• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Hele, cos chtěla, to máš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
Normálně Tobeš se teď naučil spát stylem, že si celej zaleze pod peřinu a spí :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
Ženy nechcete mi někteřá přijít uklidit, 2 dny jsem tu na to nešáhla a je to tu jak po boji :confounded: :angry: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
No, za to já jsem měla uklizený do té doby, než přišla Nellča :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Buď ráda, že Tobiš tak usíná, Nellina hejká v postýlce až skoro hodinu :angry: a to odpo nespala. :rolling_eyes:
11. črc 2009 ve 20:12  • Odpověz
Dneska jsem dělala na O těstovinovej salát, ale nesehnala jsem francouzkej dresink, tak jsem koupila italskej a není to vono :angry: . Ale i tak je to dobrý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
11. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz
Asi ti vykládá všechny ty žážitk, co dělala u bábi a dědy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Joooooo, to mi Micina ještě neudělala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: takže Mic, šup, těstovinovej salát cu :grinning:
11. črc 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jsem takový chro chro, že jak jsem o něm psala, tak jsem na něj dostala takovou chuť, že jsem si musela nabrat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :angry:
11. črc 2009 ve 20:21  • Odpověz
Ty jo, moc mě tím nestraš, už jsem blila naposledy včera a tato jídla mi ještě krapet zvedají kufřík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2009 ve 20:22  • Odpověz
Už mlčím :zipper_mouth: .
Vašek už dorazil? Aby sis trochu dáchla od toho blivajzení a Tobiška.
11. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
No nic, jdu zalehnout a číst :wink: . Začíná mi nějak pobolívat v krku :unamused: .
Tak dobrou :wink: .
11. črc 2009 ve 20:34  • Odpověz
Nene, Vašek ještě není doma, ale Tobeš už je od půl 8 tuhoš a tím, že má průjem, tak je taky takovej povadlej, tak byl dneska hodnej :wink:

Já koukám na ten film s Benem Aflekem, hezký, tak si k tomu takyjdu lehnout :wink:

Dobrou :wink:
11. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ahojky děvčata moc se omlouvám že jsem se tu dříve neukázala ale nejel nám internet ale už jede tak jsem tu.
Už taky jsme pořádně přestěhovaní akle jen ten strašnej bordel tu máme něž to dáme do kupy bude to trvat hodně dlouho.
11. črc 2009 ve 21:45  • Odpověz
Nazdar máničky.

Stáni, gratuluji k přestěhování :wink: .

Nellina mi dává zabrat :angry: , dneska jsem už minimálně 10x vytekla :angry: . Ale já se nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Do toho mě sejří MM :angry:, no škoda mluvit...
Sakra, Jitu a Leni, mám hlavu děravou, tak ohledně receptů a pečení se budu snažit písnout ještě dneska :wink: .
12. črc 2009 v 10:52  • Odpověz
Zuzi,mne uz pisla kamoska,co delam blbe,jsme JArin,no......pako :grinning:
12. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Ahojky Holky.
Včera pařbička vcelku dobrý ... jsme z bráchem vyčetly tátovi, že na nás po dobu manželství s mjakou srala ták .. vcelku zajímavé :sweat_smile:

Jinak Michálek má od včereška průjem a nic mi nepapá ....bpřebaluju ho tak po 15 minutách .. fakt mazec.

Volalal jsem dr. a ta mi řekla, ať mu nedávám nic mlíčnéh, mastného, až hlavně hodně pijer a ať mu koupím ty lactobacílky .. tak jsme ráda, že je mám doma.

Marky ... co stan .. vyaukcovala jsi ho?

Valím čučnout za mirkem na stavbu .... ten zas byl včera jedlej.

Mikeš asi zítra razí do Bk.. podle toho , tada jak na tom bude.
12. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Ahoj,

tak my bychom se mohli přejmenovat na "blijem celá rodina", dneska to chytlo MM, takže jsme v tom společně, Tobeška se ještě průjem taky nepustil, prej to hrozně lítá, tak vidím Mic, že je to už i u vás :unamused: :frowning2: tož snad to bude brzy pryč :wink:

Micino voe, sem sice říkala, že ta aukcekončí a v neděli, ale večer :angry: :angry: :angry: :angry: mi neser, ti dám vědět :grinning:
12. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
TAk vy jste taky marodi?Mala mela vcera rano horecku,vecer zas,i v noci jsem ji davala nurofen,taky byla posrajdena,ted dobry,uvidim co bude zase vecer a v noci :unamused:
JA jsme zatim v poho......snad nic nechytnu....
Hezkou nedeli vsem papa
12. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahoj ženy, my byli včera nakonec na čochu, tak jsem to PC řádně zapila :grinning: bylo to super a byla hrozná kosa...mimochodem z Martina dneska u oběda vypadlo, že má už od pátku taky průjem, ale nějak to neřeší, takže k obědu zblajznul dva řízky a br kaši...pakoš...
teď jel do práce, tak jsem sama doma,a le půjdu si udělat dřeň z meruněk, ségra dovezla z Oder a ještě dotáhla okurce, tak si asi půjdu na zítra udělat do práce těstovinový salátek, když jste o něm mluvily, akorát já dresink nemám žádný, takže to bude nasucho :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 15:51  • Odpověz
Jani prosimtě, zítra si k tobě skočím taky pro ty lactobacily, všilma jsem si, že ten Hylak je taky obsahuje, ale ať se toho zbavíme, protože Tobouš prostě kadí vodu, to je děs :unamused: a nic moc to nepomáhá, navíc jako už 3 den fakt jíst rohlíky nechce :confounded: natož ládovat do sebe ten černej čaj :cry: :cry: :cry:

Jituš, tak se taky uzdravte, fakt to asi řádí, náš doktor mi říkal, že je plný dětský v Bozaku, prej dehydrovaný děti, tak na to dávejte pozor :wink:
12. črc 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahojky teď na Tebe Marky myslím koukala jsem na ukro na ty stany ten náš už je taky hyn...a je tam jeden slušnej ale nevím jestli to nejsi právě ty ten poslední přihazující.. :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 17:09  • Odpověz
hoď link Luci :wink:
12. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
Marky,jasný zítra se zastavte, řekla bych ti že ti to donesu, ale psala mi kámoška, že by dojela na návštěvu, tak musím letět hned po práci domů....ale kdyby něco, tak za váma skáknu, aby jsi nemusela lítat do nemocnice...
12. črc 2009 v 17:15  • Odpověz
V poho Jani, stavím se :wink:
12. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
JJ, to je ta moje aukce, tož se opovaž ty jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Hm tak nic nepolezu Ti do zelí,ale vypadá perfektně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 v 17:18  • Odpověz
Je jich tam takovejch víc Luci :wink:
12. črc 2009 v 17:19  • Odpověz
No vidíš, tak do něj běž, budem mít stejný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 17:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.