• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
co je?? :confused:
21. črc 2009 v 10:37  • Odpověz
Baru jasně, v Bozaku je velká pouť, však je to taky velkoměsto :grinning: já jenom doufám, že nebude chcandit...to by mě fakt naštvalo....jsem to slíbile Agnese, že pojedeme k našim na oběd a pak na klokotoče :grinning:

jo Mic, tak já zkusím něco na rychlovku upéct, jo?? Snad to stihnu, kdyžtak to k tobě povezeme i s plechem :grinning:
21. črc 2009 v 10:39  • Odpověz
No tak ty fotky jsou super...akorát to nemyslím blbě, ale můj manžel se taky tak ksichtí, jak malá na té poslední fotce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
ženy jdu papat....
21. črc 2009 v 10:41  • Odpověz
Baru, fotky super - malá má dobrý háro a krsáný dlouhý řasy :dizzy_face: . Kdo to fotí? Super fotky :dizzy_face:

Jaňouchu, chjo, se uvdiíme až po dovči všici, jo? :frowning2:
21. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
My taky povalíme baštit, pak hodím Nellouše k našim - taťka je s holkama sám, tak bude mít 3. holku na hlídání :grinning: .
21. črc 2009 v 10:44  • Odpověz
Ahoj Zeny,byla jsem zde pozvána takze tu sváma ráda splknu,neorientuji se momentálne v tématu tak budu rada kdyz me zasvetíte :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:59  • Odpověz
je sami ahoj nokonečně :slight_smile:
zuzi fotili to moje kamarádky z beremese :slight_smile: dělají to jako koníčka jsou šikuli :slight_smile:
jani málá ty škleby taky dělá po mm :slight_smile:
21. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahoh barci,jen ted nakukuju,deláme plot tak mazu ale ukázu se tu jeste dnes :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 11:04  • Odpověz
Ahoj saminomimino. :slight_smile: Ty seš přímo z Blanska? Nebo odkud? A jak ti máme říkat? :wink:
21. črc 2009 v 11:11  • Odpověz
Hoj, další nová mamča.... :slight_smile: vítáme tě...
hned na první stránce je tabulka, ve které vidíte jak se kdo jmenuje a kolik vlastní dětí a kolik nás sem běžně chodí, taky jsou tam fota z našich ekšn :grinning:
21. črc 2009 v 11:18  • Odpověz
No Zuzi, vypadá to, že asi jo...já mám volno až do 16.8. ale chtěla bych jet do Mladé Boleslavi...ale uvidíme jak mi to bude haprovat s ovulací :grinning: :grinning: :grinning:
ale doma nějaký den budu, takže se pak můžeme k někomu nasomrovat na celý den :grinning: my se vrátíme asi v pondělí 10.¨8. večer....
21. črc 2009 v 11:23  • Odpověz
ahoj,zdravim JAncu a obe nove maminy......... :slight_smile:

Zuzi,no jasne ,ze jsi nej,nej nejkrasnejsi :slight_smile: ,takze to novy haro,to je jen tresnicka na dortu :grinning:
JA ted dofunela z Opatek z nakupu,nez jsme vyzduchala kocar :angry: a mala zas chrni,ma dnes spaci den bo co?To by mohla mivat casteji :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
ha,uz nespi,ze jsem o tom vubec mluvila...... :unamused:
Holky ,co dnes varite?JA jdu zapict spagety
21. črc 2009 v 11:58  • Odpověz
čau Jíťo....já dnes obědvala jogurt, dva banány a rohlík...tož nic moc :grinning:
ale co budu vařit doma, to teda netuším...nic mě nenapadá..... :angry:
21. črc 2009 ve 12:09  • Odpověz
Čus bus ženy,

tak vidím, že jste na tu galerii žádná nekoukala, to je ouroveň :angry: :angry: :angry: :angry: nemůžem všechnno dělat jenom s Micoušem :angry: tak šup, ať se tam rozkoukáme všechny :wink:
21. črc 2009 ve 12:29  • Odpověz
JANi,tak to teda byla spissvacinka jak obed :wink:
21. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
Tak jsou na Galerii už dvě složky s fotkama, kdo máte nějaký další, vložte je tam, ať jsou komplet a já najdu ještě další fotky z dalších srazů :wink:
21. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Ahoj Zuzule,ne nejsem jsem jen z okresu.Bydlím v Kunicích tj.kousek od Lysic,taková díra :grinning: ríkejte mi jak je libo,nick jsem chtela jinej ale nic mi to nebralo,tak jsem napsala saminomimino obcas tak ríkám synovi ,tak mi treba ríkejte Sami,jinak jsem Veronika :sunglasses:
21. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Vítám další novou mamču, mohla by jsi hodit taky nějaký fotky :wink:
21. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ráno jsme teda s Tobim pouklízeli a vyrazili pro výsledky. Myslela jsem, že mi je jen dá a půjdu, ale pozvala si mě dovnitř, tož jsem se hrozila, co se děje :confounded: Nakonec to vypadá, že mám poruchu štítné žlázy, ale pro jistotu mě poslala na ultrazvuk, tak jsem zvědavá, jak dlouho tam budu čekat :confounded: :confounded: :confounded: V pátek jdu ještě na oční a příští čtvrtek mě čeká ta neurologie :confounded: ach jo :pensive: jakýchsi vyšetření :unamused:
21. črc 2009 ve 13:33  • Odpověz
AHojda,

ze startu zdravím nové maminky :dizzy_face: ,vítejte :slight_smile: .

Já zase opět nestíhám,teď jsem si sedla od rána a jsem vyfluslá,jak kdybych dělala nevím co.... .Malej si vyžádal písek,tak jsem ho vypustila a chystám se za ním.

Na galerii kouknu teď,jak vám to dopíšu.

Marky,hlavně to ne...ta žláza je svinstvo :pensive: ....takže držím pěsti,ať to je něco banálnějšího!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Já bych taky měla plán na víkend,ale nevím nevím,jestli mě projde...

Tak ST teda platí?
21. črc 2009 ve 13:47  • Odpověz
Čao ženy .
Hlásím se z BK .... mamka je ve Valmezu , brácha je v práci a má zde bez mamky bordel jak prase .... fakt nechutný .. je mi zde na blití :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Veru ... vítám tě. Já teď bydlím v Prostředním Poříčí u Letovic .. to máme kousek od sebe.

Jinak na ortopedi .. dr mi říkal, že ještě nedrží stabylitu, aler že divně vyvrací cjhodidla , tak ať za 2 nměsíce příjdu a skontroluje to a když to bude blbí, tak dostane na noc nějaký dlahy.

Brácha má počítač napojenej na přepěťovku a jak bna nín svítí světýlko , tak se Mikešovi moooc ,líbylo ... takže to píšu už podruhé.

Jé, tak nepotkáme se v nedělu na pouti? .... že bych z Mikešem taky dorazila ...Mirek bude určo na stavbě.

Leni, jakej?
21. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
tyjo,ja teprve prdla spagety do trouby :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Maky-ja si ted vzpomnela,jak pises o tom vysetreni,jak jsi psala,ze mas jit do tunelu a ze mas strach.To jdes v Boskovicich jako na CT?To se neboj,ono se rika tunel,ale je to jen takovy oblouk a ty pod nim jezdis na lehatku,nastrcej te kam potrebujou,ale nejsi nikde zavrena.To se pak chodi na magnetickou resonanci a to je to,do ceho te zaviraj,treba jak na solarku.Snad jsme to teda dobre pochopila,ja ta to CT taky chodim a taky jsem se bala,mam strach,jak me nekam zavrou,ale tohle bylo v poho. :wink:
21. črc 2009 ve 13:53  • Odpověz
Myslím půjdu čučnout do KIK.
21. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Já v Bozaku na CT byla taky . po havárce ... akorát mi tam byla kosa.
21. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jitule, vrtule .. tak co .. už se k nám konečně ve středu přidáš ... nové osazenstvo se samo může přidat taky ... budem rády.
21. črc 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ráno jsem byůla v Alpinku vyměnit to tričko ... sem si zas 3 koupila , ale mooc pěkný, takoví tílka a jen za 150,-
21. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz
Leni, tak co se bude dát dělat, když to bude žláza, já bych asi radši brala žlázu, než kbyby zjistili něco na neurologii :pensive: no uvidíme :wink: Já osobně si furt myslím, že jsou to oči, protože mě v poslední době často bolí i tlačí, tak jeslti nemám něco s očním tlakem, ale to uvidím v pátek :wink:

Mic teda, tak to bylo dobře, že jste šli, mě přišlo, že chodí normálně :confused: :confused: :confused: :confused: No ale třeba se mu to spraví, jak se líp naučí chodit :wink:

My určitě v neděli na pouti budem, přijede mi ten brácha s přítelkyní, tak tu budem s něma :wink: :wink:
21. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
dostala jsem nabídku na víkend k Hradci Králové ke spolužačce na pařbu....ale co malej :pensive: ...Kdyby jel s tatínkem zase na víkend ke švagrové,tak neváhám,ale nikam nepojedou,tak nevím,jak to udělat...
21. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.