• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Luci, SLáva musel do práce :angry: a stejně tam ráno zas tak lilo :angry: .

Neboj, židle ti vzala Zůza. Jestli si je nenechá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , tak se s něma možná potkáš :grinning: .
19. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Tý jo, mně se tak nic nechce :confounded: , su zvědavá, co budem obědvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
19. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Ajo oni už jeli taky dom???
19. črc 2009 v 11:27  • Odpověz
No MM šel s malým ven, tak jsem žehlila, peru další várku a mám gruntovat koupelnu ale zase mě bolí rameno, tak se mě tááák nechce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Tak už jsme po obědě, udělala jsem vepř. játra na cibulce s chlebem :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale musela jsem se přemlouvat k činnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: . My jsme odjeli po snídani a myslím, že oni taky pak jeli :wink: .
19. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
Ahojky ženy.
tak už jsme taky doma. Vyrazily jsme hned po Zuzce, ale byli jsme ještě na Dolním, tak jsme dojely až teď.

Židle doveze Vašek.

Bylo to supeeer ... je mi moooc smutno .. a musím teda usoudit, že máte i suproví chlapy ... jsme byli prýma banda. :grinning:
19. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Pečem kuře s bramborama.
19. črc 2009 ve 13:02  • Odpověz
Vítejte doma, to je škoda, že jsme včera nedojeli, ale ta noc předtím stála za to, malý se pořád budil, když jsme dojeli dom tak chytl hysterický záchvat a nešel uklidnit, nakonec ho umčela flaška...ale i tak to na Suchým bylo fajn :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsem ráda, že jsem poznala novou tvář a zbytek zase někdy příště. :wink: :wink:
19. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Zuzi, co Mišínek???????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Mišinek už řádí jak černá ruka ... :grinning: ... prej teda řádil celej víkend ... byl ho plnej barák :grinning: :grinning: :grinning:

Když jsme přijely tak spinkal ..., tak jsem se mooc těšila až se vzbudí jo a uplně mě nezavrhl :grinning:
19. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
V Boskovicích jsme koupily broskve v Albertu a jsou luxusní ...ňami ňami
19. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Po objedě pokud nebude pršet, tak vezmem Ladu Nivu a valíme do lesa ...Mišiš bude řídit ...ať už se učí od malička :grinning:
19. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jé to je dobrý, taky jsem přemýšlela, že bysme vyrazili do lesa :grinning: .
Upekla jsem bochtec - nechcete někdo přijet???? :dizzy_face:
19. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Už valím, mám na ni strašnou chuť :grinning:
19. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Čau ženy,

tak jsem se taky připojila, víkend na Suchým super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i s včerejší večerní hodinkou :grinning: :grinning: :grinning: Parta jsme fakt super, tak snad nám zase výjde nějakej sraz. Vašek říkal, že je Micina ukecanější než já a to už je prej co říct, ale moc se mu s váma líbilo, což jsem byla nejvíc ráda :wink:

Luci židle by ti Vašek měl dovést :wink:

Zuz a proč jsi ji neupekla už včera a nedovezla? :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :grinning:
19. črc 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahojky expedice Suchý :grinning: :grinning: :grinning:

Marky a nevíš kdy je doveze já jen aby jsme byli doma, klidně je mohl nechat u Vás a já bych si je pak vyzvedla a co plas. hrnky a otvíráky ty má taky???

Škoda že jsou ty víkendy tak nabité a každý pracuje na domečku....což je jen a jen dobře...

Teď něco hlásil starosta, asi že je nahoře pivo a něco v udírně tak aby se něco vypilo a snědlo, hodně jim toho ze včerejška asi zbylo :confounded: :confounded:
19. črc 2009 v 15:43  • Odpověz
Tak židličky už máme doma, prý jste si to pěkně užili, tak doufám, že se příště sejdeme všichni. :wink: :wink: :wink:
19. črc 2009 v 16:24  • Odpověz
Tak jsme byli aso hodinu v lese, našli jsme jen pár praváků a sucháčů. Jak jsme toho nenašli hromadu, tak mě to neba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .
Jak jsme jeli ze Suchýho dom, tak říkám Slávovi - ty sis s klukama moc nepokecal, co? A on - no, moc ne, ona stejně většinou mluvila Micina :grinning: :grinning: :grinning: . :wink:

Marky, včera jsme byla ráda, že jsem nám sbalila věci :wink: . Neboj, buchta bude, musíme udělat toho srazíka konečně v Opatkách :wink:, jen je na prd, že je Jaňouch v práci :unamused:. No nějak to musíme vydumat :dizzy_face:.
19. črc 2009 v 18:00  • Odpověz
Tak už jsem v pýžu, udělala jsem smaženicu, kterou jsme si dali na véču a pak jsem ještě udělala játra s máčkou (potřebovala jsem spotřebovat játra :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), tak už mám aspoň uvaříno na 2 dny :wink: .
19. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
jako co proti mě máte :pensive: :confused: :sweat_smile:
19. črc 2009 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj berunky,

teprve teď jsem se dostala na PC,mám ho nějakej chromej :frowning2: ,tak nevím,jak se budu vyskytovat....Švagr dorazí za 14dní,tak mě na něj pak koukne..

Suchý bylo super!!!Akorát z mé strany by to mohlo být lepší...snad příště :wink: ..Máte úžasny manžílky,takovy lidi mám ráda,žádny namyšlence!!!!!Je vidět,že jsme se tu sešli jako super partička :wink: .Mám vás všechny strašně moc ráda!!!!!
19. črc 2009 ve 20:37  • Odpověz
Micouši - to nebylo nic osobního!!!!!! :angry:
Prostě seš super :wink: :dizzy_face: .
Jako vy všechny ostatní! :slight_smile:
19. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Nebuďte na mě drzí, nebo vám zde začnu súívat Lunetiky :grinning:
19. črc 2009 ve 20:39  • Odpověz
Zuz ... máš štěstí :grinning:
19. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
V úterý jdu konečně k holičce!!!! hurá, hurá, hurá :dizzy_face: Fakt jsem z těch vlasů nešťastná, hlavně ta debilní ofina, nehledě na to, jak moje vlasy reagují na vlhko :angry: .
19. črc 2009 ve 20:40  • Odpověz
Zejra mě připomeňte, že mám volat kuli Mišišovi na ortopedku , ju ...dík
19. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Ty jo .. tpvoje vlasule reagují super na vlko ... né jak já že nasadím spliha :rolling_eyes:
19. črc 2009 ve 20:42  • Odpověz
Jéééé, já chci Lunetici!!!

Jsi moje máma, moje máma, kterou já mám nade vše ráááááááád.....

Micouši, zpívej!!! :grinning:
19. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
tady je bugr jak prase .. se mi ale nějak nechce uklízet .. ale musím .. ale až za chvilku.
Mic, jak to přežil Mirek? OK? :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.