• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Mic, to není právě realita, to je fantazie, celkem doooost nereálná :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takhle by ten hovor vypadal jen kdyby měl Sláva zalepenou pusu a nemohl reagovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
17. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
Zuzi .. ale co víš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jaňouch se neozívá ... tak už to třeba skouší :grinning:
17. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Hele Mic, viděla bych to tak, že večer budem třeba u kyjálu, nebo si někam sednem, Tobeš vydrží třeba do 9, půl 10 a pak se můžem přesunout k chatičkám a pokračovat tam ne? :wink:
17. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Hele, tak Janča už psala, že dojede zítra na kole, tak už to necháme tak jo? :wink: Pojedou příště :wink:

Stoleček ženy teda nemáme, nejsem si toho vědomá :sweat_smile: jedině že bychom vzali do auta normální velkej, ale to bychom museli jet dodávkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdem dolů a asi venka. Tak kdyby něco budu mobilní :wink: . Navečer se tam s Léňou ukážem :wink: .
17. črc 2009 ve 14:32  • Odpověz
Já bych ho možná někde na chatě našla, ale nevím v jakým stavu, pak máme jen ten co mám Mic ale ten velký obdélníkový :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Ty jo, naši to určo v Lipasu maj, protože my jezdili pod stan snad do mých 5 nebo 6 let :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jako 90km tam a 90 zpět nejedu :grinning:
17. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Marky a proč ne? :confused: To nechápu :confused: :confused: :confused: :fearful:

:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
To nevadí Zuzi, já ti to vysvětlím, až přijedeš, jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Pokud něco najdete, tak to vente .. nebo tam fakt nic není .. to stejný pokud máte takoví ty skládací židle/křesílka.

Mirek už je doma .. jdu pomalu něco chystat.
17. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Tak auti máme zařízený,ale musíme ho večer nejpozději hned ráno vrátit, bude tam naložený velký stan, kamoška hned ráno jede pryč...ona zvučí atd. a jede na nějakou akci a bude tam mít naložený maxi stan a snad se nám tam vleze aspoň kočár.
17. črc 2009 ve 14:45  • Odpověz
A Vašek právě odjel ještě namontovat jakousi síť do Jabloňan a pak musí ještě odvést euráče, tož jsem zvědavá, ale my teda určo ještě nevyrazíme :unamused:
17. črc 2009 ve 14:50  • Odpověz
Marky do Jabloňan tam si pojedu pro to auto... :grinning: :grinning: bydlí tam ségra i ta kamoška...
17. črc 2009 ve 14:58  • Odpověz
Zkusím to jít prošmejdit na tu chatu ale to jsou stolety věci a stoleček tam asi nebude, leda že bych se zeptala té kamošky jestli něco takovýho nemá :confused: :confused:
17. črc 2009 v 15:01  • Odpověz
Mirek se chce na Suchým ještě vykoupat ... blááázen, já bych tam nevlezla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

marky, mám euž vám taky vyzvednout klíč od chtaky?

Povlečení si neberu , si pamatuju, ž emi ho podával v budově avonělo prádelnou .. takže toho se ebojí ... horší jsou ty matrace :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. črc 2009 v 15:03  • Odpověz
Mirek šel teď čučnout do stodoly, zda nenajde ten náš plasťák :sweat_smile:
17. črc 2009 v 15:04  • Odpověz
Tak bohužel stoleček nemáme křesílka sice jo, a hafo, ale mají za tu dobru už steřelou látku takže se to musí nechat vyměnit máme i ty malý dětský i lehátka asi 3 ale vše už je to staré a nepoužitelné.. :frowning2: :frowning2:
17. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
Tak Mirek taky nic nenašel.
17. črc 2009 v 15:23  • Odpověz
Holky a kde vlastně budete já to tam moc neznám...jen tu příjezdovou cestu pak ten kyjál kousek od skluzavky nebo co to tam je u těch lodiček, teda to tam bylo před pár lety...kdyžtak budu žhavit founa
17. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
JO Mic, vyzvedni nám klíč, pak zavolám, až budem vyjíždět, jsme tam do 15 minut :wink: Stavíme se po cestě asi ještě pro nějaký víno, colu a vodu :wink:

Já bych se taky koupala, ale s krámama ne :unamused:
17. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Tak taky nestíhám :grinning: .. musela jsme se vykoupat ... byla sem spocená jak dveře od chlíva.

Luci, autem přes kyjálky vůbec neprojedeš .. to musíš projet Suchým .. vůbec nezajížděj k rybníkům .. na koncoi Suchýho ..pojedeš pořád po hlavní a vjedeš do lesa a první odbočka do leva ... a pořád rovně.

Klíč vyzvednu .. pokud tam budem první :grinning:
17. črc 2009 v 16:23  • Odpověz
Tak vyrážíme ... alpinko už nestihnu :sweat_smile:

marky .. beru dětem DVD tak si jen vem něco do něj ... mám sebou akorát sen noci svatojanské

Tak pa páááá

Suchýmu ZDAR
17. črc 2009 v 16:52  • Odpověz
Tož my ještě čekáme na Vaška, tak tipuju, že snad do hodiny vyrazíme, jsme tam za chvilu :wink: a už obhlídněte něco k večeři, hlad mám jak sfiňa :grinning:

Tož jdu,

zdar :wink:
17. črc 2009 v 17:05  • Odpověz
Tak já frčím pro auto a na otočku se tam za vámi stavíme ok?? Snad dorazím podle toho popisu co psala Mic. Kdyžtak jí brnknu. Venku je na zdechnutí...
17. črc 2009 v 17:11  • Odpověz
My s Léňou vyrážíme cca za 5 minut :dizzy_face: .
17. črc 2009 v 17:28  • Odpověz
Zdar,zdar,zdar :slight_smile:

sem se právě probudila a zkouším,jestli mě jede kobyla...a jede :slight_smile: ..no ale raději si tento příspěvek skopíruji,aby mě to při odesílání zase nespadlo :confounded: .
Čekám na jednoho řidiče,že mě doveze Klokana a odveze si feldu..nesvítí u ní budíky :rolling_eyes: ,takže jsem viděla tak leda kulový...
Zatím počasí vypadá nadějně,je suprově na chlastačku :grinning: ,20st.ideální teplota :grinning: .Včera byl teda pařák :rolling_eyes: .
Ty jo,teď mě tak docvaklo,že si to vlastně přečtete až zítra :grinning: ..tak aspoň pro Jaňoucha :wink: a Lucoucha :slight_smile: ..
No nic,tak já jdu míchnout pečenej čaj,ať se mě to nepřipálí a cca kolem 13hod.vyrazím :wink: .páááá a apaluše Suchý zdar :grinning:
18. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
tak teď mě to fachá tak,jak má :dizzy_face:
18. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Nazdarek...tak jak jste to přežili?? Doufám ,že nikdo nebude nemocný...

My byli včera v Rudce, proběhlo večerní koupání v bazénu :dizzy_face: :dizzy_face:
kámoška v něm mají vodu jako kafi...ne tak špinavou ale teplou :grinning:
Dneska jsem za váma chtěla vyrazit,a le počasí mi to vyloženě nepřálo...tak bohužel...snad příště už pojedu s váma a doufám, že jste mě moc nepomluvily...svrbí mě jazyk :grinning: :angry:
18. črc 2009 v 16:44  • Odpověz
Nazdár!

Jsme doma :frowning2: , škoda, že tak lilo a bylo to tak krátký, protože to bylo SUPER!!! :dizzy_face:
Super odreagování :sunglasses: , jen se mi teď nechce vůbec nic dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: . Nelldě jsem už vytáhla z mražáku polívku, my se asi půjdem napást :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Jani, a to ste byli v tom bazénu sami s Marťasem? :confused: :slight_smile:
19. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
Vy už jste doma, já myslela že tam ještě pobyde, jem teď psala Zuzce jestli máme dojet pro ty židle, páč nevím jestli někdo pobere, Vašek říkal, že neví jestli se bude v sobotu vracet dodávkou..

U nás měli hasiči 105. výročí a chudáci, zrovna když to mělo začít ve dvě, tak začlo šíleně pršet a od té doby pořád pršelo a ta měli takovej program, tak jsme koukali z okna, občas něco ukázali, pak zase začlo pršet, no a jak na potvoru dneska svítí sluníčko.
19. črc 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.