• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ty vogine, teď čtu můj příspěvek a nechápu proč tam mám stokrát napsaný Já :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . No prostě to tam nepatří :grinning: .
Tak hezkej večír. :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Leni brou nocinku .. ale bejt tebou si zajdu pro ATB ať js na víkend fit.
13. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Dete všechny spát jo? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
13. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Zuzi a já si říkám, co tam furt Jájuješ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Zuzi .. mi víme že na sebe pořád myslíš :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Tož brou buchty :wink:
13. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Normálně mě včera nasrala švagrová .. jak měl Michálek tu malousekačku, tak tu jsem našla ve stodole, rozbytou, špinavou ... byla teda po Tomíkovi . jejím synovi ..... já ju vydrhla, děda opravil a pro Mikeška to byla nejoblíbenější hračka. No aj ajk švagrová přijela viděla, že si z ní Kačenka (její 18m. dcera) hraje tak ju Mikešovi sprostě vzala. Prej .. si ju půjčíme a jak si s tím přestane hrát ta ti ji vrátíme ... kráva jedna .... přišlo mi to jak naschvál, kyž jsem řekla že je to Mikeškova neoblíbenější hračka.
Tak sem jí řekla, ať si ji echá, vždyť jej její ...Mikešovi už jsem objednala jinou .... ale fakt mě dostala.
13. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Rodina, i jsou vždycky nejlepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to říkám furt :grinning:
13. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
si pořád o sobě myslí, že sežrala svět a ve finále nemá na novou sekačku. :angry:
13. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
13. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Tohle je ta co jsem objednala ...http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24398260&tab=0 ale za 500,-
13. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Pěkná, v Globusu je maj furt a řekla bych ještě levnější :wink:
13. črc 2009 ve 21:34  • Odpověz
Zdar ženy, Marky mě ten Qip nějak nespolupracuje, nechce mi to sežrat jméno a heslo, tak to nechápu...
No na to břicho vem si taky nějaký ty lactobacily, co jsi vzala Tobešovi a nebo Espumisan...no a z čajů bych zkusila mátu.... :wink:
13. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
Nic, jdu spát, furt mi není ok a já teda na úklid kašlu, až mi bude líp, uklidím :wink:

Dobrou Mic :wink:
13. črc 2009 ve 21:36  • Odpověz
jo a ještě mi to hodilo hlavičku na ruštinu a angličtinu :grinning:
13. črc 2009 ve 21:37  • Odpověz
Tak řekni Kužílkovi ať ti poradí ne? Jak to nevidím, tak neporadím, něco děláš špatně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz
no už k tomu sedl a taky tápe, že se zeptá zítra kluků v práci...tož to nechápu...
13. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
Tož já nevím :unamused: Možná zkus stáhnout qipa s jiným buildem, to je to číslo, teď máš build 8092, tak zkus starší verzi, třeba ti tam něco chybí :confounded:
13. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Marky, tohle byla cena nejlevnější a taky už není nová .. prej jako nová ... tak uvidím.

Já musím zabalit na zítra 3 balíčky , se mi ták nechce .. jd něco dělat.

Marky brou.
13. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Dobrou holky :wink:
13. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
No uvidím zétra, kdyžtak dojedeš na kafo a nakopneš mi to :grinning:
Mates na to pak mrkne ale teď se mu nechtělo...tak ho nebudu prudit, ale já už fakt zkoušela všo...tak leda stáhnout něco jinýho, je teda fakt, že tohle jede na osmičkový Explorer a tady na tom bazmeku je prý sedmička, takže to stahovalo i to...ale proč mi to nebere to jméno, ani číslo...a myslím si, že heslo si pamatuju...tož fakt nevím...
13. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Holky tak dobrou noc.... :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tak já zde ještě straším ... mám vcelku uklizeno .. ale jen vcelku .. byl zde turbo mrdník. Musím se jt vykoupat. Se mi vůbec nechce.

Jo a teta semnou na Suchý nepojede... přijela už v nedělu ... sice brzo, ale aspoň že tak :sweat_smile:
13. črc 2009 ve 23:39  • Odpověz
Chjo .. tak jsem si to zas nějak protáhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ale už jdu chrnět.

Dostala jsem uplně brutální rýmu, tak doufám, žebudu do víkendu ok.

pa páááá a brou noc.
14. črc 2009 v 00:44  • Odpověz
Dobré ráno ženy...teda já doufám, že budete všechny OK...dneska už mi kolegyně hlásila, že měla v lékárně asi deset lidí s průjmem...tož to je krutý...a taky řádí angíny...tak bacha, jo...

a mě je od rána taky blivno...snědla jsem koláč a kafi a je mi nějak šoufl...jdu si uvařit mátový čajík...
14. črc 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahojda,

já jsem včera večer umřela...takovy bolesti v podbříšku jsem měla naposledy,když jsem rodila :sweat_smile: ....DNeska je to lepší,ale pořád to cítím.Vypila jsem hektolitr čaje na močovy cesty,dala si Algifen a teď čekám,jestli se z toho nepo..Taky přemýšlím,že bych si zašla k Mudře,ale ta mě narve zase atb :unamused: .Ségra říkala,že ona atb nesnáší,tak že se nadopuje těma brusinkama a za 3 dny má pokoj(trpí na záněty moč.cest) a chodí na urogynekologii,tak jí to tam doporučili.

Se mnou by teta jet neměla,ale minulý cyklus přiběhla na návštěvu nějak moc brzo,tak jestli tento měsíc to bude to stejny,tak pojede :rolling_eyes: ,mrcha jedna votravná :grinning: :grinning: .
14. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Čao ženy .. tak mě se ta rýma rojela jak blázen. :angry:

Mikeškovi jsem dals dala přesnídávku ... spapal jí . tak čekám, zda bude ještě prujímkovat.
14. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
ženy, mě je od rána blivno¨...jestli jste mě virtuálně nakazily, tak dostanete na kokos :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: leni, na brusinky mrknu a pak ti zavolám...ale já bych taky nejdřív zkusila tohle a pak až ATB...ty jo, ještě že mě močák otravuje jenom když chce čůrat :grinning:
14. črc 2009 v 10:09  • Odpověz
Jani tak pozor, aby jsi nepoblila nějakýho zákazníka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ono mě to přepadlo docela náhle a to jsem byla ráda, že mám po ruce aspoň ten kýbl :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. črc 2009 v 10:31  • Odpověz
jani, mezi náma v té lékárně musí bejt spousty bacionosičů ... takže bych se vůbec nedivila, kdyby jsi něco lapla.
14. črc 2009 v 11:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.