• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jitu, do Jeva, jak je to kadeřnictví u Reálu (u Primy).
21. črc 2009 v 17:08  • Odpověz
Ještě jsem zapomněla na ty výsledky krve. Marky, snad to ta štítnice nebude :frowning2: , ale máš recht - radši toto než něco neurologickýho. A CT se fakt neboj - lidi tomu říkaj tunel, ale do něj to má hodně daleko, samotný vyšetření by nemělo trvat dlouho :wink: , počítám max. půl hodiny. Kdyby jsi potřebovala pohlídat Tobiška, tak se ozvi, nějak bysme to vykoumali. :wink: :slight_smile:
21. črc 2009 v 17:14  • Odpověz
Zas tady trpím samomluvou, no jo, všechny lítáte po venku, co? :wink:

Zuzi, teď jsem si vzpomněla na tu ortopku. Určitě je dobře, že jste tam šli a snad do té příští kontrolu už Mišiš udrží stabilitu v poho a bude to ok :wink: .
21. črc 2009 v 17:16  • Odpověz
My povalíme s mamčou a možná ségrou dneska na 18.30 na přednášku o rakovině kůže - má to jeden kožař, co má tady chalupu. Tak su zvědavá, zda se dovím něco novýho.
21. črc 2009 v 17:17  • Odpověz
Zuzi-ja vecerim :grinning: nanukac :grinning:
Tak pak nam podas info,co ses na prednasce dovedela......
21. črc 2009 v 17:24  • Odpověz
Jitu, tak to dobrou chuť :grinning: .
Nellda se vzbudila asi před 10 minutama a od té doby řve :rolling_eyes: .

Naházela jsem zbytek fotek z Mikulova. Až budu schopná, tak stáhnu Suchý, ale moc jich není :frowning2: .
21. črc 2009 v 17:33  • Odpověz
Zduř ženy..... jsem doma

Mikeš prudí jak blázen a to jsem po něm taáák tesknila.

Šáry, gratluju k úvěru .... kdy se teda budete do bk STĚHOVAT?
21. črc 2009 v 18:02  • Odpověz
Paříme z Mikeškem na Lucku Vondráčkovou ... konečně Mikeš našel šňůru od kazeťáku, kterou stratil :sweat_smile:
21. črc 2009 v 18:28  • Odpověz
ty jo ... dneska mě uplně turbe mega prudí ... na nohách má látance od mé ruky apořád zlobí :angry: :angry: :angry:

Ty jo .. kdyby mě viděla Džamila
21. črc 2009 v 18:53  • Odpověz
Barci moc gratuluji :wink: :slight_smile: at se brzy nastehujete a zabydlíte.........jeste vás toho dost ceká absolvovala jsem to loni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. črc 2009 v 19:46  • Odpověz
teda mě z vás mrskne...sotva odsud vytáhnu paty, tak je vás tu jak much...jdu zkontrolovat albíčko :grinning:
21. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Tak co ten zítřek ... ať vím, zda od Mirka somrovat auto.
21. črc 2009 ve 20:03  • Odpověz
já nic :pensive: a jestli mi Kužílek doveze na sobotu ty okurky, tak ho zabiju....!!!
21. črc 2009 ve 20:05  • Odpověz
Doufám, že nebude chcat ... to jako není problém, aby jste k nám přijely ... ale nevím, zda by byla ta akcička a já se na ní celej rok těším.
21. črc 2009 ve 20:11  • Odpověz
JaŃouchu, tož ty si vždycky chceš vykládat, když jsme všechny venku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hele a když teda Jaňouch nemůže, tak bychom mohli do Opatek ne? Zuz, Krejcul, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz
Klidně do Oplatek pojedu ..... někam, kdo má oplocenou zahradu :grinning:
21. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
To má Leňa aj Zůza, tak já navrhuju Kafkovic, třeba bude aj buchétka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Ale nevím kde tam koho hledat ... Makoušku, musela by jsi na mě počkat u cedule ze směru od Letovek
21. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
Jasan, je to ale jednoduchý, ke Kafkům je to furt rovně a po pravé straně je velká hladová zeď a ke Krejculínům to samý, jen je to kousek dál :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 20:50  • Odpověz
dobry vecer,bambulky

tak zitra budete v Opatovicich,jo?
21. črc 2009 ve 20:52  • Odpověz
No, pokud nás někdo pozve, tak určitě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Nazdar bazar :sunglasses: , jsem tu :slight_smile: .
21. črc 2009 ve 21:09  • Odpověz
No, nechcete to nechat na čtvrtek? To bych navařila, napekla :grinning: . Zítra vás taky ráda uvítám, ale v binčusu, bez buchty a oběd budu muset vymyslet a spáchat. Jinak je mi to fakt šumák :wink: .
21. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
No hurá, hostitelka je tu :grinning:
21. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
Tož se domluvte, Krejculína tady není :angry: .
21. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Tož mi je to jedno, zatím nic nemám a asi by se mi to hodilo víc ve čtvrtek, musím si zítra zajít na ten ultrazvuk, tak kolem 11 :unamused:
21. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
A Micouč taky říkala, že by se jí to líbilo víc ve čtvrtek kvůli autu, ne?

Ale záleží na vás :slight_smile: .

Marky, a ty jdeš k Hlouškovi?
21. črc 2009 ve 21:14  • Odpověz
Mic, to je jednoduchý, jak budeš u cedule Opatovic, tak zavoláš a pak pojedeš furt rovně, dokud nás neuvidíš - kvůli tobě vyběhneme ven. :wink:
21. črc 2009 ve 21:16  • Odpověz
Já si klidně počkám na buchtřui na obídek na čtvrtek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ale jestli chcete přijet zítra, tak skáknu pro zákusky a něco rychlýho vymyslím a uklohním :dizzy_face: .
21. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.