• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jdu chrndat, tak brou brou. :wink:
20. črc 2009 ve 22:07  • Odpověz
Jani, já mám nápad , tak něco upeč bude buchta :grinning: ... gutovej nápad , co :grinning:

ani, dívala jsi semi na nějaký tay sprcháče, ale cenově podobně jak ty co jsem brala?

Zuzoušku ....dobrou.
20. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
Tož jsem se s manžou jaksi zapomněl ana gauči :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 23:13  • Odpověz
Jaňouchu teda :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: , kdy tě vůbec uvidíme, ty nám to teda komplikuješ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Já určo nedorazím, ohlásil se mi na víkend brácha s přítelkyní, dojedou už v pátek a tady je o víkendu pouť, tak budem trajdat tady a v sobotu asi vyrazíme na čoch :wink:
20. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz
Micino, ty už spíš, bo co? :confused:
20. črc 2009 ve 23:25  • Odpověz
Marky .. já myslela, že je Vašek v tahu .... a ono né .. ona je v tahu teta :grinning:
20. črc 2009 ve 23:26  • Odpověz
ahoj holky teda vy jste ukecaný :grinning:
mici děkujeme za pochvalu :slight_smile: jinak mi stavět nebudeme kupujeme v blansku byt 3+1 teda pokud to vyjde dneska jsme mluvili s naší poradkyní ze stavebka úvěrář úvěr schválil ale jde to ještě ke komisi a je nějaky problem s katastrem v blansku zrovna ten barak kde kupujeme byt ma njaky pozemky a ty jdou pry do nějake digitalizace na katastru a něco tam nesedi tak ted nejde udělat vklad do katastru takže nevíme co bude zitra nam bude znova volat co a jakse picnu máme vždycky všechno složitě :angry: mám strach aby to dopadlo :frowning2:
jinak bohatí??? :unamused: spíš zadlužený na roky :unamused: :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 23:29  • Odpověz
To si piš, teta odjela, tak je od včerejška ródeo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: Vašek jede až zítra :wink:
20. črc 2009 ve 23:30  • Odpověz
AHoj Baru, no zvykej si, my jsme tu furt, hlavně v noci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 23:32  • Odpověz
Vašek si počkal, co :grinning: :grinning: :grinning:

Baru a kde to kupujete .. ve městeě ,, na zborovcích, na severu , na písečné ......a když to víjde kdy se přetěhujete?
A moc vám přeju, aby vám úvěr vyšel :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: V dnešní době je to zázrak nějakej dostat, to vím, nám ještě žádnej neprošel :angry: :angry: :angry: :angry: :frowning2:
T yvoůe ... Baru Šáry ... to není na mě .... chci ti říkat šáry a budu ti říkat baru :grinning:

To je škoda, že jste zadlužení ... my stavíme, akže taky ..... takže zas budu muset Mikešovi hledat nevěstu jinde .... nebo jak je to u kafků ... ty si braly úvěr na barák, nebo stavej za hotoví ...Nela Machová by nebalo špatný, ne? :grinning:
20. črc 2009 ve 23:35  • Odpověz
Marky a jak to dopadlo to poslední ... to ještě nevíš ....
20. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz
Marky, už založilas to rajče, nebo něco?
20. črc 2009 ve 23:38  • Odpověz
20. črc 2009 ve 23:40  • Odpověz
No ono na Suchým jaksi nebyla příležitost a bylo tam málo místa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. črc 2009 ve 23:41  • Odpověz
mici na severu na dvorský :slight_smile: a říkej mi jak chceš :grinning:
mak pry schvalený je ale nevíse jak to dopadne s tím katastrem a co na to stavebko :unamused:
20. črc 2009 ve 23:41  • Odpověz
Musím tě zklamat Mic, ale Ptáčkovi maj taky hypo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ještě jsem nic nezaložila, furt čekám, na co se vyjádříte???? :sunglasses:
20. črc 2009 ve 23:42  • Odpověz
holky koukala jsem do fotek že některá z vás tu má perego gt3 jste s nim spokojený já teda vubec ted ho máme na druhé reklamaci :slight_smile: :pensive: na podvozek jiank je super ale podvozekje v háji :angry: a technik z kenya je fakt m.... arogantní :angry:
20. črc 2009 ve 23:43  • Odpověz
Baru ten asi není náš, kde jsi ho viděla? :confused:
20. črc 2009 ve 23:44  • Odpověz
Ty vole MARKÉTO se michceš pomstít, bo co .. hned to smaž ... všude mám olezlou papulu a Mirek s těma oparama je tam taky úchvatnej jak sviňa .. takže maž jo :angry:

Šáry na severu mám pořád trvalkya bydlí tam moje mamka .. na Absolonové. ... ty když jdeš do 3 + 1 tak to bude asi na Dvordké, že.
20. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
Jo aha, je tam, ten má Luca, má ho chvíli, tak nevím, to se musíš zítra obrátit na ni, až tu bude :wink:
20. črc 2009 ve 23:51  • Odpověz
Nemá ho náhodou Lůca?
20. črc 2009 ve 23:52  • Odpověz
Já myslím, že je zatím spokojená.

Ty ptákovi mě serou ... tak musím jít zas lovit nevěstu jinam. :pensive:

marky ... už si to smázla.... jsem nešťastná
20. črc 2009 ve 23:54  • Odpověz
mici na dvorské hned u absolonové :slight_smile: je to ten vysoký nejblíž ke škole :grinning:
20. črc 2009 ve 23:57  • Odpověz
Tak to budem mít od sebe kousek ... jezdím za mamkou častoi ... zrovna tam jedu zítra ... ale mamka je ve ValMezu :sweat_smile:
20. črc 2009 ve 23:59  • Odpověz
Šáry ... co tě dotáhlo zrovna do BK?
21. črc 2009 v 00:00  • Odpověz
Náhodou jsou super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Navíc to, že mě vyfotíš zezadu a vystavuješ tu mou velkou prdel, to ti nevadí :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :grinning:
21. črc 2009 v 00:01  • Odpověz
a to sem chtěla jít brzo spát a už je zas zítra .... chjo
21. črc 2009 v 00:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.