• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Ne ZUzi, tu fakt ráda nemám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 22:25  • Odpověz
právě,to bude podruhý co nepůjdu :frowning2: ale jinak houbičky fakt oželím a zétra vás pobavím,teď to na phounu datlit nebudu.brou noc.
21. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Vašek se mě o víkendu ptal, kdy bude další akce? :grinning: :grinning: :grinning:

Hele, co kdybychom udělali něco na ukončení prázdnin, něco na přelomu srpen září? Třeba ten poslední víkend v srpnu???? Nějakou sejšn? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Rodinnou, něco přes den pro děti a večer se skalíme, třeba zase na Suchým :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. črc 2009 ve 22:26  • Odpověz
Pobavíš? Bože, co se zas děje, doufám, že jedete na dovču, nebo se něco posralo? :confused: :confused: :confused: :confused: Nemáte zájezd od Tomi tour, že? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
21. črc 2009 ve 22:30  • Odpověz
No to je zase oučast, to je skoro, jakoby jste mi naznačovaly, abych šla spát :confounded: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2009 ve 22:34  • Odpověz
zdarec,nebudu se na nic vymlouvat...stejně mě to neuvěříte :grinning: .

Tak co zítřek??? :confused: ...ten padá a překládá se to na ČT?
21. črc 2009 ve 22:48  • Odpověz
tu nikdo není,tak jdu bucat.Ráno nakouknu,když nedorazím(kdyby mě nejel zase PC),tak napíšu někomu SMSku,jak se srazem.Brou noc
21. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz
SE nevymlouvej a rovnou řekni, že na nás kašlec, co prosimtě furt děláš? :confused: :confused: :confused: :confused:
21. črc 2009 ve 23:14  • Odpověz
Micno co prosimtě děláš, nebo kde si, neříkej, že uklízíš? :confused: :confused: :confused:
21. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
Jdu hajat, dobrou :wink:
21. črc 2009 ve 23:22  • Odpověz
Su tu ... a tu nikdo.

Jsem si sedla k albu a mám to uzavřený do konce roku ... tak to třeba i dodělám ... už bych potřebovala protřídit a vyvolat další fota.

Jestly si můžu vymrčovat ... tak já kříbky fákt, ale fááákt hoooodně nemusím ... tak s dám s tou šlahajdou jen kafííí,ju :grinning:
22. črc 2009 v 00:06  • Odpověz
marky .. stí ukončením prázdnin souhalsíme a už se teď těšíme ... tak nezarezervujem si penzoš u toho Ošlejška?
22. črc 2009 v 00:07  • Odpověz
V září je u nás na Horním vynobraní ... tak už si teď zajistěte hlídíní a zakalíme ... pak se přespí na stavbě. :grinning: ... už by to tam mělo bejt trochu k životu :sweat_smile:
22. črc 2009 v 00:09  • Odpověz
Jdu umejt nádobí a pověsit prádlo.
22. črc 2009 v 00:46  • Odpověz
Hm ... tak prádlo jdu pověsit až teď .. ale už jsem vykoupená .. takže pověsit prádlo a tradááá do betle.

tak pa páááá a brou nocinku.
22. črc 2009 ve 02:10  • Odpověz
:slight_smile: Krásné ráno! :slight_smile:
Dneska by měl být pařáček :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Čekám až se Nellouš vzbudí a hurá k našim. Jen by nemuseli bydlet na takovým kopcu. A les je na dalším maga kopcu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zjistila jsem, že má naprasklou plastovou číst brýlí :angry: :angry: :angry: :angry: , to s tím budu muset něco provízt :rolling_eyes: .

Hele, Krejculínová, co provádíš? :confused: To nakousneš a my máme prasknout zvědavostí. :angry:
22. črc 2009 v 06:27  • Odpověz
Zdar buchty,

Mic to je mi líto zase jet na Suchý a do penzionu, jela bych buď zase do chatek, i třeba těch druhejch a nebo pod stan, ať to má grády. Aby z toho něco měly i díťata :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Do penzionu případně někam dál :wink: :wink:

A co v té sprše prosimtě děláš? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Víc jak hodinu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No pařák už je tam včil, to bude masakr :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Zuzi a zítra to bude aj s bazénkem? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 08:23  • Odpověz
:angry: :angry: Dobré ráno ženy,...pobavení pro dnešní den...dneska do Brna na 90% nejedeme :angry: :angry:

Jsem nasraná, protože zítra musím a dneska tím pádem budu asi uklízet...grrrr..

Ne Mak, naštěstí jedeme od CK Krejčí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 08:28  • Odpověz
Hoj,

holky,já zítra se srážet nemůžu :cry: ...zapoměla jsem,že povezu máti do Brna na zubní řezat pusu :pensive: .

Teď se chystám do obchodu,pak něco uklohním a pak bych měla troćhu uklidit,bo tu je furt bordel poslední dobou :rolling_eyes: .

Nedělám nic zvláštního :wink: ,běžné denní věci....

Já jsem pro pařbu na konci prázdnin :dizzy_face: .

Normálně jsem doštípaná jako prase od komárů :angry: :angry:
22. črc 2009 v 08:43  • Odpověz
Jejda Jani, tak to je pech a my srazíka přesunuly na zítra :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: škoda no :pensive:

Tak hlavně, že s nima nespolupracuje, protože to musí být hrůza, mít zaplacenou dovču a pak cestovka zkrachuje a navíc tak velká cestovka :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Leni neuklízej furt, to není zdravý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Jo to je fakt, už vím minimálně o dvou párech, co skoro u Tomi tour zaplatili dovolenou ...ale naštěstí se tak dlouho rozhodovali kam pojedou až krachla...
no já jsem taky naštvaná...protože jsem všechny plány zrušila a nakonec budu doma uklízet...no ale asi vyrazím na kolo a bude...
22. črc 2009 v 09:13  • Odpověz
Tak u Mudra je dneska ještě víc lidí než včera, tak na to dlabu a půjdu zítra hnedle ráno, jak psala Léňa, jen musím poprosit tchána, aby zůstal doma :sweat_smile: tož snad to půjde, ale on určitě zůstane, je hodnej :sunglasses:
22. črc 2009 v 10:15  • Odpověz
Jani jedině že bys tu chtěla po práci zůstat a jít se mnou a s Tobišem třeba na skleník a třeba by se někdo přidal :wink: :wink:
22. črc 2009 v 10:16  • Odpověz
já ještě uvidím,co vymyslí MM, jak ho znám, tak potom, co jsem ráno nadávala, tak mi odpoledne ve tři zavolá, že pojedeme, tak to budu řešit až potom operativně...ale dala bych vědět...
22. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Tak jsem z obchodu doma....je tam vedro jako kráva!!!Ještě musím v 11 si zajet pro navigaci na zítřek,abych nebloudila jak trubka....

Jsme zjistila,že nemusím nic vařit :dizzy_face: ,máme od včera rizoto :dizzy_face: .

U obchodu jsem potkala bývalého kolegu z práce,tak jsme tam asi hodinu kecali :slight_smile: a teď nevím,co mám dělat dřív :grinning: .Mě se tak nic nechce!!!!!Asi se budu válet.Malej je s mamkou ještě v terénu,převzala si ho u obchodu,že půjdou za tetou(mamčina kamarádka).

Makel,já neuklízím,jen nesnáším,když vysaju,malej se mě tu projde v botech :angry: :angry: a nebo si tu chvilku hraje a válí se zde drobky znova :rolling_eyes: ..na té plovoučce se to drží jako sviňa :angry: .Na víc nevím,kdo nám používá koupelnu :rolling_eyes: ..
22. črc 2009 v 10:18  • Odpověz
Makel,však jsem ti psala,že během dne se tam jen tak nedostaneš!Co jsme se tam najezdila,než jsem vychytala nejlepší dobu :wink: .Je tam pořád milión lidí :rolling_eyes:
22. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
Leni, taky máš pocit, že ti do koupelny chodí prasátko?? Já taky...umyju umyvadlo, vanu, zem, zrcadlo...jdu za pět minut...umyju umyvadlo, vanu, zem, zrcadlo...a furt dokola...jeden týden jsem se na to v týdnu vykašlala a pak jsem se smála, když Martin hledal sprej na sklo, bo na sebe do zrcadla neviděl...tak jsem mu řekla, že když přestane šplíchat vodu na zrcadlo, tak vydží dýl čisté!!!!
22. črc 2009 v 10:22  • Odpověz
no,u nás to je fakt jen prasátko....ale opravdu nevím,kde se to pořád bere ten bordel :unamused: ...
22. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Jdu umýt aspoň tu koupelnu,dokud se mě chce a pak razím pro tu navigaci.Tak pá..pak se ozvu.
22. črc 2009 v 10:26  • Odpověz
Marky z moji zkušenosti vím, že k Hlouškovy je nejlepší jít buď hned v šest nebo před koncem pracovní doby
22. črc 2009 v 10:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.