• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Protože chce kopat (to chápu) a podle něj nemá cenu, aby tam jel v 19-20. hodin večer a ráno, nejpozdějc v 9. hodin dom (to musí zas do práce). :unamused:
16. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
Tak ho nechej doma :wink: Ať si večer přijede pro Nelldu a máš to, budeš mít klíd a budeš spát s naší prdelkou :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
kuva,to mě sere ten net :angry: :angry:
16. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Nestresuj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
celou tu dobu od poslednho mýho příspěvku jsem se sem dostávala.. :rolling_eyes:
16. črc 2009 ve 21:17  • Odpověz
Zuzi .. když bude chcát, stejně kopat nebude :grinning:
16. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
tak může přijet už v 18 :grinning: :grinning: :grinning:
Mě tak napadlo,jestli by nebylo lepší udělat hlavní akci zítra do SO..má být hezky,tak by jsme si to i líp užili..
16. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
jo,Mic má pravdu,celou SO má chcandit....
16. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
Jo, jedině kdyby chcandilo, tak pojede (teda to hádám, neptala jsem se, teď jsme se zas nepohodli kvůli Nelliši :confounded: :rolling_eyes: ).

A ty chatky jsou kterým směrem? ty jsou od toho kempu přes lesík dozádu?
16. črc 2009 ve 21:20  • Odpověz
chlap :rolling_eyes:
16. črc 2009 ve 21:21  • Odpověz
Já teda hlásím, že zítra určo nedorazíme, Vašek přijede až večer a bez něj nepojedu :wink:
16. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Holky, balím to :unamused: , zkusím si promluvit se Slávou a ráno písnu, snad to stačí :unamused: :pensive: .
MM je posledn dobou (tak 2-3dny) zas podrážděnej z práce :rolling_eyes: , už ho mám plný zuby. :angry: :pensive:
16. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
já to taky balím,fakt mě ten net sere.Ozvu se ráno a domluvíme se.Dobrou noc.
16. črc 2009 ve 21:42  • Odpověz
Zuzi, přes kemp se am autem nedostaneš ... te´d už si to matně pamatuju .. ale když pojedeš od ˇ6ďárné, tak nezajedeš k rybníku a pojedeš až na konec Suchýho a při cestě je už t v lese tak zahneš do leva ... tam se to zas atáší k Suchýmu ..ale autem musíš tama.
16. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
marky , někdy ti závidím, že ti Vašek jezdí dom jen na víkend ... jako třeba dneska :angry: :angry: :angry: :angry:
16. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz
teď se mu zas cosi vysipalo v koupelně .. to zas schytám ...
16. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jsem už vykoupaná .. jdu si vyčisit chrupa a tradá do pelechu .. poslední dobou jsem jakási unavená ... :rolling_eyes:
16. črc 2009 ve 23:08  • Odpověz
tak jdu chrupkat .... pa páááá ženy a brou nocinu.
16. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
Copak Mic, máte doma veselo jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tož jsem na to zvědavá zítra ženy :confounded:

Jaňouchu, dneska žádná bouřka nebyla a ty tu stejně nejsi :angry: :angry: :angry:
16. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
Ahoj!
Už zas nemůžu spat :rolling_eyes: .
Mic, tak OBČAS závidím Makelce, že se s Vaškem vidí jen o víkendu :pensive: :pensive: :pensive: .
Včera jsem se s MM už nebavila, neměla jsem na to sílu, tak to zkusím než odejde do práce.
17. črc 2009 v 05:14  • Odpověz
Dobré ráno, tak já už jaksi taky nemohu smalý, malý si od pěti vykládal v postýlce byl hodný, pak si s ním vykládal MM a jak odešel tak začal brečet, tak jsem mu pěkně poděkovala, nakrmila jsem ho, chvilku jsme ještě leželi v posteli a teď už uklízíme.
17. črc 2009 v 07:08  • Odpověz
Tak jsme vypakovali MM do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , dneska měl dobrou náladu, asi tím, že je pátek :unamused: .
Víceméně mi řekl, že když bude pěkně, tak bude chtít kopat zítra a kdyby bylo hnusně, tak můžem být celej den na Suchým. Tak s nama Mic, počítej, prosím. Nějak to dopadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .

Nellda už je vzhůru od půl 7., tak se půjdem nabaštit a nevím čo robit. Mám tam teda žehlení do aleluja, ale jak je pařák, tak se mi nechce, tak si počkám, až se ochladí, aspoň se u toho zahřeju :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
17. črc 2009 v 07:13  • Odpověz
Jo, ještě jsem chtěla, Mic, nevíš, na kolik vyjde ta chatka na jednu noc? :wink:
Když bude pršet, budeme moct být v té hlavní budově? Abysme nebyli všichni napreslí v jedné chatce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
17. črc 2009 v 07:16  • Odpověz
Dobré ráno,

já jsem taky jaksi nemohla spát,jsem vzhůru od půl 5 :rolling_eyes: a jen tak jsem ležela.Malej už si hraje a já se chystám trochu uklidit,ať tu není binčus,když tu nikdo nebude.Uvařeno mám od včera..ještě že tak.Včera už jsem se k žehlení nedokopala,tak se na to vrhnu po snídani,ať to mám z krku.
17. črc 2009 v 07:33  • Odpověz
Jsem si četla ten svůj příšpěvek mělo tam být že už jaksi taky nemohu spát :grinning: :grinning:

Jsem si dala spršku, malý vytuhnul, tak budu chvilku úředničit..
17. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
mě právě navštívila teta :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: ..ouplně nečekaně :rolling_eyes:
17. črc 2009 v 07:53  • Odpověz
Já bych se dneska potřebovala rozpůlit, potřebuji jet do Blanska a na gyndu a vůbec se mi nechce, nevím kam s malým protože bych to nestíhala, mamka jede odpo pryč a Dr. je tam jen do dvanácti doprčic. :angry: :angry:
17. črc 2009 v 08:02  • Odpověz
Ahoj holky, já včera nebyla, bo jsem nebyla doma :grinning: zavezla jsem MM do Rudky a pak jsem byla u kámošky a u tchýně, tak jsem dojela až později a šla rovnou do sprchy a chrupčit...jsem byla ztahaná jak pes :grinning:
a mimochodem mi po té poslední bouřce nefunguje PC :grinning: :grinning: Martin se na něho musí večer podívat
17. črc 2009 v 08:11  • Odpověz
Ahojte,

hele ženy, nerouhejte se, není co závidět :wink: Já bych ho zase měla radši víc doma, teda ne furt :grinning: ale víc by to být mohlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale je pravda, že se ani moc nehádáme, teda skoro vůbec :wink:

Což mi teda připomíná, že mi to moje chlapisko udělalo včera oooooooooobr překvapení, protože se jako blesk zjevil v půl 12 ve dveřích, no čuměla jsem jak puk a to jsem s ním ještě v půl 9 mluvila, jak leží na pokoju :grinning: :grinning: :grinning: Takže je doma :dizzy_face: a tím pádem vyrážíme směr Pikačov už dneeeeeeeeeeeeeeeeees, Miiiiiiiiiiiiiiiiiic vožerem si tlamy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 v 08:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.