• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Někde si kup .. asi v papírnictví, takoví ty kelímky na vlašák .. víjde ti to lejlevněj.
9. črc 2009 v 10:29  • Odpověz
Holky tak přemýšlím, dostala jsem od Hami jako vzorek Hami2 což je mléko od ukon. 6 měsíce myslíte že mu to můžu zkusit dát nebo raději zůstat u toho AR, je mi líto to vyhodit tak nevím co s tím...mlíko pijeme už jen 2x denně :confused: :confused: :confused: :confused:
9. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
No mic to je nápad třeba v tiru tam to mají, vždy umýt a pak zase znova použít, ty jsi hlava šikovná...

Zkusila bych i sunar, ale potom nám tenkrát hodně blinkal... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Se musím pro Glanc někde stavit :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
Luci já to zamrazovala zpět do těch skleniček, který jsem předtím koupila v Dm, s tím jídýlkem, je to nejlepší :wink: a ono jich nemusíš mít v mrazáku moc, třeba 10, protože to by chudák jedl furt to samý :confounded: Ale to zvládneš i sama :wink: :wink:
9. črc 2009 v 10:33  • Odpověz
Luci, tak to mléko zkus, třeba ti po něm už blinkat nebude...kámoška měla stejně problémy, ale jakmile ji malá začala sedět, tak přestala blindit...protože před tím vlastně jenom ležela, tak to šlo ven...uvidíš, jinak se dá sehnat i jednorázová dávka Nutrilonu, ale Sunar asi ne, to by jsi musela zkusit vzít tu menší krabku, ale teď stojí kolem stovky a když by tu to nejelo, tak to někomu věnovat....
9. črc 2009 v 10:49  • Odpověz
Ok odpoledne mu to zkusím dát a uvidím co a jak...

Kolik stojí ty obyčejná mlíka jako Nutrilon, Hami a Sunar, sunar má od ukončeného 4. měsíce a Nutrilon a Hami od ukon. 6 měsíce..
9. črc 2009 v 10:51  • Odpověz
Sunar je od půl roku...Sunar Premium...tož ceny jsou následující

Nutrilon 2 od uk.6 m 800g - 339,-
Nutrilon 2 od uk.6 m 300g - 130,-
Sunar plus od uk.4 m 800g - 177,- teď od 1.8. čítám, že to bude zase 229,-
Sunar plus od uk.4 m 400g - 89,- teď a pak asi 120,- mají je teď v akci
Sunar Premium od uk.6 m 600g - 198,- pak bude taky dražší
Sunar Premium od uk.6m 300g - cca 110,- ten běžně nemám
Hami od uk. 6 m 600g - 223,-
Beba 2 od uk.6 m 800g - 298,-

toť všo co máme....
Jinak nevím od kdy, ale měla by vyjít v platnost nová vyhláška, podle které budou mléka označováná od narození do konce šestého měsíce a pak od sedmého dál....ukončený šestý měsíc znamená začátek sedmého, takže vy byjste ještě teoreticky měli dávat jedničkový mlíko...Luc kdyby něco písni
9. črc 2009 v 11:00  • Odpověz
Jani super, my už máme ukončený šestý měsíc...30.6.2009 teď už jedeme sedmý teda ale jen 10 dní :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
Marky, Nellinka se má super :dizzy_face: , mohli by se pro ni rozkrájet :wink: , jen doufám, že nebude moc rozdivočelá od nich :unamused: . Dneska byli na výletě v Boskovicích :slight_smile: .
Jani, ještě, že tě máme :slight_smile: , ohledně těch info :wink: .
9. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
no tak super...ani jsem si to neuvědomila, že Kubík, je takovej velkej chlap :grinning:
9. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
A kolik stojí Nutrilon AR2??? to je stejný kolem 200,- Kč??
9. črc 2009 v 11:12  • Odpověz
Jo Luc nutroš AR je za cca 198,-

já jsem ráda, ,když můžu poradit....

to mi připomíná, že jsem Micině nenapsala ohledně sprcháčů...Mic, mohla bych ti sehnat akorát ty co jsem ti posílala tenkrát do IP...
9. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Tak já vyzkouším to Hami mám tu vzorek 200g a uvidím co to s ním udělá, jinak bych zůstala u toho AR pro klid duše a taky nevím jestli mu zvýšit tu dávku jak píšou, al zatím vždy vypil těch 180+ nutroš, ted by měl tak 210+nutroš??

aspoň je to tak na tom hami.... :confused: :confused:

Jani jinak moc díky za info, jsi zlatá :dizzy_face: :dizzy_face:
9. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
jani, já už si to nepamatuju .. můžeš mi dát nové info? .. no a ten přestaly děkat, bo co?
Luci .. já pořád do té 280 flaše dávám 6 odměrek.
9. črc 2009 v 11:37  • Odpověz
Zuzi, aspoň máš otestlí, že tam můžeš Nelu v klidu dávat :dizzy_face:
9. črc 2009 v 11:39  • Odpověz
Luci, chceš ty skleničky schvávat? .... Marky a jde to i s těma co maj ten gumovej uzávěr .. to už te´d vlastně myslím maj všechny, že
9. črc 2009 v 11:51  • Odpověz
Luci já bych ti mohla schovávat maximalně sklenice od vína :grinning: nebo rumu :grinning: ale to asi nechceš, co :grinning: :grinning:

kde zase jste???
Mám jobovku s dovčou :angry: :angry: :angry: :angry:
9. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
a vás to asi nezajímá, že....hmmm, tož nic....
9. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Jani, co je zas s dovčou? :confused:

Nevím, kde všici couraj, já musím pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
9. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Čekala jsem, že přijde dneska mateřská a hovňajz :angry: :rolling_eyes: .
9. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
normálně mi volal Mates, že šel platit dovču...mě to bylo divný už minule, ale měla jsem pocit, že to tak je schválně...a paní v cestovce mu oznámila, že si to neuvědomili, ale že nám dovolenou spočítala na 7 nocí a ne na 10,t akže dovča je dražší a to o dost, za ty prachy bychom od jiné cestovky jeli na 14 nocí...takže čekám co bude...Martin nad tím nakonec mávl rukou, nám je to docela buřt, peníze jsou, ale ti známí co s námi jedou s tím nepočítali, takže čekám, jak to dopadne, ale asi nám na to musela dát ještě nějakou slevu, protože já to spočítala ještě o pět tisíc dráž než ona.... :angry: :angry: :angry:
9. črc 2009 ve 13:23  • Odpověz
já bych potřebovala výplatu...ale ta bude až 22.7. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry:
9. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Tak to bych je poslala do háje - tu cestovku :angry: :angry: , jak si to mlžou dovolit špatně zpočítat? Zmetci. :angry: :confounded:
9. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Kdepak je Micouš? :confused: Ta má beztak nějakou návštěvu :wink: , že jo?
9. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Taky mě to docela naštvalo, bylo mi to sice divné, ale ještě se o tom bavily s tou co je přímo v Chorvatsku, za jakou to počítat cenu a bavily se o tom, že za tu co je v katalogu, tak buď se nepochopily navzájem a nebo jsou na hlavu...já bych je osobně poslala někam, ale Martin řekl, že už nic nahánět asi nebudeme a v cestovce mu dali velkou slevu, tak uvidím co mi řekne doma...

nepsala Mic něco o ZOO??
9. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Ahoj ženy .

Jo, jo .. měla jsem vzácnou návštěvu :grinning: ... do Zojo valím až zítra :grinning:
9. črc 2009 v 19:41  • Odpověz
a já vím koho :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
Si ňáká chytrá Kužílku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
Tak jsem Tobouša nadopovala černým uhlím a dala mu vypít aspoň deci sladké vody, i když tu taky nechtěl :rolling_eyes: :rolling_eyes: a zítra valím ráno k tobě Jani, musím ho něčím nadopovat, on prostě nechce nic pít :confounded: :confounded: :confounded: a když tak dost málo, tak uvidíme ráno, snad to bude ok :unamused:
9. črc 2009 ve 20:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.