• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ty jo, já se furt kopu k tomu, abych nafotila ty Tobiho hadry na prodej a táááááááák se mji nechce :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
8. črc 2009 ve 22:39  • Odpověz
Marky, to zas já mám milion fotek a vkládám to jak ponocnej.

Jdu na nádobí ..

jo a taky jsi mi slíbyla, že mi něco ukážeš.... jako hadříky
8. črc 2009 ve 22:49  • Odpověz
Me vychází krámy na Suchý :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Jak na sviňu :rolling_eyes:

Jooo, jsemto ještě ani nevybalila z těch vakuových pytlů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: všechno bude :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 22:57  • Odpověz
Teta s náma jela do Mikulova, že by jela i na Suchý :grinning:

Marky zítra si budu z www.knizniweb.cz objednávat pro Mikeše knížky ... nechceš taky něco vzít ? .. nebo někdo?
8. črc 2009 ve 23:03  • Odpověz
Se mnou v Mikulově nebyla, heeeeeeeeeeeeeeč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty jo Mic ani ne, knížek máme jak naprcanejch :wink: a další miliardu po mě v Lipasu, takže další až na Vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
Dneska mi bab volala ...ale já už si něco chtěla objednat .. jenže jsem dřív nebyla schopná .. tak zítra bude volat zas .... ještě tam musím mrknout .. chtěla jsem nějaké naučné a krtíka :sweat_smile:
8. črc 2009 ve 23:12  • Odpověz
Krtků máme asi 5 a Tobiho stejně nejvíc babí ty, který mu můžu číst :wink: Máme i pár naučných, třeba skládáš magnetický zvířátka do prostředí, kde žijou, jako voda, les, poušť, strom a to Tobiho absolutně nebere :grinning: :grinning: :grinning: Ale třeba se to Mikešovi bude líbit :wink: A Krtek u nás jel asi půl roku a teď o něj pomalu ani nezavadí pohledem :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 23:19  • Odpověz
V neděli to budou přesně 3 roky, co jsem se registrovala tady na BRMS :wink: Ty voe, to utíká :pensive: A Tobešek už měl v pondělí 2,5 :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz
Tobeš se teď vzbudil úúúúúúúúúúúúúúúúúúplně dosranej, aj postel :unamused: :unamused: :unamused: Má mega průjem :unamused: Je teda pravd,a že odpoledne říkal, že ho bolí bříško a nechtěl ani večeři, že chce jít spinkat, tak snad to nic nebude :wink: Všechno jsem převlíkla a jdeme spinkat :wink:

Dobrou :wink:
8. črc 2009 ve 23:44  • Odpověz
Chudinka malej .. doufám, že bude v pořádku. :pensive:

marky dobrou noc. A´T spinkáte klidně.

Já budu mít 3 roky až v říjnu :grinning:
8. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
Teda Marky vy máte veselo, tak ať je Tobíšek ok a posíláme mu pusinku na dobrou noc :dizzy_face:
8. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
Já onehdřá slavila dva roky od registrování na BRMS 14.6.2007 a rok na to jsem se vdávala to je sranda :grinning: :grinning: :grinning:
8. črc 2009 ve 23:53  • Odpověz
Teda půlnoc a tady nikdo, kde jste kdo?? :confused: :confused: :grinning:
9. črc 2009 v 00:02  • Odpověz
No já jsem tu, ale jdu se vykoupat, jelikož jsem hortovson ...Mikeš začíná řvát ...chjo
9. črc 2009 v 00:08  • Odpověz
Tak já mám hotovo a můžu jít hajinkat...tak zase zítra s partou :wink: :wink:
9. črc 2009 v 00:36  • Odpověz
Já jdu taky hajat ... pa pááá a brou nocinu
9. črc 2009 v 00:50  • Odpověz
Nazdar bambule :slight_smile: !
Hlásím se od MM z práce, nechtělo se mi být samotné doma :wink: .
Marky, co Tobiš? Je ok?
Luc, s tím přetáčením Kubíka bude hůř :wink: , teď se bude točit furt. :grinning:
9. črc 2009 v 08:13  • Odpověz
Dneska jsem si koupila Glanc a je tam jako dárek balzám na rty od Body Basics :dizzy_face: - mají meruňka+mandle, jablko+meloun anebo jahůdku. :dizzy_face:
Tož za tu cenu se to vyplatí.
9. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
ty voe, letím pro Glanc...pak dojdu... :grinning:
9. črc 2009 v 08:29  • Odpověz
Tak co, Jani, máš??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Já už mám natřenou držtičku :dizzy_face: .
Včera jsme nesli tchánovcům autosedajdu a jak jsem viděla Nellinku, tak se mi chtělo úplně brečet :pensive: , brouček můj malinkatej, bych ju umačkala :pensive: . No zítra už jde dom a zas jí budu mít za chvilku plný zuby :grinning: .
9. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Jo mám...melounovej...ten jsem si dlouho nekoupila, ale je to super, protože já tyhle blištěky na pištěky používám a zrovna v neděli v Brně jsem měla choutky jít do Body Basic a koupit si ho... :grinning:

jééé, jsem si blbec měla koupit dva :slight_smile: ale už tam nejdu....
9. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno ženy moje, tak sluníčko svítí...

Jinak dnes noc celkem ok, přetočení jen jednou, zato nohy mezi šprušlema neustále...už nevím co tam mám nacpat...

zuzi kdy pojedete s Mirkem do Makra??? :grinning:
9. črc 2009 v 08:50  • Odpověz
Luci, a nemáš v postýlce mantinely? Nellda je má dodnes a nohy mívala minimálně zašprušlený :wink: .
Co chceš v Makru?
9. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
JJ mantinel má kolem hlavy, z jedné strany má rychlozavinovačku a z druhé má danou deku ale občas ji ztrhne nebo prokope...

Chci se poptat Zuzky jestli ty skleničky s jídlem jsou tam levnější než v dm a jestli by mi nějaký nevzala, ale asi začnu vařit nějak to leze do peněz :angry: :angry:
9. črc 2009 v 09:04  • Odpověz
Nellda má 2 velký mantoše, takže jsou přes celou postýlku :slight_smile: .
Ty ceny jsou strašný :angry: , gór když to Nellda nesnědla celý a vyhazovala jsem to :angry: .
9. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojky ženy.

Luci, Mirek tam asi pojede zítra. Jsou levnější, ale musej bejt v akci .. jenže teď nevím, jelikož jsem vyhodila noviny, ale klidně ti tam vezme ..jenže neznám cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jdu dát Mikešovi activii.

Doufám, že bude zítra pěkně ... chci jet s tou kámoškou s Kuřimy do Brna do Zojo
9. črc 2009 v 09:47  • Odpověz
Ahoj bambule :wink:

u nás už je to ok, už nesrajdíme, asi to bylo jen takový akčnější v noci :wink:

Zuzi teda, to utekl ten týden bez Nellinky, jak se tam vůbec má? Není jí smutno? :confused: :confused: :confused: :confused:

Luci já teda na střídačku vařila, uvařila jsem toho trochu a co zbylo zamrazila do těch malých skleniček a pak to je vytahovala z mrazáku a pro tyhle míma je to jednoduchý, jen tu zeleninu nahážeš do vody, přidáš třeba kmín a nějakou bylinku, já používala petrželku a necháš to vařit do změknutí. A buď to rozmixuješ a nebo jen rozmačkáš, což je asi lepší, aby se dřív naučil jíst kousky a určitě ti to vystačí :wink: a třeba mu bude i víc šmakovat :wink: a věř že jedna mrkev, jedna brambora a třeba kousek brokolice tě výjde tak max na 10kč a máš toho hafo :wink:
9. črc 2009 v 10:07  • Odpověz
Tak teď jel taťka do obchodu a vzal mi 3x glanc :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 10:19  • Odpověz
Luci, je pravda, že vaření určo výjde levněj .. no jo.. jenže my kuchařky, že :sweat_smile:
9. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
No budu muset nakoupit zeleninu a s mamkou na to vlítnout. Jen nevím do čeho to budu zamrazovat...do nějaký malých plastových misek či co??
9. črc 2009 v 10:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.