• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
To ne...hlavně aby Ti do pátku došel jestli ho máš na to suchý :wink: :wink:
12. črc 2009 v 17:26  • Odpověz
Já doufám, že jo :grinning: :grinning: :grinning: Jinak budu spát pod širákem :grinning:
12. črc 2009 v 17:30  • Odpověz
Mary, já měla za to, že jsi psala, že ta aukce končí v sobotu.

myslím si že mám uplně ten stejnej stan :sweat_smile: .. jen trochu jinej barevně :grinning:

Doufám, že všichni povalíte od pátku .. bude los prdelos :grinning:
12. črc 2009 v 17:41  • Odpověz
Marky, buď ráda, že ti Tobeš papá aspoň ty rohlíky ... mě Michálek dneska nesnědl ani sousti ničeho .. aspoň že pije šťávičku ... čaj hned oddělal od papule.
12. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Jak to že jsou všichni tak nemocinkaní?? :pensive: :pensive: Kde jste to lapli??
12. črc 2009 v 17:45  • Odpověz
Ty voe, budem vypadat jak Šmoulí rodinka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 v 17:48  • Odpověz
Mic, ale nenuť ho, aby jedl, to nemusí, říkal to i Mudr, prostě musí hlavně pít, Tobeš včera snědl za celej den půl rohlíku, dneska jeden, buď v klidu :wink: Jim to neuškodí :wink:

Prej řádí nějaká střevní chřipka Luci :unamused: :unamused: :unamused:
12. črc 2009 v 17:49  • Odpověz
Jééé tady se ve velkém nakupují stany :grinning: to je super....

Jo Mic, Marky má pravdu, jídlo mu nenuť, ale hlavně ti musí pít, jak přestane pít, tak je to blbý...mohl by potom být dehydratovanej....
12. črc 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahojda,
tak tady se marodí jak o závod :unamused: ..já mám zase zánět močáku :angry: :rolling_eyes: ,Jani,co na to?????

Já koukám taky na aukro na stany,mám vyhlídlej tento
http://www.aukro.cz/item679059285_stan.html
12. črc 2009 v 19:44  • Odpověz
se mě nejde na aukro přihlásit :angry: :angry: :angry: ,Marky,kdyžtak mě tam přihodíš,jo?Aukce končí za 22hodin.
12. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
když je tam kup teď,tak to znamená,že za tu cenu(když přidám třeba 10kč)ho můžu mít?
12. črc 2009 v 19:52  • Odpověz
Leni, ten je jednoplášťovehj .. ten bych nebrala. ... nebo tak aspoň vypadá, má jen na vrchu tu dečku.

Jinak už průjmošuju a bliju i já, takže jdu chrnět, jelikož je mi hrozně.

Pa páááá
12. črc 2009 v 19:53  • Odpověz
aha,já tomu prdlačky rozumím..tak poraďte...

Mic,hlavně ať se z toho dostanete :pensive: ..zase se blíží výlet a už jsou nemoci v plném proudu..
12. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
No ty jo Mic, doufám, že to nemáte od nás :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: to by mě mrzelo :unamused:

Leni nemůžeš přihazovat, když nejsi registrovaná :wink:

A nestraš, to je jen střevní chřipka :wink: Mě už je dneska dobře, Mic bude do pátku taky hej :wink:
12. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
já jsem registrovaná...ale dneska se mě nejde přihlásit :pensive:
12. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
aha, tak to netuším, ale jak psala Mic, to chce dvouplášťovej :wink:
12. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
Ty jo, ale jak to sleduju, tak jsem to odnesla docela dobře, já jen blila, ale MM, ten teda jede dvojmo a Mic taky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confounded: Kurňa, snad to bude dobrý :wink:
12. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Tý jo, ještě abych od vás něco nechytla takhle virtuálně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: . Chudáčci :frowning2: , ať se toho brzo zbavíte :wink: .
Nellda měla dneska taky řidší stolici, ale asi tím, že zbouchla 4 meruně.

Vyzjistila jsem u MM, že švára má stan (ale vůbec nevím jakej :sweat_smile: ) a snad spacáky taky, ale nevím v jakým stavu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2009 ve 20:25  • Odpověz
No nic, půjdu si číst, včera jsem rpzečetla jednu knížku a dneska ráno ju dojela :wink: . Tak jdu na další , tak hezkou klidnou noc bez blijanců a průjmu :wink: .
12. črc 2009 ve 20:27  • Odpověz
tak to se máte,já si nemám od koho půjčit,nikdo nemá :unamused: ...
12. črc 2009 ve 20:28  • Odpověz
Jsem ještě tu .. zase jsem blinkala a ještě to půjdu vzít spodem ..Mirek je vedle z Mikeškem .. a já jdu chrnět .. kyblík mám u postele.

Marky .. Mirek to měl včera .. takže si myslím, že to odněkud přitáhl .. a kdyby to bylo od vás .. no co .. tmu se nevyhneš .. aspoň zhubnu.

Do pátku to bude ok .. prej tak asi 3 dny.

tak teď už to vypínám .. pa paáá a brou a neproblitou noc
12. črc 2009 ve 20:31  • Odpověz
Zuzi teda, jak to stíháš, ještě číst? mě to v knihovně nebaví vybírat, ale uvažuju, že se taky asi přhlásím, na základce jsem byla nejlepší čtenář a vyhrávala jsem všechny soutěže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic, jo to je pravda, já jen, že by mě ot mrzelo, víš jak, za to pohlídání :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale snad budete ok, Vašek už taky vypadá líp a Tobeš už jen trošku srajdí a zítra skočím za Jaňulou pro ty lactobacily a budu tím Tobeše dopovat :wink:

Tak klidnou noc beruš :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ty voe ženy, co je?? Tady to vypadá na nějakou hromadou bličkosračkomatozu, či co :confounded:

Leni, na močák hodně pít, nejlíp urologický čaj, nebo kopřivový, a dobrý jsou brusinky, v tabletách a nebo nějaký kapky...Spasmophyt se jmenují...kdyby jsi šla třeba zítra do lékárny, ale hlavně pít...

Ale pokud se to bude horšit, tak k mudře pro ATB... :unamused:
12. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
a co ty blitko, ty to ještě nemáš? Počkej zítra v práci :grinning: :grinning: :grinning: ne, nepřeju ti to, ale je to masakr :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já mám doma teď půjčené čtyři knížky a ještě jsem je neotevřela, a to jsem taky na základce patřila mezi nejlepší čtenáře, dokonce jsem nemusela číst povinně nahlas, ale četla jsem si dopředu, takže než třída přečetla Babičku, já už četla Děti z Bullerbynu :grinning:
tak já jdu koukat na telku, Mates ještě není doma, tak se nudím :frowning2:
12. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Marky, čtu jen v posteli a to bych se stejně dívala na TV :slight_smile: .
Fakt jste všechny na maděru, snad se z toho dostanete co nejdřív :frowning2: , já když čtu o tom srajdění, tak mě začíná pobolívat břicho :confounded: , tak fakt radši jdu. :wink:
12. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
no já doufám, že nic takového nechytnu...já se včera pro jistotu nadopovala vodkou, ta dezinfikuje....to máte z toho, že nepijete ruma :grinning:
12. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Zuz a co čteš??
12. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
jo a holky, jakou máte stáhnutou verzi ICQ?
12. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Ty jo aj já Jani a teď mě musí něco zaujmout, nebo si teď musím koupit novou Lanczovku, zjisitla jsem, že ji na lednu čteme všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

V telce nic není íJani :unamused:
12. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.