• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Tak jsem musela ty kytičky přesadit do muškátové hlíny nevím jak dlouho to vydrží ale jinou doma nemám.

Zuzi já vím, ale tak třeba někdo na takový kočárky je...ne každý je na modernu jak my :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

MM dojede v šest a pak hurá směr Brno, doufám, že je na D1 nepotká nějaká havárie...tak pozdě už bych tam Kubíka tahat nechtěla právě přemýšlím jestli ho mám vzít chtěla bych ho do něj položi abych věděla jak se tam vleze a kolik místa mu tam ještě zbývá...
25. čer 2009 v 15:11  • Odpověz
zuzi už jsi měřila toho michálka??
25. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Luci .. jo obvod má 46 a od ucha 34 .... zda to mám podle paní .. nevím .. doufám :sweat_smile:

Už je 10 utopenejch ... mazec
25. čer 2009 v 15:53  • Odpověz
25. čer 2009 v 16:04  • Odpověz
ten šmejd na mě řve že mi nic nevloží,že jsem nic nenapsala!Jak to!help!
25. čer 2009 v 16:12  • Odpověz
tsss najednou to jde,ale že jsem psala že botičky jsou krásný a že by byly na Kubíka to ne,co?! grrr
25. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
Jani ...co? ... nechápu
25. čer 2009 v 16:14  • Odpověz
mobil se mi snaží namluvit že nemám nic napsaný a já mám příspěvek o třech větách,šmejd jeden!
25. čer 2009 v 16:16  • Odpověz
ale už to pochopil :grinning:
25. čer 2009 v 16:17  • Odpověz
Jani už aby jsi měla to PC

No tak admin psal k nám do Lednáčků 2009 že po 10tisícech se nemusí vyvářet nové téma, ale já jsem ráda, že jsme si to naše udělaly. :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 v 16:20  • Odpověz
já si teď taky všimla že u většiny témat je poslední napsaná Krista,tak mi to bylo divné.
25. čer 2009 v 16:29  • Odpověz
já jsem taky ráda,že máme nové,a že v tom starém zůstalo všechno zlé.A to nemluvím jenom o naši beruš,ale třeba o sobě!
25. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
teď mi bylo krapet smutno,už je téma březen 2010,ale já prostě vím že my budeme ten duben nebo nejlíp květen 2010 :dizzy_face:
25. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Jani třeba budete stejně s Mišiškem a se mnou....příště musíme plodit v létě, abychom měli to jarní miminko :grinning: :grinning:
25. čer 2009 v 16:36  • Odpověz
jani, ploď na konci srpna, aby jsi se trefila do datumu :grinning:
25. čer 2009 v 17:49  • Odpověz
Tady je tma, doufám, že nás po cestě nechytnou ty slejváky...manželovi jsem volala byli někde u Brna, tak snad tam dojedem než olympie zavře, kdyžtak se sejdem na parkovišti... :dizzy_face:
25. čer 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:25  • Odpověz
tak já stále čekám a volám mm kde jsou a oni v BK že ten borec si jel ještě nakoupit do kaufu tak jsem vytočená a nevím jestli čekat nebo jet, zasčíná hřmět ach jo, proč já nemůžu mít něco v klidu..a to ještě že se nebude převlíkat a hned pojedem on je v monterkách... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. čer 2009 v 18:39  • Odpověz
já mám strach někam vyjet tady bouří, přesně jak říkali že k nam to přijde večer :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. čer 2009 v 18:49  • Odpověz
Luci, tak jsi vyjela?? Tady je taky černo a Martin sedí venku, seděla jsem tam chvilku s ním, ale začal foukat ještě vítr, takže jsem zalezla domů...taky čekám co z toho bude...

No jo, u nás to musí být začátek května ne konec :wink: a snad to i vyjde, protože pokud dobře počítám,tak ovulka bude druhý týden v srpnu, tak snad to klapne :grinning: ale moc s tím nepočítám...
25. čer 2009 v 19:42  • Odpověz
vy tu nejste??? Ach jo...Maky jak dopadla návštěva?? a co bochtec? To jsem ještě nedělala buchtu z Nesca a vadí když mám doma Jacobs Velvet a Davidoff :grinning: :grinning: pošli recept...
25. čer 2009 v 19:44  • Odpověz
:confused:

prší, prší jen se leje...a už neprší....jo už zase jo...to je hustý :grinning: a Mates sedí s kámošem venku na zahradě...to musí bavit...
25. čer 2009 ve 20:01  • Odpověz
no předpokládám, že zase dojdete až já zase půjdu spát, co???
25. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
Berunky, jsu na růžofku a budu si u ní lakovat nehťáry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Jaksi nestíhám - do 5 jsme balily s mamčou dárky, pak jsem s MM umývala autos, žehlila obléčo...
Su jakási nervní a MM taky :angry: , do toho zas Nellina perlí :rolling_eyes:, no snad bude zítra líp.
Jdu, mějte se bájenčně, zítra ráno nakouknu :wink: .
25. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz
Zuz a nebylo to mytí auta zbytečné?? Tady pěkně lilo, tak jsi to měla jenom namydlit a počkat až sprchne... :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz
já taky koukám na žůžofku, ale mám pocit, že je to čím dál horší...ten seriál mě fakt přestává bavit...už se těším na kriminálku, od zítra bude i odpoledne...jupíííííí a ještě ke všemu Las Vegas :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 20:25  • Odpověz
vy se mnou jako nemluvíte???
25. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
asi ne.....
25. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
ha reklama, to by mohl dojít aspoň Zuzouš :dizzy_face: :dizzy_face:

Maky...jak jsi měla v Mikulově tu voňavku. toaletka nebo co to bylo, od Yves Roche, to byl ten zelený čaj?? Mám od Litexu nějaké slevové poukázky do Yves, tak přemýšlím, že je využiju a tu toaletku si chci určo koupit...tak jenom jestli si to dobře pamatuju....a používáš od nich ještě něco?
25. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz
a kde je dneska Mic? Lucka je v Brně, to je mi jasný, a Maky asi vytuhla po návštěvě...
25. čer 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.