• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
no dneska to zde jede, samej Endiaron, lactobacily, smecta...ty voe, to je děs, už si lítám preventivně dezinfikovat ruce, abych to náhodou nechytla...no hotovo :sweat_smile:
14. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Tady ty srajdy a blinkání se přenáší dotekem,ne?Nebo i vzduchem?

Mic,Jaňouch už má imunitu vůči takovým bacilům :grinning: .

Jdu umýt ještě na chodbu onkna a zbytek dne na všechno kašlu.Začíná mě zase bolet podbříšek :rolling_eyes: .
14. črc 2009 v 11:41  • Odpověz
jani .. tu smectu mám doma ... to je na průjem?
14. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
Jo to je fakt, já už jsem skoro imunní :grinning:

Mic jo Smecta je na průjem, ale pokud máte ten virový co teďka řádí, tak vám to moc nepomůže,a le zkus to...a určo lactobacily, ty po kilech :wink:
14. črc 2009 ve 12:23  • Odpověz
Nazdar ženy!

Su slabá jak mucha, ale dopo jsem snědla rohlík a teď do sebe hážu oběd, tak uvidím :unamused: :confounded: .

Jo, já samo, že na Suchý s sebou tetu potáhnu, jak jinak :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: , měla jsem ju v Mikulově, na svatbě, tak proč ne na Suchý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
14. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
Zuzi .. já to měla uplně přesně .. ale teď přišla o týden dřív ...ani se nezlobím :grinning:
14. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ty jo, tak už mám i zasr. hrečku, ale do pátku musím bejt fit aji kdyby trakaře padaly. :angry:
14. črc 2009 v 18:12  • Odpověz
Holky potřebuji radu, ted jsem přijela s malým zvenku, byli jsme jen u nás na ulici a má na ruce zapitého pijáka, jak se to u malýho dětí odstraňuje??Díky...
14. črc 2009 v 18:13  • Odpověz
kapni na to olej .. nebo pokud máš dezinfekci , ještě lepší ... nech to 10 min. působit .. pak pijáka chytni do pinzEty a toč až ho vykroutíš ... ale opatrně .. pokud ti tam zůstane hlavička, tak jí musíš buď vypíchnout špendlíkem nebo zajdi k dr.
14. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
A mám točit po smětu nebo proti směru hodinových ručiček...?? já už si to vůbec nepamatuji
14. črc 2009 v 18:16  • Odpověz
Už je to ok už je venku :wink:
14. črc 2009 v 18:33  • Odpověz
Hoj!
Jsme tu, ale jen na skok, blíží se buřina, tak to budu za chvílu vypínat :unamused: .
Mic, to máš nějakou střevní chřipajznu, když máš i horečky, snad se z toho brzo dostaneš.

Sláva s bráchama a mým taťkem narvali kontyš, jen pršet nemuselo :angry: , kdo ví jak to zítra odveze :confounded: .

Už 3 dny si Nellda nechává na hlavě udělat culíky :dizzy_face: bo v nedělu jsem ju seřvala, tak vždycky aspoň chvilku to vydží mět na hlavě :grinning: .

Marky, co ten tvůj svátek? JAk se Vašek pochlapil? :wink:

Leni, co ten zánět? Je to už lepčejší?
14. črc 2009 v 19:31  • Odpověz
Já většinou to čím PO směru , nebo to ještě dělám ze starny na stranu, jako vykejvat.

U nás chčije jak sviňa ... Eva je z malím na Dolním Poříčí /u ní doma/ že pojede, jak trochu přestane .. doufám, že o nebude dlouho trvat ... malej už musí bejt hotovej.
14. črc 2009 v 19:33  • Odpověz
Asi jo .. ale taťka má horečky taky ... nebo spíš mě včera.
14. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Ahojte,

teda Mic, to sis dala :unamused:

Luci s tím klíštětem to je zajímavý, jak se mu tam takhle dostalo :confused: ale když se chytne čerstvě, jde i normálně vytočit prstem, prostě s ním kroutíš tak dlouho až se pustí :wink:

No jo, já měla ten svátek včera co? :grinning: :grinning: :grinning: Už v neděli jsem dostala kytičku, 3 růžičky od babičky ze zahrádky, bo v květinářství měli ještě zavřeno, tak mi je narval tam, ale jsou krásný a furt drží tvar :dizzy_face: no a dostala jsem stříbrnej řetízek s křížkem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: krásnej, on věděl, že jsem ho chtěla, ale teda k svátku jsem ho nečekala :wink: My to moc neslavíme, je to spíš symbolicky, tak mě překvapil :wink:
14. črc 2009 v 19:36  • Odpověz
Ty brďo Marky ... heský :grinning: .... my svátky slavíme :dizzy_face:

U nás padaj už kroupy .. chudák malej , by mě zajímalo, kdy dojede. :unamused:
14. črc 2009 v 19:39  • Odpověz
marky, klíště chytneš ani nevíš jak .. vem si to, že malej měl první klíště v 3 týdnech a to jsme byli v BK b kauflandu. A byl to pěknej obr.
14. črc 2009 v 19:40  • Odpověz
Mám vypraný peřiny .. ba mě zajímalo, kdo to povleče ... s emi tááák nechce a nejhorší je, žše i když je mi blbě, tak musím žehlit , jelkož už nemáme co na sebe :sweat_smile:
14. črc 2009 v 19:42  • Odpověz
My jako slavíme - neslavíme, já to beru spíš jako tak, že dostanu kytičku a dál to neřešíme, nebo kokino, ale takový nějaký větší slavení se u nás moc nekoná, spíš jen kvůli Tobeškovi, jeho svátek jo :wink:

Tož vyt u slavíte všechny furt něco :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2009 v 19:43  • Odpověz
Taky to není nic velkýho .. ale slavíme :grinning:

U nás už je po dešti a Mikeš nikde :confused:
14. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Brutálně tu chčije a padaly dobrých 5 minut kroupy jak sviňa :confounded: :confounded: :confounded:
14. črc 2009 ve 20:06  • Odpověz
HOlky tu byla hrůůůůůůůůůůůůza :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Mikeš už je v postýlce adoufám, že chrní .... já se du překecat na to žehlení ...chjo
14. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Holky to byl děs běs, měla jsem napsaný příspěvek a vypla nám elektřina...doufám, že jste všichni v pořádku

Teď se nám tu prohnala šílená bouřka, kroupy a kusy ledu, kanály nestíhaly no chudáci lidi opravdu, to tu teklo velkým proudem, naštěstí jsem obešla barák a zatím nemáme žádnou újmu
14. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
My máme minimálně 30cm vody ve sklepě :unamused: :unamused: a houkali tu sirény jako "povodně" :cry: :cry: :cry: Mám to vyfocený v mobilu, no děs a hrůza :frowning2:
14. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
No sousedovi to vyplavilo nevím co, ale tekl od něho hroznej bordel něco mezi pískem a hlínou, pak jsem jen slyšela, jak zametali dvůr.
14. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ježiš a furt jezdíjou hasiči, no masakr :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
14. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Prý to šlo od brna tomovi ted dovezli věci ze smečna a že to jelo s něma od Lipůvky ta bouřka...

marky náš sklep to naštěstí přežil, i když tam možná nějaká kaluž bude...

pro tento případ jsme museli koupit čerpadlo, kdyby jsi ho chtěla půjčit není problém :wink:
14. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
U nás dělali před dvěma letma novou kanalizaci a takhle to vypadá, jakmile trošku víc prší, tak lítají dekly od kanálu a je tu doslova pohroma :confounded: :confounded: :confounded: a nám teda bylo řečeno, že sem ta voda bude týct vždycky, že se to dá jen omezit, ale zamezit tomu bohužel ne :unamused: :unamused: :unamused:

Luci v poho, ona ta voda zase odteče :wink:
14. črc 2009 ve 21:30  • Odpověz
My tu taky máme novou kanalizaci teda dělala se nová silnice, elektrika šla do země a tím pádem se dělali i nové kanály, ale když přijdou tyhle deště tak to nestíhají vůbec brát.

Mám dolámaný muškáty ještě jsem na ně ani nebyla kouknout zvenku a to jsem tam byla a zapomněla na ně, ale to je to poslední.
14. črc 2009 ve 21:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.