• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Anebo budu spat ve stanu s Léňou, to by Sláva nedorazil :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nám tak dělat křena :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
13. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Nooooooo, jenom aby :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
13. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Tak už u nás srandí a blijušou i děda z Evou a bábička :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ty vole .. co je to za kykrys.
13. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
To je tím střídavým počasím a teplem, v tom se maj ty viry moooooooooc dobře :confounded: :confounded: :confounded: Tož ať jste ready, dokud je to jen průjem, je to ok, to blití je horší :confounded: :confounded: :confounded:
13. črc 2009 ve 14:49  • Odpověz
Doufám, že to ode mě nechytne Nellda a Sláva :confounded: :rolling_eyes: .
13. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
No nic, jdem naproti MM do práce, snad se neposrajdím po cestě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
13. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Ty voe ženy, co jste to chytly za sajrajt?? :confused: no totok..

tak já asi dojedu během soboty a odjedu v sobotu...taky dobrý :grinning:
13. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Zuzi,kdyby jsi jela sama bez Slávu,tak samo že s tebou pojedu...vlastně já s tebou můžu jet i tak,ale na noc bych jela domů,bo nevím,kde bych spala...

Jani,a Mates nejede?? :confused:
13. črc 2009 v 15:15  • Odpověz
já doufám,že srajdu taky nechytneme :confused:
13. črc 2009 v 15:16  • Odpověz
Leni, to je právě to proč s vámi asi nepojedu...Mates jede, ale s klukama a přiznám se, že fakt nejsem zvědavá na to, že je tam někde potkám...ale ještě se s ním během týdne domluvím....
13. črc 2009 v 15:18  • Odpověz
Nepotkáš,zjisti,kde budou oni a my se usádlíme někde jinde :slight_smile: .Ségra už mě poslala poštou spacák :grinning: .Ještě se domluvíme,ale bylo by to fajn,já bych tam nebyla sama jediná bez chlapa :rolling_eyes: .
13. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Ahoj holky,

Makelce vše nej,nej,nejlepsi k svatku a at se Ti splni vse,co si prejes :wink:
TAk Nikolka taky srajdi,ale teploty uz nema.Mne rano divne bolelo bricho,ale dobry,tak snad to tak zustane.Ani o jedno nestojim. :unamused:
13. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
To se neboj, pokud pojedu, tak sama :slight_smile: drahouš se mnou nepojede určitě :grinning:
13. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Jani .. to mu nejsme dost dobří ... bo co?
13. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
ne to ne, ale on jede s chlapama na každoroční Apaluchu-Pičov 2009 :grinning: takže bohužel, tady jdou stranou všichni...i já :grinning: :grinning: :grinning: ale kvůli tomu, že jsou tři dny v lihu, tak u toho nehodlám být...loni tam byl jenom jeden den, bo mu umřel děda, tak si to chce letos užít...holt já byla v Mikulově a Mates bude na Pičově :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
No, ale ty js přeci hlásila dřív, že jedeš na Suchý :angry:
13. črc 2009 v 15:55  • Odpověz
to sice jo, ale už jsem na jednom výletě byla a Martin ještě ne....
13. črc 2009 v 16:07  • Odpověz
jani kukni k nám díky :sweat_smile:
13. črc 2009 v 16:18  • Odpověz
Vždyť Martina vozíš skoro každej den z víletu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Já si to myslela, že pod stan nevlezeš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 v 16:32  • Odpověz
Mic, já bych pod stan šla, to není problém, ale jde o to, že jsem byla na výletě přes noc a Martin ne...on mě taky vozí z akcí když potřebuju....a nevozím ho každý den.... :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
nebudete mě to věřit,ale já už taky jedu v moribundusu :angry: :angry: :angry: ..mám šílený křeče a čekám,kdy a odkud ze mě něco vyletí :rolling_eyes: ..ty voe,Jani,tak se drž statečně :grinning: .. .Kdybych aspoň k tomu neměla ten močák :rolling_eyes: .
13. črc 2009 v 17:12  • Odpověz
Mě spíš mrzí, že jsme se na tom dost dlouho domlouvaly a teď máte každá něco, proč nejet :unamused: Samozřejmě neberu vážné důvody :pensive:
13. črc 2009 v 17:34  • Odpověz
Tak jsem dostala ještě brutální rýmu.

Dneska nám dovezly vchodové dveře a to koupelnové okno. Byl u toho děda a chudák tam 2 hodiny spal v autě jak by hotovej. ... takže peníze z účtu i mateřská se mi nějak vykouřily .. budumuset hooodně prodávat, kdybych měla na to aspoň náladu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Holky, to asi musí bejt hroznej morybundus, že to tak všichni dostáváme.
13. črc 2009 v 18:52  • Odpověz
Jani, jestli se tu ukážeš, potřebuju poradit. Furt je mi hrozně těžko od žaludku, cítím se jak nafouklej balón, dle toho i vypadám, něco jsem zhubla za ty 3 dny, ale na objemu jsem snad dvakrát větší :confounded: není něco, čím bych se pročistila. Já vůbec nemám hlad a třeba oběd cítím ještě teď :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
13. črc 2009 v 18:59  • Odpověz
Marky ... šaraticu :sweat_smile:
13. črc 2009 v 19:56  • Odpověz
Jdu vám jen popřát hezký nesrací a neblicí večer i noc (sory za ty výrazy :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Břicho mě pobolívá, ale od odpoledne jsem ještě neletěla na WC Já :wink:. Ještě jsem si odpo dala Smectu, ze který jsem málem poblila
:stuck_out_tongue_closed_eyes::unamused:. Já
Já jdu taky zalehnout s knížkou - už mám 3 přečtený - jedna z nich byla o feťácích a další dvě dívčí romány, taková jednoduchá oddychovka :sunglasses: .
Před chvílí jsem dopekla ten čaj a mám troubu zasr. jak jetel :angry: , v jednu chvilu to přeteklo a naspoď trouby se to pěkně připeklo - takže to u nás bylo jako mlha přede mnou, mlha za mnou :angry: :grinning: , takže mě ještě zítra čeká drhnutí trouby :confounded: :rolling_eyes: .
13. črc 2009 ve 20:53  • Odpověz
Mirek šel spát z Mikeškem .. to tam určo zůstane .. trpí jak pes.

Já musím aspo%n krapet uklidit a jdu taky do hajan.
13. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
tak u mě planý poplach!!!Mám jen močák!ufffffffffffffffffffffffffffff...Jsem ležela jak lemra,jak mě bolel strašně podbříšek a když jdu čůrat,tak trpím,že málem okoušu kachličky :sweat_smile: ..zítra naběhnu do lékárny pro laktobacilíky a hlavně brusinky.Malej teď usnul,bo ho vzbudila neteř :angry: :angry: ,když usnul po 19hod...já jsem už taky usínala a najednou se rozhrnuly dveře a malá tam hulákala jak na lesy :rolling_eyes: ,jsem myslela,že ji něco udělám...ale ona je to taková moje prdelka zlobivá :sweat_smile: ,tak jsem jí to odpustila.

Tak jdu chrupkat za bobešem.Vzala jsem si ibalgin od bolesti a vypila 2 druhy čaje na zánět moč.cest,tak doufám,že budu mít do rána pokoj od bolesti.Akoát to čůrání :unamused: ,lítám každou chvilku.

Jani,tak já s tím víkendem počítám,ju? :dizzy_face: ..Vezmeš ten stan?
13. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
jsem se chtěla ještě rozloučit a aktivně jsem to odeslala dřív :rolling_eyes: .

Tak dobrou noc a zítra páá
13. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.