• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Marky, já bych fakt skusila ty lacto bacílky. ... teď už neserouší?

jani, už máš stan?
9. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
jani ... a koho? :grinning:
9. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
no já nevím nějakou Makelínovou s Tobíškem :grinning: :grinning:

Jasný Marky zastav se něco vymyslíme a kdyby jsi si vzpoměla tak s sebou vem ty prošlé léky, ať to zlikviduju...
9. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jo, léky vezmu, stavím se určitě :wink: Však ty mi něco poradíš :wink:
9. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Kde se furt cáráš?
9. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jani ... neznám :grinning:

jdu umejt tu hafu nádobí a nachystat Mikešovi postel, ať už to zabalí :grinning:
9. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
já bych potřebovala vyžehlit,lákala jsem sem Makel na Smectu a říkala jsem si, že by mohla vyžehlit, ale řekla mi, že odbočku na Hrudku už minula...akorát že já bydlím v Kundorfu :grinning:
9. črc 2009 ve 21:00  • Odpověz
Hele ty joudo, vím, že bydlíš v Kunsdorfu, ale posledně jsme taky jely na Rudku ne? :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Nemachruj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic, jsme ti tam toho zašpinili co? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
9. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Naša psica je úplně jasná, našla hopíka tak si ho hodí dolů ze schodů, kouká, jak skáče, pak si pro něj doběhne a zase vyběhne nahoru na schody a zase ho pustí zpět dolů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
To by mě zajímalo, jak dlouho to toho psa bude bavit :grinning: ale naší Belušu taky strašně baví, když ji něco...cokoliv hodíš a ona za tím lítá...dokonče skáče i když cákáš vodu...cvok....
9. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Už leží, asi ju to zmohlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale vydržela to dobrých 10 minut :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
Jako chápu, když něco hodíš, ale ona si to házela sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tak nádobí umyto.

Dnešek byl strááášně fajn .. škoda , že jste zde nebyli všechny ... měly jsme zde školku, jelikož má taťka na hlídání 3 děti .. to bya čury na :grinning:
9. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Smrdímjak cap ... opíkaly jsme párky ... jé ... Mirek šel spát a jak jsem najezená od ohně, tak jsem mu nedala večeřu .. ale dobře mu tak.
9. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Dneska mě tákkk ale táák nasral ... že jsem po něm hodila mísu ..... plastovou
9. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
... Marky, ta fotky ti dám na flašku .. je jich moooc takže je nebudu přeposílat
9. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
Marky, jestly chceš, trak já si vezmu do Zojo Tobiho sebou
10. črc 2009 v 00:21  • Odpověz
10. črc 2009 v 01:22  • Odpověz
autor
Krásné, že :grinning:
10. črc 2009 v 01:33  • Odpověz
Se povedly, co :grinning:
10. črc 2009 v 01:35  • Odpověz
Jdu se vykoupat ... jsem hotovson :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 01:36  • Odpověz
Už voním .. jdu dělat hajííííííí ... tak pa páááá a brou nocinku. :dizzy_face:
10. črc 2009 ve 02:03  • Odpověz
Ahoj po ránu! :slight_smile:

Mak, taky jsi mohla napsat, že se ti středa nehodí a ve čtvrtek dorazíš určitě k Micině :unamused: :angry: . Mohly jsme to taky nechat na čtvrtek. :pensive:

My jsme včera po práci vyrazili do Olmika, byli jsme v Olympii, ale slevy nic moc, Nellince jsem nic nevybrala :unamused: . Pak jsme zajeli do Aquaparku, kde jsme potkali kamaráda, kterej se včera zrovna oženil :slight_smile: a za 3 týdny se stěhujou z Olmika do Ústí n.Labem, takže náhoda jak sviňa :dizzy_face: . Pak jsme šli ještě nakoupit a dom jsme se dostali až před 23. hod. Ale užili jsme si to :dizzy_face: .
10. črc 2009 v 06:35  • Odpověz
Ahoj ženy,
taky jsem se včera Marky, proč neřekla, že bude u Mic, ale jak mi volala, tak říkala, že to byla opravdu fofr akce, potřebovala něco vyřídit, takže musela upíchnout Tobiho :grinning: jsem ji říkala, že mi ho měla dovézt do práce, aspoň bychom se zde tak nenudili :grinning: :grinning: :grinning:

Já valím kolem deváté k mudrovi a se mi táááááááák nechce.............. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 v 08:12  • Odpověz
Ahoj ženy.
Jo, jo .. byla to fofr akce a hlídala jsem Tobíska ... pak si pro něj přijela :sweat_smile: ... takže klíííd, jo :grinning:
za chvilu vyrážím do Brniska do té Zojo ...........

........... Mikeš dotěď jezdil s taťkem na traktůrku, takže mě to pěkně zdrželo ... jdu se chystat.

Marky .. co Tobík?
10. črc 2009 v 10:23  • Odpověz
Ahojte,

dnes se asi neukážu bo od ránu bliju jak amina, Tobi srajdí, tak jsme tu dneska silná dvojka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Ty jo .. doufám, že to není po těch párkách ... ale mě nic není :sweat_smile:
10. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
Hoj ženy, byla jsem u mudra, docela dobrý, jenom mě překvapil když mi podal ruku na seznámení a pak po mě chtěl vědět datum menzes...mě to tak vykolejilo, že jsem pět minut hledala diář, abych mu to mohla říct... :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
no a je fakt, že Maky s Tobim fakt vypadají skvěle, jsem jim nesla nějaké léky, aby se z toho dostali, snad to bude v poho, marky říkala, že Tobimu je líp, má jenom průjem, ale ona blindí už od rána, taky mi chudina volala hned v šest... :pensive:
10. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.