• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
my máme hromosvod :grinning: ale myslím, že by nám byl na dvě věci...
16. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Jo vidíš, to mi lékárníková připomněla, že už máme stan :wink: Vašek včera půjčil od kámoša, tak musím zkontrolovat spacáky, jak jsou na tom, abychom mohly vyrazit :wink: Jináč teda Mic, si mě nahlodala a já fakt asi vezmu Tobkovi na spaní ten fusak :wink: :wink: :wink: Babička říkala, že v nich děcka spaly až do 6 let, když jezdili pod stan :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 v 09:26  • Odpověz
Holky a kolik Vás teda jede od pátku?? :confused: :confused:
16. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
No Maky, to je super, takže stan je, sice půjčený, ale aspoň něco... :slight_smile:
16. črc 2009 v 09:31  • Odpověz
Já ještě nevím, kdy pojedem, ale nejspíš v sobotu, protože Vašek dorazí z práce nejdřív v 8 a to nemá cenu, tak vyrazíme ráno :wink:

Jani a jak to teda máš ty? :confused:
16. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Jani pojedu asi kolem oběda pro tetu, už ju pustí, stavím se k tobě, potřebovala bych rybilku. máte? :confused:
16. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
já za váma asi v sobotu dorazím, musím za babi, popřát k narozkám, tak vás dojedu zkontrolovat :grinning:

Rybilku?? Jasný...té máme zásoby :grinning: tak si dojdi...
16. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Jani nedělej Jitku a pojeď s náma, akorát tím drahoušovi nahráváš :unamused:
16. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
já se s ním nechci hádat...už jsem mu i řekla, že když nepojedu já, tak nepojede ani on...tak uvidíme jak to dopadne...ale nestojí mi to za to, abychom se před dovčou hádali... :pensive:
16. črc 2009 v 11:09  • Odpověz
ok, jak myslíš, ale příjde mi, že mu zbytečně ustupuješ :wink:
16. črc 2009 v 11:10  • Odpověz
Psala Mic, že jim včera nešla elektrika, tak už nenapsala a teď jí pro změnu nejde net, tak jak pojede, ozve se :wink:
16. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
Ahojda,

tak znova,vypadl mě net :unamused:.

Byli jsme s Davušánem nakoupit,venku je pařák jako prase,že jsem pak musela hodit sprchu a vyždímat tričko
:fearful:No hnus!Doufám,že teda bude hezky o víkend,v SO hlásí pršení :confused: :unamused: ,doufám,že se to nevyplní.
Já dorazím v SO...možná dorazíME :slight_smile: .

Taky chválím Micoušům dveře a krásné okénko v koupelně :dizzy_face: ,je to fakt paráda :dizzy_face: .

Tak teda zítra razí jen Micoušovi? :confused:
16. črc 2009 v 11:49  • Odpověz
mě furt padá net :angry: :rolling_eyes:
16. črc 2009 ve 12:05  • Odpověz
Nazdar ženy!
Tak já peru druhou pračku, mám nakoupíno, vysáto, vytřeno, vydrhlej sprcháč, Nellda v postýlce s mlíkem, já obědvám :sunglasses: .

Leni, vysvětlení ohledně dorazíME, potřebuju to nějak naplánovat :wink: .

Jo, dívaly ste se na předpověď? :frowning2: V sobotu hlásí brutál ochlazení a hnus - kolem 20°C :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .

Jani, nedělej zagorku :zipper_mouth: a když Mates pojede? Tak co? Ty budeš doma? :wink:
16. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
Mně nepadá, zatím... :confused:
16. črc 2009 ve 12:08  • Odpověz
V obchodě bylo dnes lidu, jako by dávali něco zadarmo :angry: :rolling_eyes: .

Čekám, kdy se z postýlky ozve AA - to je její klasika - pak když jdu pro ňu, tak hlásí: Vstávám, jak ju posadím na hrnec, tak řekne: Čau..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz
Zuz já se z toho tvého dítka picnu, ty jej í hlášky :grinning: :grinning:

No on je problém i s počasím...Martin asi nakonec nikam nepojede, protože bude muset do práce, ale řekl mi, že v takových lijácích mě prostě nikam nepustí...loni a předloni lovili na Suchým stany...když tam byla jenom klasická letní bouřka, takže to vypadá, že spolu asi budeme doma...
16. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
No, aby to nebylo tak, že Martin ti frnkne a ty budeš sedět na perdeli :unamused: .

Asi brzo nasekám Nellině na zadek bo teď plivala v postýlce :angry: . A pochybuju, že usne, když vstávala po půl 9.

Dneska i zítra jsem sproštěná vaření, máme toho hodně od našich - hráškovou polívku a čínu a od tchánovců - koprovku a máme se stavit pro kynutý knedle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . A ještě včera donesl Sláva oběd z práce (kterej sem si minulej týden objednala), takže máme napchatou lednic :sunglasses: .
16. črc 2009 ve 12:24  • Odpověz
se ale máááááš :sunglasses: ..to já si vařím na dnešek,zítřek a víkend neřeším...
16. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Zuz sakra a proč nějaký jídlo nepošleš?? Já vařím jak vzteklá!!!

Ne to nefrnkne, leda do té práce...už o tom mluvil včera a dneska ráno, že pojede v sobotu po obědě a v neděli večer makat...musí udělat nějaký desky a volal mu kvůli tomu i kámoš co jezdí s ním...takže pokud na Pičov pojede. tak příští týden....
I kluci to kvůli počasí sabotovali....

hele, já mám doma meruňky a potřebovala bych z nich udělat ty kynutý knedle...¨nechceš dojet??že by jsi mi je udělala, když se doma nudíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 12:32  • Odpověz
Voe, lékárníková, kdo říkal, že se doma nudím???
Bože, už podruhé AA :angry:
16. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Já se teda vůůůůbec nenudím :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já su zvědavá jaký budou knedle od tchánovců :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jestli taky meruňkový :confused: .
16. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz
A bude i podruhé čau :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak dítko ti spí, vařit nemusíš, Sláva je v hokně...ty jo, já bych sedla s nohama na stole... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Vlastně dítko ti nespí...dítko dělá AA
16. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Nellina nespí a vytáčí mě, furt něco :angry: - mele si tam sama pro sebe, žangá dudina, furt na mě volá ať se podívám,.....
A já nemám nožky nahoře bo je nemám kam nahoru strčit a stejnak za chvilku povalím pověsit to prádlo. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Teď je jakýsi podezřelý icho z postýlky :confused: . Že by? :slight_smile: :dizzy_face:
16. črc 2009 ve 12:54  • Odpověz
Tak kulový s přehazovačkou :rolling_eyes: , furt nespí :rolling_eyes: . Teď si prdí na ruku :rolling_eyes:.

Kampak se vypařila Makelínová? :confused:
16. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
jak siprdí na ruku?? :grinning: to musí být mazec, ale řekni ji, že za takových 20 let, dá kdovíco za to, aby si mohla jít po O dáchnout :grinning: :grinning: :grinning:
my zde měli teď pro domov důchodců polohovací polštáře, tak jsme s holkama přemýšlely kam je dáme a kdy si budeme moct lehnout...a oni nám je odvezli :cry: :cry: :cry:
16. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz
chtěla jsme se zeptat,jak je to teda v plánu,když bude v SO pršet?Aby jsme mohli sedět někde pod střechou bo nevím kde....Já jsem na Suchým v tom středisku byla naposledy před 15rokama,tak si to nepamatuju,jak to tam už vypadá a jestli tam je nějaká hospoda nebo něco takovýho,kde by jsme mohli pařit.A nevíte,jak je to s tím bungalovem?Jestli se to musí nějak dopředu zamlouvat a kolik to tak asi stojí?
16. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Leni, jakej bungalov? :confused:
Sláva se mě taky ptal, co tam budu dělat, když bude pršet. Jestli na sebe budeme prej křičet ze stanu do stanu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Prej se mu chce čím dál míň :angry: .
16. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
Si vezmete chůvičky a děti narvete do jednoho stanu, chlapy do druhého a vy budete ve třetím :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.