• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ty jo Kelišová, takovej antitalent nejseš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confounded:
12. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Asi usnu :pensive:
12. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
já musela opustit PC,tak to dodělám zítra,snad :grinning: dobrou.
12. črc 2009 ve 22:11  • Odpověz
Vzdávám to a jdu spát, jsem už fakt unavená, to blití dává zabrat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou :wink:
12. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
tak zítra,brou noc.
12. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
Ahojda,

kdopak to má dneska svátek? :dizzy_face: ....ááááááááááááá,naše Makelína :dizzy_face: ..tak přejeme všechno nejlepší,hlavně zdraví,štěstí a spokojenou rodinu!!!!!!Posíláme pusu!
13. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
holky,jak to bude s tím Suchým?Nemusí se to nějak zamlouvat?..
13. črc 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahoj holky....
Maky já úplně zapoměla, že máš svátek!!!!!!! Takže všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Mě se nechce pracovat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Leni, ne zamlouvat se to nemusí, maj tak hafo placu :grinning:
13. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Makouši milej,

k Tvýmu dnešnímu svátečku Ti přejem jen to nejlepší, málo nervů s Tobiškem i Vaškem, hodně lásky, pohody, sluníčka, klidu, spoustu splněných přání a nebe bez mráčku! :hearts:
13. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jiank všem přeju pěkné poledne!

Hádejte co bylo první, co jsem udělala, jak jsem vstala.... :angry: :rolling_eyes: Letěla jsem na záchod s průjmem :rolling_eyes: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Tak se přidávám do vaší sra.í party :grinning:

No ale zatím dobrý... :grinning:

My jsme byli se Slávou v pátek na Suchým :sunglasses: , stanů tam moc nebylo, mají tam novou recepci - bývala tam taková buňka, teď tam mají zděnej domeček. Prošli jsme se lesem a pak jsme to vzali kolem rybňajzu zpátky na parkoviště - jenže tam mokro jak sviň, tak jsme hezky čvachtali - já jak jinak než v žabkách, tak mi ta voda aspoň měla kam odtýct :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
13. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz
Jinak se mi nic nechce (ale to je můj stabilní stav), ráno jsem hned v 5:30 dala píct brojlera, tak jsme MM donesli čerstvoučkej obídek :wink:.
13. črc 2009 ve 12:16  • Odpověz
Jani, ten čaj je úúúžasnej - pili jsme ho u tety a ségruše se na něj taky chystá a já nad ním přemýšlím taky :wink: .
Jen musím zjistit stav rybízu :grinning: .
13. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
Ahojky ženy.
Tak Mirek je doma jelikož standí a blindí ..no mazec.
Mě bolí fest v krku, jelikož ho mám po včerejšku pěkně dorvanej.

Marky, taky přeji všechno nnnnneeejjjlepšíí ... k svátka ....jednu víhodu to blití má , aspoň máš na svátek Vaška doma :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
:sweat_smile: ,ty voe,no tak chybím ještě já a jsme komplet :grinning: ..ná necíííí srajdu ani blijandu :grinning: ..Vlastně ještě Jaňoušovi nic není,co? :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Já Suchý z mé strany vidím bledě :unamused: ...nechci jet sama a když nepojede kamoš,tak za váma dojedu na odpoledne nebo na celej den a na noc pojedu domů.
13. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Zuzi,jsem ti chtěla navrhnout,že by jsme dneska si zajely do OL do aqua :sweat_smile: ...tak nic :fearful:
13. črc 2009 ve 12:59  • Odpověz
Leni, radši nebudu riskovat :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . A co to Suchý se mnou? Se ti nechce? :unamused:

Jani, ještě ohledně toho čaje, to furt lezeš do trouby a mícháš to? :confused:
13. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Mic, ať jste co nejdřív ok. :wink:
13. črc 2009 ve 13:03  • Odpověz
Zuzi jo, pořád do trouby a pořád míchat, jsem si myslela, že to tam prostě nechám a míchnu jenom občas, ale fakt se to z vrchu docela pálí, takže míchat, míchat, ale výsledek stojí za to...hlavně když do toho narveš toho ruma :dizzy_face:
už jsem dávala recepta i kolegyni, tak říkala, že se těší až porodí a dá si čajík s rumem :grinning:

Leni, my bychom doma měli mít velký stan, tak bych vám ho mohla půjčit, jinak já se za holkama v sobotu chystám buď na kolesu nebo autem podle počasí, musím jet stejně popřát babičce k narozkám, tak pojedu kolem...akorát nevím v jakým stavu ten stan je, tak se zeptám Matesa a hlavně se ho musím zeptat jestli ho nebude chtít s sebou, ale myslím že ne, protože on spí většinou v autě...
13. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
jo a já taky neseriknám a neblindím...zatím :sweat_smile: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 13:31  • Odpověz
Zduř blitko sračičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tady to teda frčí ve velkým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tož přeju brzký uzdravení :wink:

Hele ženy, všechny jste se těšily na Suchý a teď to chcete vzdát? Nebuďte máčky :wink: Leňajs, tak pojedeš s Janouchem a budete spát spolu, netrhejte partu :wink:
13. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
A mooooooooooc děkuju za přáníčka, to doma mě ještě čeká, MM šel přihlásit vozík, tak prej až potom, že to s Tobim celý dopoledne trénovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Dyk jsem to psala, že můžem udělat s Léňou novej párek :sunglasses: :grinning: , i kdyby jel Sláva, tak nejdřív v sobotu večer :unamused: .

Mak, tak se pak pochlub co ti nachystali ti dvá.
13. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ještě nic :wink: Vašek šel přihlásit vozík, tak až se prej vrátí :wink:
13. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Ženy tož to je domluva, někdo nechce jet vůbec, druhej přijede v sobotu večer, třetí neví, tož mi neserte :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
13. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Já z Mirkem určo jedu v pátek a odjíždím v nedělu. :angry:
13. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Se nečilte :angry: , já bych byla dojela v sobotu ráno a Sláva za mnou v sobotu večer, s přespáním do neděle. Aji jsem vám to takto hlásila :wink: .
13. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
My pojedeme asi až v sobotu do neděle :wink:
13. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Sakra, jsem myslela, že mě ten průjem přešel a ono kulový :confounded: :rolling_eyes: , tak si asi namíchám zázračný koktejl. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.