vážil 5200g :grinning: tak jsem zvědavá kolik bude mít zítra u doktora.
25. říj 2010 ve 14:07  • Odpověz
Si drží linii :grinning:
25. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz
Zduř buřt!
Zdravím vás při sobotním ránu. Všeci ještě spí :dizzy_face: , ale za chvilku čekám, že Nellouška bude hore :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mám jakejsi kopr, nejradši bych zalezla na celej den do betle a koukala na DVD, ale to mám asi smolíka :grinning: :grinning: :grinning: . Jela bych někam shoppingovat, ale byli jsme ve čtvrtek, tak zas nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jinak se máme celkem fajn, děti zlobí na střídačku anebo všeci zaráz to taky už umí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Nellda zná ze školky samo lepší věci :sweat_smile: .
Chcu upíct nějakou bochtec, tak jdu hledat nějakej recepis :wink: .

Jo Jani, kolik, že má ten váš obřík?
30. říj 2010 v 07:16  • Odpověz
No nazdar matky :wink:

Zuzi a když všichni ještě spí, tak proč taky nespíš? :grinning: :grinning: :grinning: Jsi blázen, mě by ani nehlo vstávat dřív :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vy jezdíte šopingovat aj s dvojkama? :confused: :confused: :confused: Tož to musí být náročný, ne? :slight_smile: Ale ty jsi holka šikovná :slight_smile:

Co Nellda, v Kryštůfkách byla jak drbna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak by nám příště taky mohla něco povykládat, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Když teď jenom poslouchala :slight_smile:

My máme spíš pohodovej víkend, u nás se jen pracuje, co taky jinýho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tobeš akorát furt chrmtá, už týden, v noci měl snad hodinovej záchvat kašle, děs, tak asi budem muset zítra k Mudrákovi a pak teprve uvidíme :slight_smile: snad to nic nebude :slight_smile:
31. říj 2010 ve 12:10  • Odpověz
Bréééé ráno!

Tady je jak vymeteno :unamused: .

Konečně už aspoň neprší, to byl hnus včera :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: . K. je od soboty jakejsi protivnej, tak nevím, co na něj leze :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dneska nebo ve čtvrtek půjdem s A. na náušničky :dizzy_face: . Jo a od pátku se A. otáčí na bříško :dizzy_face: , šikulka naše. K. je lenoch, má moc těžkej zadeček :grinning: , tak si ještě asi chvilu počká :grinning: .

Dneska jde Nellda se školkou na divadlo, tak se nemohla dočkat, až bude ve školce :wink: .

A.se budí, tak jdu na ňu :wink: .
9. lis 2010 v 07:44  • Odpověz
Ahojky, byla jsem bez netu a z mobilu se nešlo připojit
Zuzi náš obřík měl v pondělí 5490g :grinning: no jo, je to kus chlapa :grinning:
A už paseme koníčky, je to šikula, moc ho to baví, akorát když ho to bavit přestane, tak čekám kdy si o přebalovák omlátí lebku :grinning: :grinning: mele s sebou naprosto šíleným způsobem.
Já bych taky jela šopingovat, ale není za co a není s kým :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mates byl teď taky nachlazenej, je to docela mazec když má dítě zahleněný průdušky a nekašle, takže my ty hleny raději blinkáme, jakoby nestačilo,že blije mlíko...super.

Adélka je šikulka a Kryštůfkovi to točení taky za chvilku půjde, je to chlap, tak je krapet pohodlnej :grinning: no nic tygra nebaví že si hraje sám, tak jdu za ním ať mi zde nehučí.
12. lis 2010 v 16:40  • Odpověz
Hojky hoj!
Mám kopr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: , před chvilkou jsem vypravila ty 2 větší do školky a do práce, zbytek to naštěstí ještě zalomil. Já bych spala taky, ale vím jistě, že když bych začala usínat, tak by se vzbudili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .

Jani, doufám, že Martínek už je ok, bez rýmy. K. jak měl rýmu, tak to v něm taky ještě chrčí, ale je to ta zadní rýma a nejde se jí zbavit :confounded: .
Tak co, už nakupujete na Vánoce? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já mám z toho hlavu jak pátrací balon a nic kloudnýho jsem nevymyslela :unamused: , teda děcka mám jakžtakž vymyšlený, dárky co dostanou od nás, ale zbytek rodiny nevím, co dostane :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

V sobotu jsme byli v Olmiku koupit nějaký ty dárky a nezávisle jsme se tam potkali s našima i s celou ségřinou rodinou :grinning: . A na Vánoce jsem koupili jen 3 dárky :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Jinak Nellda statečně školkuje :dizzy_face: , má tam kamaráda Ondráška, se kterým chodí na procházky a hrají si spolu :dizzy_face: , je o něco málo mladší než Nellinka a hrozně hezky mluví, je mu rozumět, tak mám podezření, že Nellda se naučila říkat od něj R :dizzy_face: , sama z ničehonic asi před 3 týdnama začala říkat trrrrrééééé, trrrrééééé (co to znamená nevím :grinning: ), tak jsme jí začali říkat slova, kde je R a nejdřív uměla říkat trrrrrouba :grinning: . Ale č, ť, l jí moc nejde :unamused: .
K. je poslední dobou jakejsi protivnej, tak nevím, jestli mu nerostou zuby :unamused: .
16. lis 2010 v 07:26  • Odpověz
Ahojky, tak já jsem svoje dítě v tu půl osmou, kdy ty jsi vstávala ještě překecala, že se nají a jde ležet, tak usnul a lezli jsme v postele před desátou, teda já, on se s v ní ještě válí a něco tam mele :grinning:
no rýma je lepší, ale mám pocit, že mu to sedí bu´d na průduškách, nebo je to taky ta zadní rýma a pořád hrozně chrčí, tak s ním ještě ve čtvrtek jak pojedeme z Bozaka skáknu na poslech, ať mám klid.

No Vánoce, ani mi nemluv.My to letos asi pořešíme tak, že rodiny koupí dárky jenom malýmu, i když si myslím,že je to zvytečný, bo z toho nebude mít rozum, ale chtěji to tak, tak to tak budou mít a nám nebudou dávat nic.nebo jenom drobnost.Já to vidím tak,že tchán dostane peníze, bo jeho dárek stojí skoro desítku, takže si zbytek doplatí, nebo mu to dají ostatní.A tchýně asi novou televizi, takovou tu malinkou, má ji v kuchyni, takže to se složíme se švagrovou, telka stojí kolem dvou a půl, tak to jde.A naši dostanou nový foťák a něco k tomu, akorát teda nevím ségru a švagruš, ale přinejhorším dostanou nějakou poukázku na hardy nebo tak něco a nebo si nic dávat nebudeme.A my si naježíme novou telku a bude :slight_smile:

Ty jo už zuby? No je fakt, že dvojky budou mít už skoro půl roku, to je mazéééééééc.stačí, že to naše střevo bude mít na Vánoce tři a půl měsíce...chjo...už to není to malinký mimuško.Teď mi zde něco mele, akorát že mu nerozumím, ale tipuju, že tak za hodinu mu porozumím, bo bude řvát...mlíko, mlíko, mlíko :grinning: :grinning: :grinning:

tak nic, jdu něco dělat, kopou nám přípojku na kanalizaci, tak je zde mele, tudíž umyjeme nádobí, jdeme nakoupit a vysmahneme ven.
16. lis 2010 v 10:16  • Odpověz
Zduř buřt!

Japak se daří? Nellda horečkuje od noci :unamused: , ráno měla 38,7°C, tak nic moc :confounded: , do toho prďoši, tak mám dneska o zábavu postaráno a budu se modlit, ať mi z toho nejebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: .

Nebyly ste někdo v Boskovicích v hračkářství, jak je v tom domě u Jakuba? Měli tam mít nějaký slevy, tak jsem chtěla vědět, jestli to je na všechno zboží i na papírnictví??? Nevíte někdo, pls?

Od příštího týdne má začít chundelit, tak se fakt těším :zipper_mouth: , Nellda se ale už nemůže dočkat :wink: .

Doufám, že vaši prcci jsou ok :slight_smile: .
19. lis 2010 v 08:10  • Odpověz
Ahojky, tak v hračkárně jsem nebyla, ale chtěla jsem tam jít včera mrknout, jenže jsem měla malýho jenom v autosedačce, tatínek nestíhal, tak jsme na masáže jeli bez kočárku, i tak mi stačilo táhnout malýho se sedačkou v ruce z města do Alberta :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mám nový požadavek až budu někdy kupovat nové vajíčko...musí se dát na nákupní vozík :grinning: jsem si myslela naivně že tam jdou všechny, prd.naše ne, takže jsem Matesa vrzla do vozíku a na to sedátko pro děti jsem si dala košík a nakupovala, pak jsem něco musela naházet i na malýho :grinning: :grinning:

Snad bude Nellda brzo v pořádku, ten náš truhlík je OK, teda ťukám, pořád sice chrčí, ale je to lepší, akorát je teda fakt, že jsem si všimla, že má neustále po odečtu 37-37,2°C tak nevím, ale doktor říkal, že u takových prcků to tak bývá, tak snad jo.

No nic už se ten drak vzteká, že si ho nevšímám, hodila jsem ho do postýlky v dojmu že jde chrnět a nic, nejdřív se smál a teď natahuje...dostane za uši a bude :grinning:

Tak pa a snad to s tím sněhem nebude tak horký a Nellda ať je brzo zdravá.
19. lis 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj!
Tak se hlásím po týdnu pěkně zmordovaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nelldě se minulej pátek teplota vyšplhala až na 40°C , v noci říkala, že ju bolí v krku, tak jsme radši zajeli v sobotu na pohotovost. Prej angína jak vyšitá, tak dostala ATB. Horečku měla ještě v sobotu odpo, pak jako když utne a byla zdravá jako rybička :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Včera jsme byli u MUDr. na kontrole, tak v pondělí už může do školky. Hurááááá. Zároveň jsme vzali prcky na očkování a preventivku v 1/2 roce, tak K. už má 73cm a 7860g a A. 70cm a 7200g. Příští týden najedem na zeleninku, tak se těším :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .

Jinak mě 3. den třeští hlava :rolling_eyes: :confounded: , tak to je fajn, ještě, že MM pomáhá :wink: .
Co vy, jak se máte?
26. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz
Jinak řeším dárky na Vánoce, děcka už máme skoro pořešený :slight_smile: . Chtěla bych udělat vánoční výzdobu, ale jaksi se mi nedostává toho času :unamused: :rolling_eyes: , nějak to musím vykoumat.
26. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ahojte, tak jsme se chystali ven a nikam nejdeme, bo bychom asi byli jak zapadlí vlastenci :grinning:

Zuzi, to je stejně mazec, že dvojky už budou mít půl roku, ty jo, to uteklo.A s váhou vás asi brzo doženeme, já jsem teda draka 14dní nevážila, ale posledně měl 5700g, tak čekám že teď už tam ta šestka bude :grinning: :grinning:
A o Vánocích mi nemluv, my nemáme nic, teda jo, dárky jsou jakžtakž vymyšlený, pro naše máme dárek koupený dohromady se ségrou a pro tchánovce jsou vymyšlený, ale nevím co budeme dávat ségrám...a přiznám se, že letos se mi ani nechce nikam na nákupy, tak se těším, že v Bozaku bude otevřený Tesco a snad něco koupím i tam.S Martinem si nic dávat nebudeme, on si koupil kolo, koupíme si novou televizi a nazdar a malýmu nějakou hračku, protože z toho stejně nemá rozum.Akorát by jste mi mohly nějakou poradit, nemusí být na teď, ale třeba tak na toho půl roku, něco s čím si děcka hodně hrály.Díkec

A výzdobu mám teda relativně hotovou,sice se mi ztratil ze sklepa věnec na dveře, nevím asi mi ho myši sežraly, ale je divný, že u věnce byly i samolepky na okno a nezdá se mi že by žraly i tohle, takže ten si asi nakonec umotám sama, adventní jsem nakonec koupila, bo jsem to nestihla a teď řeším cukroví, tak něco málo napeču, hlavně rohlajze a linecký a pak se uvidí, buď stihnu i jiný a nebo mi napeče mamka, nevím jak to bude s drakem.

Taky byl Mates v pátek poprvé na velkým hlídání, od 7.15 do 16.30 :grinning: a zmákl to bravurně a hlavně ségra a naši, ale Matýsek byl prý strašně hodnej, bodejť, ségra s ním byla prakticky furt venku, tak spinkal a doma si s ním hráli, tak byl spokojenej, dokonce mu bylo buřt, když jsem si pro něho přijela, prostě nezájem. ...no a co dojela matka, vopruz...

No a jak přestane krapet chundelit, tak jde Mates do kočárku a jdeme uklidit sníh, nebo se táta nedostane ani na dvůr s autem... :confounded:
1. pro 2010 ve 14:21  • Odpověz
Kafkám malým nejmenším vše nej k dnešnímu půl ročku :dizzy_face: :dizzy_face:
4. pro 2010 v 10:13  • Odpověz
Zdarec, nějak nestíhám, tak dodatečně malým Kafkám všechno nej k tomu prvnímu půl roku :dizzy_face: :dizzy_face:
nás za dva dny čeká první čtvrt rok, je to mazec...no nic, jdu dělat těsta a péct, jinak na ty Vánoce nebudeme mít nic, stačíé, že nemáme dárky :grinning: :grinning:
9. pro 2010 v 17:47  • Odpověz
Zdarec palec!

Děkujem za přáníčka :dizzy_face: , letí to jak blázen :frowning2: .
Tradičně nic nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , Nellda byla zas nemocná :angry: , měla 3 dny teploty a soplila, tak byla celej týden se mnou doma :zipper_mouth: . Zítra už půjde do školky, tak snad tam hned zas něco nelapne :confounded: . Samo, že prďoši chytli rýmu od ní, A. už je celkem v poho, K. zas má zadní rýmu, hrůza :unamused: .
Mikuláš nic moc bo Nellda zrovna horečkovala, tak jsme byli zavření doma.
Dneska jsme pekli dvoje rohlíčky a Nellda furt ochutnávala a ochutnávala a kdybych ju nezarazila, tak by všechny snědla :grinning: . Jinak dárky máme jakž takž pořešený, včera jsme byli ve Brnu, lidí jak dobrejch a dneska jsme sjeli ještě do Svitav.
No nic, jdu zalehnout, prcci se pohoršili se spaním a budí se 2-3x za noc, každej :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Co vy? Jak se máte? Jak žijete?
12. pro 2010 ve 21:12  • Odpověz
Ahojda,
no Martínek taky zase rýmuje,ale naštěstí nemá ucpaný nos, takže na večer kapneme do nosu kapky a jinak odsajeme a je to.
A taky se pohoršil se spaním,ale přisuzuju to tomu ekzému, protože ho to svědí,takže se budí a škrábe se :frowning2: dneska mu jel Martin vyzvednout fenistil kapky a mastičky, tak snad se mu to zlepší.

Zuzi, taky jsme byli v Brně i s malým a byla jsem z něho docela mrtvá,chudák byl tak hotovej z toho mumraje kolem, že jedl doma v deset a pak až zase ve čtyři, bo prostě v Brně zapomněl že má hlad :grinning:

Ty jo, tak teď jsem zjistila, že jsem asi fakt blondýna....máme chůvičku s teploměrem, akorát že jsem si myslela, že teplota která se na ni ukazuje, je ta co naměří ta rodičovská jednotka a teď čumím, že je na ni 16°C, tak si říkám co je to za kravinu...no jo on ten senzor je na té kontrolní a ta je s Matesem na chodbě...mi bylo divný minulej týden, že jsem venku a furt to ukazuje 22°C když venku bylo -10°C :grinning: :grinning: uááááááá

nic jdu žehlit, mám zde přetékající koš a nikdo se k tomu nemá, aby vyžehlil, péct už naštěstí nebudu, bo volala mamka že má 13 druhů, tak ať nepeču, že pošle...takže Makelínová, vosí úly budou od mamky :grinning: ale tím pádem budou lepší :grinning: :grinning:
13. pro 2010 ve 14:17  • Odpověz
Nazdar buchty,

my se máme dobře :slight_smile: teda s tím pečením mě neštvěte, já mám zatím dvě těsta, úspěch, ne? :grinning: :grinning: a když to stihnu tak odpoledne upeču linecký a rohlíčky, mám v plánu už jen kokosový kuličky a možná pracky, ale na ty nemám formičky, tak asi až budou formičky :wink:

My byli taky už nakupovat, dárky taky snad máme všechny, ještě pár drobností a bude to :wink: tak jsem ráda :dizzy_face: Ještě musím mrknout na net., kdyby se mi tam něco pozdávalo :wink:

Co budete dělat na Silvestra? Asi blbá otázka, co? :grinning: :grinning: Předpokládám, že budete doma :wink:

Jani, tak na úlky od mamky se těším :wink:

My se jdeme dneska fotit, tak jsem zvědavá, jak bude Tobeš spolupracovat :grinning: :grinning: to zas bude veselo :grinning:

Tož zatím čágo :wink:
14. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz
Nazdar buchty,

my se máme dobře :slight_smile: teda s tím pečením mě neštvěte, já mám zatím dvě těsta, úspěch, ne? :grinning: :grinning: a když to stihnu tak odpoledne upeču linecký a rohlíčky, mám v plánu už jen kokosový kuličky a možná pracky, ale na ty nemám formičky, tak asi až budou formičky :wink:

My byli taky už nakupovat, dárky taky snad máme všechny, ještě pár drobností a bude to :wink: tak jsem ráda :dizzy_face: Ještě musím mrknout na net., kdyby se mi tam něco pozdávalo :wink:

Co budete dělat na Silvestra? Asi blbá otázka, co? :grinning: :grinning: Předpokládám, že budete doma :wink:

Jani, tak na úlky od mamky se těším :wink:

My se jdeme dneska fotit, tak jsem zvědavá, jak bude Tobeš spolupracovat :grinning: :grinning: to zas bude veselo :grinning:

Tož zatím čágo :wink:
14. pro 2010 ve 12:28  • Odpověz
Makel a kde jste se byli fotit? V Bozaku?
Já musím dneska hodit tady fotografce CD s fotkama ať mi je stihne do Vánoc udělat, bo jinak mají babi a prababi smůlu :grinning:
úly asi budou, ale až mezi svátkama,tak budeš muset dojet...

Ad Silvestr...já budu doma...sama :frowning2: teda s Martínkem, ale bez Martina.bude dělat ohňostroj,takže přijde domů tak v jednu v noci a odcházet bude cca před desátou, skvělý, to bude parádní SIlvestr...asi mladýho probudím a bude mi dělat společnost :grinning:

Takže ženy, všechna DVD co máte doma hurá k nám, bo v telce dávají velký kulový :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. pro 2010 v 10:52  • Odpověz
Zduř buřt!
Je tady celkem mrtvo :zipper_mouth: . Jsem celkem nasraná, protože Nellda je už zase nemocná :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :confounded: , tentokrát má neštovice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: a celkem hnus teda :pensive: . Takže jsme zavření doma :rolling_eyes: .
Ale jinak už mám na 24. zabalený dárky pro děcka, ještě teda pro Slávu. Umytý okna taky máme :grinning: a včera jsem dodělala cukroví - chtěla jsem jenom pár a skončila jsem na 14-ti druzích :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . A to si ještě říkám, že kdyby se mi chtělo, tak ještě něco zvládnu, dnes nebo zítra :grinning: .

Na Silvestra budem taky překvapivě doma :grinning: , ale v pátek jsme byli na firemním večírku :dizzy_face: , tak jsme si tu užili, Nellda spala u našich a tchánovci hlídali u nás, takže fajn odreagování :dizzy_face: .
My jsme se vyfotit nezvládli, ale věřím, že to zvládnem po Vánocích, až teda na jaře, venku. :wink:
20. pro 2010 v 08:13  • Odpověz
Ahojte,

Zuzi teda s cukrovím jsi blázen, ty voe já bych těch 14 druhů ani nezvládla vymyslet, natož je upíct :grinning: Já mám 4 druhy a vidím to tak maximálně ještě na nějaký nepečený a konec :sunglasses: na to prdím, pak to budu akorát jest a to taky nepotřebuju :grinning: :grinning: :grinning:

Neštovice? a ty chytla prosímtě kde? :confused: :confused: :confused: :confused: tak aspoň to bude mít za sebou :wink: A pro dvojky to není nezbezpečný, když jsou tak malinkatý :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Jani fotit jsme se byli klasicky u Anny, fotky bych měla mít asi ve středu, tak pak hodím :wink: vypadaly docela dobře :slight_smile:

Dárky teda zabalený nemám, ale už je mám taky snad všechny, ale do toho balení se mi fakt nechce :confounded: :confounded: :confounded: Zuzi, co máte pro Nelldu? Ať se kdyžtak ještě inspiruju :slight_smile:
20. pro 2010 v 08:22  • Odpověz
Chi chi, tak já mám tři druhy a ve čtvrtek jich budu mít 16-náct :grinning: :grinning: to jsem dobrá, co :grinning:
A taky jsem kráva matka, Martínek mi usnul, tak že vám jdu ještě napsat a něco dělat a jdu se vysmrkat...no neprobudila jsem ho...debil fakt, chudák se lekl, tak řval jak kráva...no ale už zase usíná, tak snad zabere.
I když ty jeho půl hodiny jsou mi stejně prd platný...pak vysmahneme ven aspoň chvilku na vzduch...nebo zde zblázním :angry: :angry:

Zuzi, tak firemní večírek závidím, taky bych někam šla,a le bohužel...budu muset počkat.

Myslím, že u dvojek neštovice nevadí,od kámošky syn je měl taky v půl roce, ale vím měl teda strašně moc pupenců a doktor říkal, že bude mít lepší imunitu, tak snad to prďoši zmáknou, já se teď modlím aby Martínek nechytl něco ode mě, jsem pěkně nachlazená, ale Martin včera celý den hlídal, takže jsem ležela v posteli a potila se a je mi daleko líp...nic jdu něco dělat a pak hurá na vzduch :grinning:
20. pro 2010 ve 13:00  • Odpověz
Ty voe, taky bych chtěla mít pečící mátinku :angry: :angry: :angry: :angry: neser mi :angry: :angry: :angry: :angry: Myslím to půjdu koupit do Tesca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Začlo tady solidně chundelit, zas bude sněhu :wink: Byli jsme včera v Olešnici lyžovat, parádička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tobískovi to jde :slight_smile: Tak doufám, že na konci sezóny si s ním půjdu zalyžovat na velkej kopec :dizzy_face:
20. pro 2010 ve 14:15  • Odpověz
Já mám i pečící tchýňku, což mi nedošlo, takže toho cukroví bude asi ještě víc :grinning: :grinning: akorát teda nevím kdo to bude jíst, takže musíte dorazit na kafo, ať to nežeru sama.... :grinning:

taky jsem byla venku, než jsem objela ulici, nakoupila a odhrnula sníh, tak jsem málem nenašla kočár, ale Matesovi to očividně nevadilo, bo spí jak zabitej :grinning:

taky jsme si včera s Martinem říkali, že až Martínek bude větší, tak se budeme učit lyžovat všichni tři...tak jsem zvědavá, chtěla bych to aspoň zkusit, nebo aspoň běžky, ale letos to nehrozí, tak možná příští rok, Matesa bude hlídat teta Makelína a já se budu učit lyžovat :grinning: :grinning:
20. pro 2010 v 15:03  • Odpověz
Ty voe, moje máti nepeče, bo ji to nebaví a tchýně si to syslí pro sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ne kecám, ona peče, pak vždycky dostaneme, ale peče takový zvláštní druhy, tak se v tom spíš přehrabuju :wink:

Teta Makelína se klidně postará o Matýska a bude s ním lyžovat :wink: a vy dva si třeba čapky zlámejte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ne, to zase ne :wink: Jsem na vás zvědavá :wink:
20. pro 2010 v 15:10  • Odpověz
Hojte ženy, nikde nikdo, jak se máte??
Co u Kafků Vánoce?? Tam muselo být dárečků pod stromečkem, co??
U nás jsme byly taky hodní, hlavně já a Martínek :grinning: ale je fakt, že Martin dostal nejdražší dárek - kolo

Jinak Martínek nám roste jako z vody. Má 70cm a 6800g a už se mu daří otáčet se, dneska se poprvé otočil na bříško a ve čtvrtek a v pátek se otočil na záda :dizzy_face: hmmm a právě jsem zjistila, že ho to děsně baví, bo už se dootočil až na podlahu :angry: chjo, to ho teď budu hledat po všech čertech :grinning:
15. led 2011 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.