• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jani ICQ si nestahuj, zasírá to počítač a tahá to hrozně viry, stáhni si buď Qip, to je obdoba ICQ a nebo Mirandu, totéž :wink:
12. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz
Já piju ruma, ale doma nééééééééni. Vašek ráno machroval, že si dá slivovicu a že to bude dobrý, si dal frťana a už letěl, frajer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a leží tu celej den jak lemra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jani toto si stáhni na Qipa :slight_smile: http://www.edownload.cz/sw/qip-2005/
12. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
O tom jsem taky četla o té Mirandě, tak já na to potom mrknu, moc se v tom nevyznám...ty máš co?

Ty jo Lanczovou jsem četla naposledy snad na základce :slight_smile:

jéééé dojel mi Matýsek, tak se loučím, jdu mu udělat večeři...snad potom ještě dojdu....

Maky, tak si pro ruma dojeď,. máme ho asi 10 litrů :grinning:
12. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Já mám Qipa a je to jako icq, jen je to menší, jednodušší a hlavně ti to nespomaluje počítač, jako ICQ :wink:
12. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Já mám snad všechny její novější knížky a z těch starých povětšinu :grinning: :grinning: :grinning: a má teď novej román, ale ten snad dostnu k svátečku :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Ty jo Jani ruma nebudu moct cítit ještě hooooooooodně dlouho :confounded: :confounded: :confounded:
12. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
Tož čau, já jdu zaplatit ještě složenky, jaksi jsem vypustila zaplatit za našu psicu :sweat_smile: :grinning: a už mě město upomíná a jdu si lehnout k telce a pak za těma marodama :wink:
12. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Jo a stan jsem nevyhrála :cry: :cry: :cry: :cry:
12. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
tak drahouš už má plný bříško a sedí u telky,akorát mě dostal, sotva vlezl mezi dveře, tak zmiznul v koupelně, tak jdu za ním jestli chce řízek jeden nebo dva a on je vylezlej na střeše...pakoš..to nesnáším, až spadne, tak mu ještě přidám...
12. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
a co tam prosimtě dělá Jani? :confused: :confused: :confused: :confused:
12. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
to netuším, došel dolů s nějakým kusem křidlice nebo hřebenovky, či co to bylo...no cvok, loni lezl na střechu, když byla ta šílená vichřice, protože nám lítaly tašky...ho za to jednou zabiju...stačí, že jezdí s hasičema...ještě bude padat doma ze střechy... :confounded:
12. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
jéé s tím stanem je to teda blbý :frowning2:
12. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
jo Marky a jak mám toho Qipa stáhnout? Jenom na to kliknu a uloží se mi to samo, nebo si to musím přes pravý tlačítko uložit do PC sama? Jsem na tohle dost levá...a jak to potom funguje? To si přes to můžu povídat se stejnýma lidma, jako jsou registrovaní na ICQ??? :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Haloooo, kde jste???
12. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Jsem si zrovna uvařila čaj...včera jsem ho upekla, tak koštuju...je mooocinky dobrý, ještě si budu muset udělat jeden až budou ostružiny, tenhle mám z malin, rybízu, jahod a borůvek... :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
hmmm, tak se mnou si nikdo nechce povídat...holky že vy sedíte všechny na záchodě :confused:
12. črc 2009 ve 21:24  • Odpověz
Hledám stan no :unamused:
12. črc 2009 ve 21:26  • Odpověz
já už se lekla, že jsi na záchodě...a máš něco :confused:
12. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Dáš "stáhni Qip" a ono se ti to stáhne samo a nainstaluješ to sama a jednoduše :wink:
12. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
ty si pekla čaj? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
12. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Jo, našla jsem jeden, ale musím tam ráno zavolat, jak je to s platbou, protože jinak mi nestihne dojít :rolling_eyes:
12. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jo a pak už se přihlásíš klasicky, jako na icq :wink: je to všechno stejný :wink:
12. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
jo pečený čaj...je to dobrůtka, mám plný mrazák ovoce a nic z toho nepeču, tak jsem to narvala na plech, venku otrhala zbytek rybízu...

recept:
1kg červeného rybízu, 1kg ostatní ovoce -borůvky,jahody,maliny, ostružiny,švestky... 1 lžíce skořice, 3-4 hřebíčky, 1 citron na kostky, 3 jablka na kostky...lepší jsou bez slupky, 0,5kg cukru...nasypeš na plech a pečeš asi hodinu na 190°C a pořád mícháš, až se vypeče voda a bude to mít konzistenci jako marmeláda, tak je hotovo, nacpeš to do skleniček a otočíš dnem vzhůru aby chytlo víčko...
je to moc dobrý, i pro děcka, taky se po upečení do toho může nalít rum...a když si z toho uvaříš čaj tak to ovoce potom zbodneš :dizzy_face:
12. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
tož díky, já se na to jdu mrknout, snad to zvládnu :grinning:
12. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
A toho rumu? I pro děcka? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
To si musím uložit a zkusím to, díkec :wink:

tak dej vědět, ještě počkám, jak si to zvládla a ať si tě můžu přidat do seznamu a půjdu bucat :wink:
12. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz
pro děcka ne...3-4 dcl

tak mám staženo v PC a ještě to musím spustit,to mi asi bude chvilku trvat... :sweat_smile:
12. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Pro děcka ne? :confused: :confused: :confused: :confused: :grinning: škoda, jsem to mohla začít dávat místo odvaru z makovic, na to mi už Tobi moc nezabírá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
No já si počkám, to je hned hotový, tak šupem :sunglasses:
12. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.