• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Taky bych příště chtěla autosedajdu, co se dá dát na podvozek :wink: .
A už jdu :slight_smile: .
15. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Zuzi v poho s tím nákupem, já si to většinou obstarám tady, spíš jsem to myslela tak, že tady v těch třech obchodech toho moc nenakoupím - jako obléčo - akční :wink:

Ale stejně mě zaráží, že jezdíte nakupovat do Hyper, je nejdražší :unamused:

tak dobrou :wink:
15. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Nazdar bazar!

Nevíte jak na kuny??? :frowning2: Zas nám lítaly po půdě, bestie :angry: :angry: :angry: :rolling_eyes: :rolling_eyes: .

Marky, jezdíváme do Kaufu, do Hypernovy jen pro to, co stojí za to v akci koupit, jinak nenakupujem jen tam, fakt je drahá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .

Dneska zas Sláva kopat nebude, bo ta ďura na základy je plná vody :confounded: :frowning2: .

Kdepak jsou holky - Mic a Jaňouch? Ani se tady neukázaly :angry: , od té doby, co má Janča PC, tak tady byla večer snad jen jednou :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. črc 2009 v 06:17  • Odpověz
Kdyby se Nellda vzbudila brzo, tak bych vyrazila k našim, tam ju nechala a šla s taťkem na houby - chodí už 14 dní. A toto počasí je pro ně jak dělaný :wink: .
16. črc 2009 v 06:19  • Odpověz
Kuš, si mě předběhla :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 06:19  • Odpověz
Jo, včera nic s MM nebylo bo jsem usnula :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: :grinning: :grinning: :grinning: .
16. črc 2009 v 06:20  • Odpověz
Tý jo, sem se lekla, fuuuuj :astonished: .
Co ty tady??????????? Hádám, že jsi přespaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Co tu zase strašíš po ránu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 06:21  • Odpověz
No hádej, co tady straším.... Já můžu vstávat v 6., ale v 21. hod. su tuhoň :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. črc 2009 v 06:21  • Odpověz
Přespaná? Šla jsem spát v půl 1 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 06:22  • Odpověz
Minulej pátek jsem objednala na Aukru kluhajdu, tak su zvědavá, kdy dorazí - psali 5-10 dní, tak nefim. měli šílenejch objednávek :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. črc 2009 v 06:23  • Odpověz
Jdu na 7 na krev, jsem musela jít ještě čůrat do zkumavky a tak jsem už i oblečená a půjdu vzbudit Tobouška :wink:
No však říkám, ksi přespaná, tak vstáváš v 6. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a nesváděj to na Tobiška, že tě vzbudil :grinning: .
Ahááááááááááááááááá, jsi nepsala, že si máš čurat na ruku a dávat krev! :confused:
16. črc 2009 v 06:24  • Odpověz
JJ, byla jsem v pondělí u té doktorky, tak mě jen poslala na pár vyšetření a mimoto krev a moč, tak jdu ženy, ať to stihneme :wink:
16. črc 2009 v 06:30  • Odpověz
Venku začíná svíti oskárek, to bude zas pařák :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
16. črc 2009 v 06:33  • Odpověz
Tak držím pěsti :wink: :wink: :wink: .
16. črc 2009 v 06:34  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se po dlouhé době, nejdřív jsem měla dovču, byli jsme v Třebíči, pak zas do práce, kde byla se mou brigádnice, udělala tam akorát šílený zmatky, tak jsem se každý den vracela později :angry: , ještě jsem musela pro Hanču ke kamarádce, tak jsem ani čas na pc neměla. Od úterka tam je zas kolegyňka, tak už je to lepší.

Jinak asi nebudu stíhat dočítat. Zuzi kuny nám taky na půdě běhají, někde jsem slyšela, že pomáhají vlasy, dát do nějakého látkového vaku - pytle , rozvěsit to tam, já si byla asi před 1,5 pro celý pytel vlasů, u nás vedle v kadeřnictví, a řekla bych že u nás už ty kuny jsou tak voražený , že ani to na ně nepomáhá :angry: . Každý den rámus, jednou nám i mrtvá kuna ležela na dvoře pod oknem, manža to musel likvidovat :grinning: .

Dítka zdraví, furt jak z divokých vajec, tak to u nás vypadá jak po boji. Jdu balit sýr, a vařit dítkám polívečku, jak nezačnu brzo, tak pak nestíhám, ještě , že mám budíček kolem 6h.
16. črc 2009 v 06:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Dančo!
Ty seš teda nezmar, polovina z nás by tvoje tempo nevydržela.
S vlasama jsme to už taky zkoušeli a nic :angry: , sviňuchy jedny hnusný :angry: .

Mic, ani jsem ti nepochválila dveřa a vikýř :dizzy_face: .
16. črc 2009 v 06:49  • Odpověz
Tak ještě jednou dobré ráno :wink:

my už jsme doma, Tobiášek kouká na telku, aspoň na chvíli, abych si vypila kafíčko :wink: A pak se musím dát do uklízení, bordel je tu jak v tanku, už jsem naládovala pračku potahama z gauča a kresel, tak to budu mít z krku a jelikož tam asi bude fakt pažák, tak mi to aspoň všechno dneska uschne a já budu večír moct žehlit jak divá :angry: :confounded: :confounded:

Tobiš měl u paní doktorky úspěch, šel se dokonce podívat, jak mi bere krev, brouček a povídal si s paní doktorkou :grinning: :grinning: :grinning: Tak prej má přijít častěji :grinning: :grinning:

Dani ahooooooooj, zrovna dneska jsem na tebe myslela, že ti budu muset písnout :dizzy_face: :dizzy_face: tak jste se dovolovali jo? Tak to byla určo paráda. No brigádnicu nezávidím, ale víš jak, někde se to naučit musí :wink:

Ženy tak na kuny neporadím, mrkly jste na netu? Jestli tu o nich něco není? :confused: :confused: :confused:
16. črc 2009 v 08:09  • Odpověz
Nellda furt chrňákuje :confused: .
Hledala jsem na netu jak na kuny, ale nic moc rady :unamused: .

Taky bych měla uklízet, ale vůbec se mi nechce :confounded: .

Mak, fajn, že už to máš za sebou, kdy budou výsledky? A Tobiška si dovedu živě představit :grinning: .
16. črc 2009 v 08:17  • Odpověz
No nic, půjdu se dokopat k nějaké nelibé činnosti - vidím to na praní, vysávání a ještě nevím co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
16. črc 2009 v 08:19  • Odpověz
Budou asi už zítra, ale to mudra nevěděla přesně, že v pátek to asi v laborce flákají :grinning: no jo, maj při pátku kopr (já ho mám denně, se jim nedivím) :grinning: :grinning: :grinning: tak během příštího týdne, že se pro ně mám stavit :wink:

No jo, Tobišák :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:

Aj já jdu, Tobeš furt snídá, tak ho ještě chvíli nechám a půjdu se taky k něčemu dokopat :wink:
16. črc 2009 v 08:22  • Odpověz
Čágo...jdu dočíst :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
Nazdar ženuchy,
já jsem na PC nebyla, bo jak jsou bouřky, tak ho ani nezapínám, nemáme přepěťovky, tak pro jistotu...a včera jsem do půl deváté vařila, takže nějak nebyl čas, pak do vany a šup spinkat :grinning:

Zuz, nám na kuny pomohlo rádio :slight_smile: a taky pánský sprej :grinning:
16. črc 2009 v 08:35  • Odpověz
Pánský srej jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Nazdar lékarníková :slight_smile: ,
tož to budem muset prubnout :grinning: . My taky nemáme přepěťový zásuvky, když je bouřka daleko tak si troufnu jít na PC, ale když to bouchá nad nama, tak ani ťuk :wink: .
Co ty furt vyvařuješ? :confused:
16. črc 2009 v 08:57  • Odpověz
Holky, ale ty si pořiďte, protože jednou jak vám to flákne do baráku, tak vám shoří všechny spotřebiče, co máte v zásuvkách :frowning2: My je teda máme jenom nahoře, na obou noťasech a na televizi, ale i tak :wink:
16. črc 2009 v 08:59  • Odpověz
Aby mi manžel neumřel hladem :grinning:

Marky ne srej ale sprej :grinning: :grinning:
Jo Mic jsem ti nepochválila baráček...super, to má Marky pravdu, můžete se stěhovat..koupíš bombu na vaření, spacáky a je to :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.