• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Nic moc cifra, ale byl by hřích to nevyužít, když su tady sama a mám na to klídek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
15. črc 2009 v 06:11  • Odpověz
Dobré ránko,

Zuzi tě obdivuju, zas taková brzká ranní hodina :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No bouřka masakr včera, sem to šlo klasicky zvrchu, od Valchova :unamused: A spíš bych řekla někde od Blanska, tam bylo úplně černo, ale z druhé strany nic :confused: No jdem se za chvíli podívat dolů k MM bábi, jak jsou na tom oni, minule měli ve sklepě prej půl metru, tož nechci vidět, co to bude dneska :confounded: :confounded: :confounded:

Zuzi tak soupravu přenechám, nám by byla malušenká :wink: Ale třeba se Mic nechá zlákat :wink:
15. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojda,

tak jsme se teprve převlíkli :slight_smile: ,vyslíkla jsem peřiny a jdu narvát pračku.

Teď vás trochu popíchnu :grinning: ,víte,od kdy do kdy malej spal? :grinning: ...................................to neuhádnete.....od 17hod.do 7:30 :grinning: :grinning: :grinning: a to fakt nekecám :grinning: ..O půlnoci se probudil a měl hlad,tak dostal chleba,napil se,převlíkla jsem ho a hned usnul... .

Zuzi,já jsem si včera musela pro atb :unamused: ,měla jsme strašný bolesti,bez ibalginu to nešlo a ten jsem do sebe 5x denně rvát nechtěla.Mudra mě zkoušela moč a říkala,že to je zánět jak vyšitej na atb.,že by samotny brusinky mě nepomohly,že je mám užívat k tomu :wink: .Dneska,po 3 dávce atb už bolesti nemám :slight_smile: ,na WC cítím ještě takovy to nepříjemny pálení nebo co to je,ale to je už prdlačky oproti tomu,jak mě bylo včera a předevčírem.

Tak my jdeme ven.Zatím pá
15. črc 2009 v 09:33  • Odpověz
No co toto je za morálku, nikde nikdo? Kde se flákáte? :confused: :confused: :confused: :confused:
15. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Jo a Kužílek se fláká vedle a sem ani nezajde :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
15. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz
já to nestíhám, měla jsem pro vás rozepsanej román a došla šéfka :unamused:

jinak u nás byla taky včera sodoma gomora...po ulici nám ve velkým valila voda, dneska jsem jela do práce busem a ve Skalici je jedno pole totálně zničený, ale divný je, že to vedle zůstalo prakticky nedotčené...nechápu, ségra mi posílala mmsky jak to vypadalo u nic, bydlí na Husové, kousek od Marky, prý štěstí, že bydlí ve čtvrtém patře....
15. črc 2009 ve 12:39  • Odpověz
JJ, sídliště vypadalo jak koupaliště :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Bylo tam po kolena vody :confounded:
15. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
jsem teď koukala na fotky na boskovicku, to byl mazec, já to včera chtěla vyfotit u nás, ale přes okno nebylo nic vidět a to střešní jsem neměla odvahu otevřít. :sweat_smile:
15. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz
Ahojky,
tady je dneska taky pařák a pěkný dusno, takže očekávám, že večer zase přijde to stejné, psaly holky na Lednáčkách že ráno tu bouřku měly v Praze :frowning2: :frowning2:

Dneska se u nás pořádá humanitární pomoc pro lidi v zaplavených oblastech, tak nevím jestli jim tam zanést oblečení co už nenosíme, ale mám strach aby se tím zase někdo neurazil..pokusím se najít i des. prostředky co požadují, když jsem včera viděla tu spoušť tady nedokážu si představit jak musí být těm lidem. :pensive: :pensive: :pensive:
15. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
No ty voe, když jsem se dívala na to video, jak to teče aj po Lidické dolů k Velenu, to je maso :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
15. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
Jsem koukala na ty fotky a to je teda hrůza.. :pensive: :pensive: :pensive:
15. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Hoj ženy!
Byli jsme s našima ve Svitavách, v Hypce mají celkem výprodeje. Mic viděla jsem tam tu sekačku, kterou máš objednanou pro malýho za 498Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Věcí měli dost, ale asi tím, že dneska začala ta akce. Koupila jsem Nelldě punčocháče už na zimu s Hellou Kitty za 48Kč :dizzy_face: . Já jsem si koupila kontíkový Pumy za 500Kč :dizzy_face: :sunglasses: , naši si koupili Reeboky za 400Kč :grinning: , ale těch botů tam moc neměli. :unamused:

Jinak su spocená jak bejk, dusno na padnutí :angry: :rolling_eyes: . Ráno v TV ukazovali, že se ta buřina přehnala nad Svitavskem a Blanenskem. :frowning2: :pensive:
Za chvilu povalíme k našim, má přijet babička, tak si poslechnu nějaký moudra :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :wink: .
15. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Nellda usnula, tak se přesun k našim odkládá :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Tyto botky jsem si koupila: http://www.quelle.cz/shop/fz952823-obuv-puma--radius-trainer-wns.htm

A tento komplet vám nabízím :stuck_out_tongue_closed_eyes:: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24690182&tab=1
15. črc 2009 ve 14:43  • Odpověz
ženy, já jsem zpocená jak kráva před kopcem...ty jo, proč mi tady nemáme klimu , to nechápu...asi mě trefí...
motá se mi škopek a je mi blivno....fujjjjj

Zuz, já chci taky Pumy za pěto!!!!
15. črc 2009 v 15:24  • Odpověz
Zdar ženy.
Až do 14:00 jsem spala, ale je mi líp ... tak jsem ráda .. zítra už musím pomalu zajet pro stan a nachystat se na pátek ... už se moooc těším. Doufám, že tady v těch návalech deště nás nic nepotká na Schým.

Pumky mooc pěkný .. Jani, vždyť ty tvoje Nike jsou skoro uplně to samí.

Zuzi ..no jo .. s tou sekajdou už níc neudělám .. zítra počítám, že je doma.

Zuzi, ten komplítek je tak na Mikeše .. o něco větší, ale já už na letní prdím, máme toho plnou zadnici .. teď už chci kupovat na podzim/zimu. Ale je pěkňoučkej .. hlavně ty kraťáky ... naladila bych je Nelince k něčemu třeba bílímu .
15. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Zuzi, ta krbová vložka bude jiná, tu ještě vybíráme .. to jsem spíš ukazovala obezdívku .. ale moc do šířky taky jít nemůžeme, kuli místu.
15. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Mic to jo, ale mě stály dvakrát tolik :grinning: :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
15. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Mě ty Nike boty 3x :grinning:
15. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
no vidíš :grinning: :grinning:
no ale dobře i tak můžu být ráda, že jsem ty svoje koupila v akci a slevněný :grinning:
15. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
Kurva to je pažáááák
15. črc 2009 v 15:48  • Odpověz
hmmm, já furt přemýšlím, kde je líp, jestli v práci nebo venku...ani se mi snad nebude chtít domů, v takovým vedru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 16:00  • Odpověz
Sem na chvilku otevřela dveře, abyc¨h vyvětrala a akorát jsem to posrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2009 v 16:11  • Odpověz
jo tak to je blbý nápad, já v tomhle počasí ani ráno neodtahuju žaluzie, pak je doma relativně chládek, ale prča je, že v ložnici žádné žaluzky nemáme....

hmmm, jsem fakt úžasná, smrdí mi nohy :rolling_eyes: :rolling_eyes: to je hnus velebnosti
15. črc 2009 v 16:13  • Odpověz
To já je tky nerostahuju .. teda závěsim ale je to na prd ... hlavně v té střeše.

Hele velebnosti, tak si je nalož do lihu :grinning:
15. črc 2009 v 16:27  • Odpověz
no asi budu muset, to je fakt mazec, sice chodím v pantoflích, ale prostě ten pot se vpije do té stélky a pak ti vlastně smrdí bota, ale od toho i noha...no humáč, fakt, že jsem si blbec nevzala fusekle....
15. črc 2009 v 16:29  • Odpověz
No já taky nevydržím chodit v ponožkách .. no i když u mě je to as spíš nemoc .. já je nosím, jen v zimě, nebo když je mi fáákt zima ... na Suchým si je na spaní vezmu :grinning:
15. črc 2009 v 16:39  • Odpověz
tady je fotka vchodovejch dveří a koupelnovéhookna ...http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vReferer=&vImageID=3027584#navigator ... ty dveře nejsou na křivo .. to jen Mirkovi ujela ruka :grinning:
15. črc 2009 v 16:40  • Odpověz
marky , nemáš na víc 6500,- ... ty jo .. jel abych hned http://www.baby-signs.cz/dovolena.php ale je to pěkná mastnota.
15. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Zuza z Neldou se tam věkově taky vejdou :grinning:
15. črc 2009 v 16:46  • Odpověz
Se k nám blíží zase nějaká pohroma ... a zase od Svitav ...... doufám, že Mirek z malím nedojedou v tom nejhorším sajgonu.
15. črc 2009 v 17:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.