• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Zduř buřt!

Jaksi nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: , překvapující, co?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: O Nelldě jsem psala jak chytla v půlce prosince neštovky, před Silvestrem je chytli prďoši :angry: :confounded: , ale oproti Nelldě to zvládli perfektně, tak doufám, že to máme odbytý :wink: .
Jinak Nellda 25.12. začala brutálně chrchlat, tak jsme mezi svátkama naklusali se všema parchošema k MUDr., aby jsme se joooo nenudili :grinning: . Pak to od ní chytli prcci :rolling_eyes: :fearful: Týden po Vánocích jsme nechali ještě Nelldu doma, pak byla ve školce 4 dny a zas horečka a nachlazení :pensive: :confounded: , tak s ní byl Sláva u MUDr. No a pár dní na to to chytli prcci :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2: . Horečky, brutus sopel a kašel :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: . Ještě dodneška kašlou a soplí, zítra jdem na kontrolu. Do toho se Nelldě vyrazila kopřivka :zipper_mouth: , nakonce jsme zjistili, že to měla z jahod, tak do sebe ládovala jakejsi sirup na alergii a preventivně uhlí na bolení bříška. Ona to uhlí jedla jak bonbony! :astonished: Normálně to v pohodě rozkousala a zapila :astonished: .
Asi už je z ní závislák na lécích, protože furt chce nějaký kapky nebo sirup :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No takže se nenudíme :grinning: :grinning: :grinning: .
Jinak prcci už oba mají po dvou zubech :dizzy_face: , Než vylezly, tak byly oba posratí každej den tak 8x :confounded: :rolling_eyes: :zipper_mouth: .

Jo, teď pro změnu bojuju s virozou já :grinning: . Takže máme fuuuuurt veselo. Jinak Vánoce v poho, dárky jsme si se Slávou rozbalili až děcka spaly :grinning: , Ježíšek se zbláznil bo mi donesl noťas :unamused: , jako radost mám :dizzy_face: , ale ...... Takže po večerech se s ním válím v posteli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .

Matýsek je šikula, to já ty naše dva prďochy furt tahám zpoza nábytku, vždycky tam vlezou jak raci pozpátku a díky plíně se zašprcnou a začnou békat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

My jdem na preventivku příští týden, už budou mít 8měsíců :cry: , letí to jak blázen :zipper_mouth: .
24. led 2011 ve 20:54  • Odpověz
Tě péro matko :grinning:
ty jo, tak to si teda fakt užíváte :frowning2: :frowning2: chjo, moc ti to teda nezávidím.
Já pořád čekám co s těma zubama bude u nás, Mates je teď protivnej jak prášky na kakání a nevím z čeho, pořád čekám na zuba a nic, průjem není, teploty taky ne, tak nevím.Ale možná to bude tím, že on přes den strašně málo spí, tak je k večeru tak protivnej, jenže když začne řvát, tak ztichne až v náruči a to ho nechci učit, takže ho holt někdy nechám řvát a buď usne, nebo ho to přestane bavit.

Ale stejně to letí, ty jo 8měsíců :confused: :confused: mazec.
V pondělí jsem potkala Lucku, taky už se jí to pěkně krátí a ještě ke všemu to má jako premiéru :grinning:

No tak Mates se taky takhle vzteká jak se otočí na pupek, jenže on je taková potvora, že když ho otočím na záda, tak se během pěti vteřin otočí zase nazpátek, tak nedělám kolikrát půl dne nic jinýho, už aby se naučil točit i zpátky, jinak z něho zešedivím :grinning: :grinning:

A teď mě napadlo, neříkala někdy i Makel, že Tobík po ní pořád somroval sirup na teplotu, nebo něco takovýho?? Nebo si to s někým pletu??
27. led 2011 v 17:37  • Odpověz
Nazdar bazar, žije tu ještě někdo? :confused: :confused: :confused:
2. dub 2011 v 11:03  • Odpověz
jo já žiju, ale nikdo se se mnou nebaví :frowning2:
4. dub 2011 v 10:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.