• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Peřiny i povlečení tam je .

marky .. doufám, že ti tam ten stan dovolí.

Jídlo neřeším ... jí a pije se od kyjálu ke kyjálu .. možná lahvinku do chatky, aby bylko něco v zásobě :grinning:
17. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
No to ještě uvidíme, určo se budem moct nějak domluvit, však tam se zeptám :wink: Já si ale povlečení beru svoje, pro jistotu :wink:
17. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Máme vzít kastl? :confused: :confused: :confused: :confused: Protože my tam budem mít večer Tobiška, tak to asi moc nikam nevyrazíme, po kyjálech, abychom ho tam nechali samotnýho :confounded:
17. črc 2009 ve 13:46  • Odpověz
Tak jsme se s Léňou domluvily, že dneska dorazíme bez přespání (ptala jsem se jí, kdy bude chtít jet dom, když bude drajvrovat, tak klidně prej až všichni odpadnete :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ). A zítra dorazím s Nelldou, asi dopo a bude záležet na počasí - podle toho bych jela pro Slávu. :wink:

Marky, co je to kastl? Jako bedna piv? :confused:
17. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Jasan, bedna piv :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Uvidíme, kdy dorazíme, Léňa psala něco kolem 18-19. hodiny, tak kdybyste doma něco zapomněly a my vám to mohly vzít, tak se ozvěte. :wink:
17. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
No aspoň že tak, ženuchy a Zuzi, měla jsi vzít Nell, Mikeš tam nebude, tak ať si pohrajou ne? :grinning:
17. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Jak to že tam nebude Mikešek oni jedou bez něho nebo jen na tu první noc?? :confused: :confused:
17. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Dneska ju s sebou tahat nebudu, nemá to cenu, jestli vyrazíme kolem 19. hodiny :unamused: , počkám až se Tobiš přiučí ve školce, pak si můžou s Nelldou hrát :grinning: :wink: .
17. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Luci, co ty? Už víš? :wink:

A Jaňouch na nás prdíííííííííí a prdíííííííííííííííí jak na placatej šutr :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
17. črc 2009 ve 13:58  • Odpověz
Ty vogine Marky, za chvílu naprndáš 22.000. ty seeš ukecaná baba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
17. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
zuzi já jsem tady, ale když se bavíte o Suchým, tak nějak nevím co psát...tak jenom čtu :grinning:
17. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jo, jo .. Mikeš dnes nejeda .. asi až zítra ... pořád má průjem ... s emu to zas dost vrátilo, tak se ho bojím do těch veder tahat a se strčením pod kohoutek to tam taky není ideální :grinning:
17. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Tak třeba napiš, že dorazíš dneska v 5 a odjedeš v nedělu ráno! Jednoduchý :sunglasses: .
17. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
No někdo to tu zachraňovat musí, když vy se přes den flákáte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ty jo, školka, nestraš :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
17. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Mic, je teda u té Athény? :wink:
Hele Mic ale já nevím, zda to stihnem na tu 5 jo? :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Zuz...tak to ti neslíbím :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ne zatím ne, čekám jak na trní :pensive: :pensive: :pensive:

Hm kdyby byla mamka doma, takjsem ji ho tady taky mohla nechat, ale dneska je to špatný, otec-holky víc o čem mluvím. Je lepší se zdejchnout z baráku jako bych toho neměla už tak ažaž... :angry: :angry:
17. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jasan Athéna :wink:

Micino si mi ještě neřekla, jak chceš kyjálkovat, když nám bude Tobeš spát v té chajdě? :sweat_smile:
17. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Zuzi .. jo, jo .. athéna ... takže na dnešěk budou jen 2 chatky?

tak chlast sebou a uděláme párty před chatkou .. nmeáte někdo malej cestovní stoleček .. tam jsou jen 2 židle a nísto stolu deska přimontovaná ke stěne.

marky .. nespal by ti Tobík v kočárku? .. to je jen takovej nápad.

Jani a když jsi psala, že ve finále nejedete ani jeden nikam ... tak proč nepřijedete oba na suchý.
17. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Srabe!!! - to patří tobě Jaňouchu :angry:
17. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Mic, to je na dlouho... :pensive: ...Martin musí stejně v sobotu ráno do práce a na sobotu večer mi slíbil po sto letech kulturní program...tak snad nám to vyjde...
17. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Vždyť jsi pár stránek spátky psala, že má práci zrušenou ... hele ja%ňouchu , ty vykrucovatelko :sweat_smile: přece se na nás takhlenevyprdneš.
Nám nebude vadit, když si vezmeš červenej kabátek :grinning:
17. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Tý jo Mic, to mě nenapadlo, aby přijela Janča i s manželem! To je nápad!!!! Ve stanu se nespí - to přeci nemusí mít o tebe strach! :wink: :slight_smile: .

Cestovní stoleček nemáme :unamused: , máme jen takovej ten pidi plastovej, co jsme koupili minulej týden Nelldě:
http://www.maxiobchodak.cz/detail/detsky-nabytek/detske-plastovy-stolek-tavolo-baby/

Nevím, co by se na něj vešlo :unamused:
17. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
já měla někde plastovej skládací, ale myslím, že už ho nenajdu.

Luci a ty pžijedeš s Tomášem?
17. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz
jani aco kdyby jsi teď zavolala Martinovi .... halooo je tam Martin .. ano tady Martin .... Martine, jak přijedeš s práce, jedem na Suchý ... ano miláčku jedeme na Suchý.
Vždyť je to uplně jednoduchý :grinning:
17. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
17. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
co se chlameš .. to je realita :grinning:
17. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Zuzi podle toho jak dopadnem a jestli seženem auti tak se tam možná dneska ukážem když je tak pěkně a o zítřku uvidíme. :wink:
17. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.