• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jéééééééé JItuš děkuju, to jsi mě krapet uklidnila, na MR bych se bála úplně, ten tunel mě děsí :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. črc 2009 ve 14:05  • Odpověz
Já tam koukala....ale nestihla jsem to napsat...akorát jsem se chtěla zeptat. co to je za děvčicu, jak baští Tobi toho nanuka?? To jsem se krapet nechytala...já musím stáhnout fotky z Mikulova co mám ve foťáku,t ak je tam pak šupnu taky...ale asi to stihnu až po dovči...
jestli teda vůbec...však mě znáte :grinning: :grinning: :grinning:

nefunguje nám v práci net, takže už to vkládám po třetí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mic ty jo, kam ty hadry dáváš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni a co Vaši? Ať ho pohlídají oni ne? Bude jako na prázdninách a přesto doma :wink:
Jaňouchu ty jsi s těma fotkama hrozná, by mě zajímalo, kdy se k tomu dokopeš :grinning: :grinning: :grinning: co budeš dělat, až budeš mít mimi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ta děvčica tam už seděla s tatínkem nebo dědečkem, když jsme přišli, neznáme, ale chtěla vyfotit a ten její děda či táta koupil Tobimu toho nanuka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Jo a hlásím, že jsem dala na galerii všechny společný fotky, co doma mám :wink:
21. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Marky,to by neklaplo :pensive: ...
21. črc 2009 ve 14:08  • Odpověz
tož se na to jdu mrknout....

A Maky, neboj, snad to bude dobrý...ale teď mě tak napadá...nebolí náhodou oči právě z té štítné žlázy??

Mic, já v neděli budu u našich v Bozaku na obědě a pak půjdeme s Aničkou na pouť, tak dojeď s Mikešem...
21. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Leni, tak ať hlídá David ... když může lofrovat on, proč bys nehohla ty .... jáb bych do toho šla.
21. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Marky, já vím, že jsem hrozná :grinning:

Jo a Veru....já teprve v neděli zjistila, že je u Lysic nějaká Lhota :grinning: :grinning: :grinning: hlavně, že to mám za rohem, že :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Jí potřebuju, aby semnou šel někdo na kolotoč :grinning: .... hm .. alůe tím pádem pohlídal Mikeše :sweat_smile:

tak se pak domluvíme a dáme si tam sraz, jo
21. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz
Marky, já pak dam na galerku fotky z alterega
21. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
Vím já Jani, jako já to takle slyším poprvé, ale tím že nosím brýle jsem to spíš přičítala tomuto a večernímu Koňování :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Mic hlavně to vkládej pod ty složky, protože jsem to dneska rovnala, když jsi vytvořila novou složku Mikulov :grinning:
21. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Leni a proč ne vaši? :confused: :confused: :confused: :confused: Vždyť jsou babička a dědeček ne? :confused: :wink:
21. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
No Mic, tak to je jasný, já pohlídám Mikeše a ty půjdeš s Aničkou na kolotoč...jasný jako facka...a nebo je přivážeme někde ke sloupu a budou prostě čekat :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Marky .. pokusím se ... já se snažila to dát pod Suchý :grinning:
21. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jani, souhlas ... ale nepoblije mě Áhnes :grinning:
21. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
teda Ágnes :grinning:
21. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
holky tak hlááááááááááásííííííííííííííííííííím že mi volala poradkyně ze stavebka že nám dneska schválili úvěr :grinning: akorát budeme muset počkat než dořeší ty pozemky na katastru tak doufam že to nebude trvat a budeme bydlet :slight_smile: jáááá mám táááááááááááááááááááááááááákovou radost :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
No nic ... valím do KIK a pak domů .... tak pááááááááááá

ty vole .. brácha má vb klávesnici kávičku ... fáákt nechutné
21. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
Tak to vám moooooooooooooooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ať je všechno brzy hotovo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz
Je baru...taky gratuluju, to je super....
Mic to je snad jedno jestli tě poblije Áňa nebo já, ne?? :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
tož jsem tu galeriu prošla celou...super.... :dizzy_face:
21. črc 2009 v 15:10  • Odpověz
teda ženy, kde zase jste??
Já jdu z práce až ve čtyři...ostatně skoro jako vždy...no ale to je tak, že se mi nechce busem....
21. črc 2009 v 15:37  • Odpověz
tak já jdu domů...vy si se mnou stejně nevykládáte...tož já jdu...
21. črc 2009 v 16:20  • Odpověz
Tak jsem tady :slight_smile: , nejkrásnější ze všech nejkrásnějších :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .

Tak jsem taky hodila pár foteček pod Mikulov, pak se mi to seklo :angry: a asi 20 fotek nenahrálo :angry: , tak zas až budu mít chvilku.

Baru, gratuluju ke schválení úvěru :wink: .

Holky, co ten srazík??????????????????????
21. črc 2009 v 16:33  • Odpověz
BAru,to je super.A hura do zabydlovani :wink:

Zuzi-tak co krasomilko,jaky mas vlasky? :wink: jsi na ježka? :grinning:

JA teprve obedvam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 17:03  • Odpověz
Jitu, já už mám po večeři :grinning: . Na ježka? Blázníš? :grinning: Jen malinko šmiklý a malinko barvy, takže skoro to stejný, co předtím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
21. črc 2009 v 17:06  • Odpověz
ZUzi a kam chodis ke kadernici,asi jsi mi to uz psala,ale mam okno :confused:
21. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Nellda před chvilkou usnula, to jsem zvědavá, kdy půjde spat večer :confounded: . Před polednem jsem ju hodila taťkovi, ten se pokoušel ju uspat, ale prej se to nedalo a jak jsem šla od našich, tak začala podřimovat v kočáře, jenže se pak hned vzbudila ospalá jak blázen :unamused: .
21. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.