• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ty seš hnusná :frowning2: :cry: .
15. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Marky to nevím ale je tam i video... :confused: :confused:
15. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Jojo, právě jsem chtěla poznamenat, kdo neviděl video, tak čučněte :confounded:

http://www.youtube.com/watch?v=lXD8tVrxN_4
http://www.youtube.com/watch?v=97haz_6FjDc
15. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
To je Lidická Luci, jak je Hypokrates :unamused:
15. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Netuším, kde by to mohlo být...
Zuzi, voe, sranda musí být ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo, až jsem viděla to video, tak už vím, kde to je :frowning2:
15. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Srandisto :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Mic, se mi zdá celkem pozdě jet s Nelldou na to baby signs, to mi přijde stejná námaha do ní natlouct znaky jako ju naučit mluvit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . U menších dětí, který nemluví, to je ale boží :dizzy_face: .
15. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Zuzi, ale to se naučí i doma, ty znaky, zkuste to, tady je na koňovi i téma a my dle toho s Tobim jeli, uměl za 14 dní asi 5 znaků :wink: a je to super komunikace :wink:
15. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jsem si říkala, že jsem taky místo focení včera měla natočit nějaý vídeo :unamused:
15. črc 2009 ve 20:49  • Odpověz
Nevím, jestli na o budu mít nervy :confounded: , dneska mi zas pila krev :angry: .
15. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
Tobiše to bavilo :wink: Fakt to zkuste :wink: Co jinak děláte přes den? :confused:
15. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
JInak doporučuji tady toho pána na MMB, na punčochy, ponožky apod. :wink: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=23
15. črc 2009 ve 20:54  • Odpověz
Ráno než se vyprďolíme do obchodu je tak 9:30, pak přijdeme asi v 10:30, to si Nellda hraje, někdy kouká na Krtka, když musím vařit, v 11:30 obědvá, pak valí spat, většinou tak do 14:30 spí, pak jdem ven, kolem 16:00 hodiny jsme doma, když je pěkně, tak zase líce kolem baráku až do večera.

:grinning:

Jo, mezitím, čůrá asi milionkrát a baští :grinning: :wink: .
15. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Marky, ty prodáváš kočárek :confused: ?
15. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jo, proč? :confused:
15. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Mě spíš zajímalo, jestli si hrajete, či tak něco? :wink:
15. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Jen, tak - ten kočárek :wink: , nevěděla jsem, že ho prodáváš.

Ty fusky vypadaj dobře :wink: , já jsem teď narazila na výprodej v Takku, tak jsem tam koupila dvoje za 29,-Kč :dizzy_face: . A dneska jsem koupila Slávovi v Hypce Diadory kotníčkový troje za 48Kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .

Když mě moc nesejří a mám čas tak si hrajem tak hoďku dopo a občas odpo.
15. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
Dala jsem ho tam teprve včera a asi za moc vysokou cenu, no uvidím :wink: to má čas :wink: Já totiž nevím, zda budem mít tak brzy druhý a nevím, zda bych pak ještě sehnala adaptéry na korbičku a prostě ho střelím a pak si koupím jinej, když to bude až za 10 let, tak už budou jiný fára, to bude jezdit samo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
No jo, vy furt někam jezdíte, tak máš přehled, ale já se takhle moc nikam nedostanu, spíš když jedem k našim do Lipasu, tož nemám přehled, co kde a kolik stojí a kde jsou výprodeje :unamused: ale musím si udělat taky vejlet, ale s Tobešem je to stejně o ničem, tak to nechám asi na konec prázdnin :wink:
15. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Máš recht, taky bych ten náš chtěla prodat, ale bojím se, že tak o 60-70% míň, než jsme koupili. :confounded:
Sláva teda zatím nechce slyšet, ale né kvůli tomu, že bysme měli mít brzo prcka, ale kvůli tomu, abysme ušetřili :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Za těch pár let to bude už vykopávka, ten kočár. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
No, kdybych měla někam jezdit sama s Nelldou, tak se toho nakupování dobrovolně vzdám :grinning: .
Hele, tak příště napiš, co sháníš a když bude nějaká akce, tak ti to koupím :wink: . Myslím, že ponožky nebo pipky se trefím, ne :wink: .
15. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
No nic, jdu si lehnout, tak dobrou noc! Jsem jaksi utahaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
15. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
uuuuuuž? :confused:
15. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
Uuuuuuuuuuuuuuuuuuž :unamused: , blíží se mi teta, tak musím ještě využít MM :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
15. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Uvidím, zda se nechá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
15. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Já to řeším spíš kvůli těm adaptérům, kdybych je nesehnala, musela bych si koupit hlubokej, protože mám jen sporťák a to riskovat nebudu, Vašek usoudil, že je to rozumnější, než teď dokupovat korbu s adaptérama :wink:
15. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Ty jo, já ji mám dostat v pátek, ani mi nemluv :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:

Tož toho bež využít, my měli o víkendu půst, bo nevím, kdo by koho dřív poblil :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.