• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Fotky? Já jsem je včera úspěšně aspoň stáhla do PC, dál jsem se nedostala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Večer, jestli se mi bude chtít je zmenším a pár hodím, většinu má ale opět Micouš :wink:
20. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
My byli v neděli s Martinem skoro celý den venku, odpoledne jsme jeli na kaféčko a na pohár a večer jsme asi do deseti seděli u známých...v sobotu to bylo na houby s počasím, takže jsme byli doma...

ve středu dělám do půl čtvrté....
20. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Zuz, ale ta paní ho podle mě prodává, aby ho prodala, protože jako novej furt stojí 6tis. i na netu, tak nechápu, když je 3 měsíce starej, proč jde tak hluboko pod cenu :sweat_smile: Ale já na něj nespěchám a když ho neprodám, tak si ho prostě nechám a hotovo, zas tak moc to nehrotím :wink:
Jo vidíte fotky, taky jsem se chtěla zeptat Micouše, kdy nám je hokáže. :dizzy_face:
Marky, doufám, že tu fotku jak tam seš nasraňoza s jabkem si dáš do profilu :grinning: :grinning: :grinning: .
Marky, možná to tak je s tím kočárem, mě jen zarazila ta cena. :unamused:
Jani, když sedneš do farokáry, tak tady budeš v 16:00 nejpozději - možná i o 10 minutek dřív - je to 18km :wink: .
20. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jani a co kino, to nebylo? :confused: :confused: :confused: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Ty voe, jak sem dáte tu fotku, vás vylííííískám všechny :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
20. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Co tak je Zuz, to jsem nepochopila? :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused:
20. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Fotky jsem chtěla udělat, jak bude Miška spinkat ...jenže už je zas vzhůru.

čučte , jedno určo objednám, tak pokud budete někdo taky chtít, tak řekněte http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=219767
Že ho potřebuje rychle zbavit, tak jde pod cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Mic, některý se mi aji líbí, ale přijde mi to celkem dost 300Kč, na to že je to jen pýžo :sweat_smile: :unamused: . Tož já asi ne.
20. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Mic ty jsou super, já jsem na ně už taky koukala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
aha, já myslela, že budete v Boskovicích...tak to se ještě domluvím jestli doma bude auto...

Kino jsme zrušili, v sobotu byl na Nově film, na který byli docela dobrý ukázky...tak že mrkneme na tohle, Martin chtěl jít stejně do letňáku, tak půjdeme jindy...no a film byl děsná pikačovina.... :angry: ale za to jsem dožahla zbytek žůžovýho, nejedete zase někdo do Mikulova :grinning: :grinning: :grinning:
Jani, však jsme se ještě na ničem nedomluvily :wink: .
Zuz ta paní píše, že je to nevhodnej dárek, tak jí je to asi jedno :slight_smile: ALe já teda pod 4 tisíce nejdu ani za nic, to si ho fakt radši nechám :confounded:
No já nevím kde nakupuješ Zuz, ale já teď Tobešovi koupila pyžamo s krátkým rukávem a dala jsem za něj 220 v obchodě a teda jako levnější jsem ještě neviděla :confused: :confused: :confused: :confused:
20. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
taky se mi zda 300,- hoodně , ale jsou náááádherný
20. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
jo proto já v pyžamu nespím a ušetřím :grinning:
20. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
myslím si, že je u toho triko z dlouhým i krátkým, ne?
20. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Mic tak jsem na to koukala a já teď žádný nechci, všechny jsou s dlouhým rukávem i kalhotama a i když píše 3/4, to je stejný, tak já počkám asi na září a objednám Tobimu až něco na podzim, teď bych brala spíš krátkej rukáv a kraťásky :wink:
20. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
Já bych už brala taky na zimu .. teď spí v krátkejch overálkách.
20. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Marky s tou cenou u pýža jsem to myslela tak, že si myslím, že kvalita nebude nic moc a proto se mi to zdá drahý.
Já stejně mám největší radost, když nakoupím něco ve výprodeji :grinning: :grinning: :grinning: . A pýžo Nellda teď akutně nepotřebuje, tak si počkám, až zase někdy někam pojedem :wink: .
20. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
Zuzi .. proč si myslíš, že kvylita nebude nic moc? :confused:
20. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
Jani, já taky dřív nespávala, ale teď, jak je horko a docela dost se potíme, všichni, tak je dle mého lepší pýžo, protože to bych ty peřiny pak mohla převlíkat co druhej den :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Tak na zimu mám čas, to objednám až na podzim :wink:
20. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
Mic, já nevím, ale mám pocit, že všechno oblečení, který je hodně potištěný, tak stojí za prd. :unamused:
Radši bych si to vochmatala. :grinning:
20. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
No uvidíme, každopádně teď ho objednávat nebudu, těším se na Next, bo už je nová kolekce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale budu ho objednávat až v srpnu, uvidím jak Tobeš vyroste nebo nevyroste a těším se, jsou tam božííííííííí hadry :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Akorát by ten Next nemusel být tak drahej :angry: a nebo mít někoho, kdo bydlí v Anglii :wink: .
20. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Marky, nemáš odkaz na ten novej Next?
20. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Mě zase tak drahej nepříjde, srovnatelně s HM třeba :wink: a řekla bych, že kvalita je teda super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Navíc libra už asi neklesne :unamused:
20. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Dítě už se pomalu budí, tak půjdem tátovi naproti. :slight_smile:
Pak mi psala mamča, že se staví i s neteřema, že si klidně vezmou Nellouše na prochajdu, tak jim ju asi půjčím a budu plet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: .
20. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.