• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
aha tak Zuzka kouká i na reklamu :grinning:
25. čer 2009 ve 20:57  • Odpověz
hmmm a už je zase po reklamě a nikde nikdo....no nic....jdu vedle...

Mic, díky za email :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
jůůů mám novinu....
25. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
ale protože ji nechcete vědět, tak vám to neřeknu....
25. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
dobře řeknu...Monča sem moc nechodí, ale načapala jsem ji v jiné diskuzi...asi se nám brzo rozrodí :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=102885&vGroupOffset=0
25. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz
25. čer 2009 ve 21:07  • Odpověz
Ahoj holky,
Jani, tobě nic neunikne.. :grinning: Hledám info, ale zatím jsem nic neobjevila....Jinak já ted měla trocha trápení, tzn.týden v nemocnici, ale naštěstí jsem už doma, tak se snažím se dát co nejrychleji do pohody aby bylo zase dobře..:slight_smile: Bližší info v albíčku..:slight_smile:)
Co u vás novýho? Dneska jsem potkala v nemocnici Zabulu, ona už sem nechodí?
25. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Ty jsi ležela v Boskovicích a kdy?? Já minulý týden na gyndě :grinning: to ty asi taky...
Ne Zabula už sem nechodí, rozhodla se tak....
25. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz
Moni, tak to jsme tam ležely skoro stejně, já šla minulé pondělí na laparoskopii a v pátek jsem šla konečně domů a teď ležím doma...

doufám, že už to budeš mít brzo za sebou...jako ten porod... :slight_smile:
25. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz
Ha, tak to jsme se musely těsně minout, já tam byla od toho čtvtka od 12 hodin, ležela jsem na pokoji č.6.... Nikde jsem tě ale neviděla ani u jídla..:frowning2: Skoda! No vidíš a já furt nakukovala do lekarny jestli tě tam neuvidím.... :slight_smile:
Tak lež a odpočívej, doufám, že budeš brzo fit a že ze snažilky bude těhulka!:slight_smile:)

No porod...uvidíme....Snad jo! Ta naše princezna je masochistka, jednoduše se rozhodla, že mě bude trápit...:frowning2: Ale snažím se co nejvíce hýbat (prochajdy, uklid atd), tak snad se to rozjede víc než při tom týdením ležení....
25. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky ženy. byli u nás naši.

Amon: mě ani hl. zátka neodešla .. ale slyšela jsem tak týden před porodem.

PŘEJU TI AŤ MÁŠ MALOU CO NEJDŘÍV U SEBE A VŠE JE V POHODĚ.

LUCI ...co těn zítřek?
25. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz
jako kde jste?

Já tady zítra nebudu.

marky, có nudle s tvarohem :grinning:
25. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz
Dobrý večer,

nikde nikdo? Jsem ještě nestačila juknout :wink: ALe stihla jsem se nasrat na živitele :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je dneska den, asi je to těma šílenýma bouřkama všude okolo :wink:

Něco nového? Ještě jsem nedočítala a jdu probrat fotky z dneška a hodit je sem, tak to pak dočtu
25. čer 2009 ve 22:51  • Odpověz
Já mám dneska taky pěkný fotky .. Miky jezdil z dědem na traktůrku a sekal trávu ...spokojenej jak blecha.

Jiank já jsem dnes na živitele taky pěkně nasraná .. al efáákt dost
25. čer 2009 ve 23:12  • Odpověz
Copak ti udělal? :confused:
25. čer 2009 ve 23:23  • Odpověz
Hoj ženy jsem doma...jdu Vás dočíst před chvilkou jsem dojela... :wink:
25. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz
sere mě .. to pak zas řeknu osobně, ... jelikož už tady zas už někdo číhá za rohem, aby to mohl 100 otočit a udělal ze mě nešťastnou manželku. .. nic že bych se měla zesipat :grinning: ale kudlu držím v ruce :grinning:
25. čer 2009 ve 23:27  • Odpověz
Jé Lůca dneska trajdala? :grinning: :grinning: :grinning: Co kočárek, to jsi ho oslavovala, bo co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic zase to stejný jo???? :grinning: :grinning: Vy jste srandovní :grinning:
25. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz
Luci co kočár?

a co ten zíítřek????
25. čer 2009 ve 23:32  • Odpověz
Maki .. co ti příjde srandovní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 23:33  • Odpověz
Makyyyyyyyy :grinning:
25. čer 2009 ve 23:34  • Odpověz
Mic čemu se jako směješ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Protože já vám s Mirkem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. čer 2009 ve 23:35  • Odpověz
No u nás to bylo zajímavý nasraná jsem byla až do poslední minuty protože MM dojel pozdě, tak jsem ho vyzvedla v Rájci, chudák jel v monterkách ale přežil to, pak jsem jela ještě ke kamošovi a od něho do Brna, nějak se před námi prohnala ta bouře, takže po dědinách jsem místama málem neprojela, ale náš déšt teda nezachytil a v Brně nespadla ani kapička...dojeli jsme tam kolem půl deváté chudák paní tam byla už po sedmé, tak brouzdala po obchodech, kočík měla nachystaný jak jsme dojeli tak ho vytáhla a čekala u hl. vchodu, tak jsem ho začala prolízat, no moc neví si prý nepamatuje, ale když jsem ji psala od čeho jsou ty skvrny tak psala že od toho jak jí malý sušenky a že to může pořad čistit dokola, přitom kočárek už jak dlouho nepoužívá....nicméně, jsem ho celý prošla a zkusila a nakonec vzala, doma si ho vydrhnu všechno vyperu, Kubíček už v něm měl premiéru, MM s ním jezdil v albert hypernova, a moc se mu to líbilo i Kubíčkovi..a fakt se s ním jezdí skvěle, teda až když jsem ho měla dá to auta, tak to byla váha, takže ho tam dal MM, nevím jsem zvyklá u toho hl. že je to na dvě části tohle je dohromady, takže zase musím začít posilovat, i když do auta ho moc často nebudu dávat.....jestli to stihnu hodím nějaké foto...

Zuzi budeš si objednávat tu vložku do kočárku?? a co ta čepička jak to dopadlo??
25. čer 2009 ve 23:36  • Odpověz
čepky jsou objednaný.

Vložku jsem si objednala do casuelka i do zapek sitě oranžovou od té paní co minule .. pokud chceš tak ještě přiobjednám pri tebe a´t je to za jednu poštu. Už mi to začala i stříhat a mám to i zaplacený
25. čer 2009 ve 23:40  • Odpověz
Jejda a jakou velikost jsi nám objednala?? Přidala jsi tam nějaký ten cenťák aby to nebylo malý :confused: :confused: :confused: :confused:
25. čer 2009 ve 23:41  • Odpověz
Luci tak to je paráda, že jste vybrali :wink: :wink: :wink: :wink: Zítra hoď foto i s Kubíčkem :dizzy_face:
Už na jo jukám a něco hodím už teď...
Luci, já ji to napsala, tak jak ty mně , jak mám vědět že mám něco přidávat .. vždyť jsem to objednávala uplně poprvé stejně jak ty :sweat_smile:

Lucouši Lucouši

jsem taky zvědavá na kočár

koukejte , tyhle stejný jsme Mikešovi koupila v Tescu za stejný kačule http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2945251&vReferer=%2Fbazar%2Fshow_entry.php%3FvEntryID%3D315661 .. ve skutečnosti mi příjdou ještě hezčí .. Marky .. sem ti je ukazovala.
25. čer 2009 ve 23:48  • Odpověz
Mě se moc líbí Luci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2009 ve 23:49  • Odpověz
25. čer 2009 ve 23:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.