• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jsem opět u MM v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no co doma jsem už dopo uvařila, vyprala prádlo, ale na žehlení prdím, až se mi bude chtít :wink: .
Makel, ať jste s Tobim brzo ok :wink: .
Jani, do kolika trčíš v práci?
10. črc 2009 ve 13:18  • Odpověz
dnesk do pěti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :rolling_eyes: :angry:
10. črc 2009 ve 13:19  • Odpověz
:grinning: chybí mi tam a
10. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak Sláva právě volal s tchánovcema a ti mu řekli, že Nellinku vrátí až zítra :frowning2: :cry: . Už je mi po ní smutnoooooooooo. :pensive: :pensive: :pensive:
10. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jééé ty brďo a to se tam Nellči tak strašně líbí?? Ale Zuzi neboj, uklidním tě....jak bude doma dýl jak dva dny, tak ju budeš chtít vrátit...my to tak měly se ségrou taky :grinning: :grinning: jakmile jsme doma začaly dělat bugr, tak nás mamka lifrovala k babičce :grinning: :grinning:

byla jsem si pochovat miminko....malinkou Karolínku...je rozkošná a je strašně podobná na svoji sestřičku, fakt věrná kopie, jenom má delší prstíčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Jooooooooooo a jsem blbá!!!!!!!!!!!

Pozdravuje vás moooooooooooooooooooc Lenča s Davídkem.....volala mi a je u švagrové a asi tam bude až do zítra, tak vás všechny zdraví :slight_smile:
10. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
JAni,za chvilu ti padla.. :grinning:
Zuzi-tak si prijdi pro Nikinu,kdyz uz je ti smutno po Nelli ,ja z ni kvetu :slight_smile:
Ty recepty mi nesli zobrazit,mrknu na ten mimac ahledas je v tech receptech na domaci pekny ,nebo jinde?
Ja Tatovi slibila,ze jak prijede,tak mu neco upecu,prekvapeni a nejak se mi nechce...no do pondelka mam cas,treba to prijde :sunglasses: :grinning:
10. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak končím.....zrovna odešla Zuzka se Slávou :slight_smile: tak mi to zde aspoň na chvilku zpříjemnili...dokonce zde nechali i 130,- :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 16:59  • Odpověz
Zuzi-ty cesnekovy uz jsem nasla,teda ten recept... :wink:
10. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
Jakto Jity, že to nefakčí?! :confounded: Asi něčo robím špatně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning: Jinak je to v těch receptech domácí pekárny :wink: . Tak překvap manžu :grinning: .

Jojo, byli jsme za Jaňouchem, zkontrolovat ju, zda opravdu maká :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: . No, samo, že jak jsme tam došli, tak si válela šunky vzádu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
10. črc 2009 v 19:07  • Odpověz
Čao ženy.

Jsem tu.

až na to, že jsme dojely do Zojo .. nechaly se nahoru vyvést vláčkem a pdla na nás takovej chcanec, že ještě teď mi s kočárku valí voda .. ale jinak dobrý ... moc jsme to ho teda neviděly, ale Mikeš stihl prohnat kozy :grinning:

marky, jak je uuž neblindíš? .. to já tak měla před těma 3 nedělama ... hnus fijalovej.

Zítra musím do Boskovic, tak pokud se mi bude chtít a hlavně nezapoměnu, tak ti dovezu všechny ty věci, co jsi u nás zapoměla ... samo ž enemám pro bíbi nic k narozkám. musím do DM pro nějakej parfém.
10. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Jity ... ty česnekoví jsou vííííborný ... Zuzi, nechceš je udělat na Suchý :grinning:
10. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Nikdo jste nic neřekly na ty noví fotky pod Boskovickem :angry:
10. črc 2009 ve 22:29  • Odpověz
Hojky...

jsem tu dneska byl fakt den na zabití :angry: :angry: :angry:

Zuzi já koukala a fotky jsou nádherný.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ostatně jako vždy...
10. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
10. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz
Luci a co .. zas něo kuli tam tomu?
10. črc 2009 ve 23:49  • Odpověz
Jsem jakási hyn ... jdu umejt nádobí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2009 ve 23:57  • Odpověz
Jdu se vykoupat a chrápat ... pa pááá
11. črc 2009 ve 02:01  • Odpověz
dobré skoro poledne!kdepak jste?
11. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
Tak jsem byla s dětmi bruslit a úplně mi to stačilo, odpo chceme jít vycházkou s MM do Svitávky, je tam turnaj ve fotbalu a večer mají zakončenou jdeme na kýtu a pivíčko, tak snad se t počasí udrží...

Marky doufám, že už je Vám líp.

Zuzka nakupuje parfém pro babičku, se k nám klidně mohlat stavit na káv :grinning: :grinning:

A Zuzka s Lénou nevím...

Ale ty dva raraši od sestry vydají jak za 10 dětí... :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj boženky moje,

tak se hlásím z domu,přijeli jsme kolem 11,a od té doby vařím,ať máme co papat.Naši jsou na Jižní Moravě u tety,tak jsem doma sama s Davušánem.

Marky,doufám,že vás ten moribundus brzo přejde!

Zuzi,hoď mě sem nebo do IP recept na ty česnekovy šneky,ju?..i to těsto mě napiš.Kují

Tatík teď pracoval na Suchým a říkal,že je tam zima jak v Rusku :sweat_smile: ,že si máme vytáhnout zimní bundy :grinning: a spacáky do mínus 30st. :grinning:

Já sháním nějakej stan,tak snad se podaří :wink:
11. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
Ahoj holky,

venku pocas na houby,co? :frowning2:
Mala hicuje,asi od zubu,tak to srazim nurofenem.
Chtela jsem udelat rohliky z pecny a testo pujde do......,nejak se nezadarilo :angry:
Den jak vino!!!!!!!!!!!!!
11. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Čao ženy ... hlásím se v rychlosti a dneska už to asi nezvládnu.

Leni, příšt týden na Suchým má bejt totální pařák , takže bych se nebála.

No nic , vaíím .. pa pa zlatíčka .....
11. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Hoj smaženky!
Taky vás zdravím z rychlíku, vrátilo se nám dítě, tak máme o radost postaráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :wink: .
Dneska to jaksi uteklo :unamused: . Nellouš se snaží vymrčovat víc než dřív a to je něco na mě :angry: :rolling_eyes: .
11. črc 2009 v 19:11  • Odpověz
Hoj ženy, že nevíte odkud vám píšu :grinning: :grinning: :grinning: Ze svého vlastního PC....hurááááááááááááááááá
11. črc 2009 v 19:22  • Odpověz
NO ty voe, co se stalo, Kužílek měl narozeniny bo co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 v 19:49  • Odpověz
Ha, tak u Ptáčků je veselo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nellouš doma, to je sranda :grinning:
11. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Mě už je líp, tak se hlásím, dneska jsem jetšě neblila, ale už teď nesnáším piškoty ani rohlíky a černej čaj nemůžu vidět ani z rychlíku :confounded: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
11. črc 2009 v 19:50  • Odpověz
Tý jo Jani, to stojí za to se vožrat!!!!!!!!!!!!!
11. črc 2009 v 19:58  • Odpověz
Jo! :angry: Je u nás veselo :angry: , 5 dní u babi a my ju budem rovnat do latě měsíc :angry: .
11. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.