• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
A Zuzi, kdy máme dorazit? :confused: :confused: :confused: a odrazit, ať si to naplánuju, nechcem opruzovat. Já se těším, až vás jednou pozvu i k nám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: až budou děcka fousatý :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 13:26  • Odpověz
Jo a včera jsem do alba hodila nějaký nový fotky Tobouše :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
jéé,guláš...taky bych si dala :grinning: ...ale obídek určo nestihnu :grinning: ..tak mě schovej na večeři,ju? :grinning: .

Já bych taky mohla vzít malej bazének,ale zase nevím,kdy dorazím,tak aby se děti mohli už ráchat....

Kdybych dorazila nějak slušně,tak bychom pak mohli být tady :dizzy_face: ...na dvorku se dětem nic nestane,mají tu písek a je tu všude plot a bazének bych donesla od ségry....Teď tu byla máti,tak říkala,že tam má být na půl 9,tak počítám,že ve 12 bude hotová(má to s narkózou),no,spíš teda ve 13 a pak domů...tak počitám,že v 15 vám budu k dispozici :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Leni Tobeš vám oškube všechny kvítka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

A co jí budou dělat, fuj to nemám ráda :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
22. črc 2009 ve 13:37  • Odpověz
Mně je to jedno, s čím to budete jest (jen furt doufám, že to bude k jídlu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), jestli knedlu, tak tu koupím tady nebo rohlíky, chleba.

My mmáme dětskej bazének, ale to je fakt asi metr v průměru. Jo a slunečník nemáme :unamused: . No nějak to skoulíme :wink: .

Na kolik chcete dojet? Na 10.? Nebo jak?
ALe nečekejte, že budu mít super napucírováno :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se mi fakt nechce. Ještě snad upeču nějakou bochtec, ať máme na zítra :slight_smile: . A odjezd - jak se vám bude chtít, nikam nespěchám :grinning: .
22. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz
hele ženy, nepruďte mě tady...já chci taky gulášek a bochtec a sedět s váma na kafi :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
22. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz
Zuz tak mám ten bazén vzít, mám i slunečník, do auta ho nacpu :wink:

No jak chceš, ale na transmarku maj výborný knedlíčky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a já mám guláš ráda i s těstovinama :wink:

Jaňoušku my s tebou taky, však přijeď a kašli na nákup :wink:
22. črc 2009 ve 13:44  • Odpověz
no jo, kdyby to bylo dneska, tak je to jiná, ale zítra do toho Brniska musím :frowning2:

prosím tě, kde máš ty nový Tobiho fotky?? :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jani, Makouš má pravdu, vyprdni se na nákup - však můžem nakupovat i v nedělu, ne :wink: .
Tady mají taky dobrý knedle - teda říkaj to, já jsem nekupovala ani nepamatuju :grinning: . Nebo jestli chcete těstoviny nebo rýžu - jen mi řekněte předem, ať nekupuju 1 knedlu, 1 chleba, 1 rohlík, a nevařím těstoviny i rýžu. Bych se na to mohla..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. črc 2009 ve 13:48  • Odpověz
jenže, já musím vyzvednout v Brně něco ve městě...kdybych jela jenom do hyper, tak na to hodím bobek...chjo...no nic, však až přijedeme z dovči, tak můžete zase dojet k nám...ale bazének nemám, slunečník jo...leda takový betonový koryto :grinning:
22. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz
já taky miluju guláš s těstovinama :dizzy_face: :dizzy_face: ,s kolínkama :dizzy_face: :dizzy_face: ,mňam :dizzy_face: :dizzy_face: ...

Já jsem normálně kantároš,se mě úplně zavírají oči :slight_smile: ,aso jdu za malym se koukat na krtka :grinning: .

Marky,budou jí řezat dásně a nějak čistit tu kost...celou spodní čelist :confounded: auauauauauauauauauauauau..má v tom silný zánět,měla několik balní atb,ale nepomohly..
22. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Já teda mám nejradči guláš s pečivem :sunglasses: .

Já su taky kvalitně mimo, snad se dokopu k té buchtě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
22. črc 2009 ve 13:55  • Odpověz
mici to ještě nevím záleží jak rychlý bude katastr ja osobně bych chtěla co nejdřív taky mám vplanu jet k našim na dovču jsem z teplic ale vůbec nevim kdy musíme ted byt vbrne a čekat než budeme přestěhovany :unamused:
22. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
já bych prosila dovalit guláš s těstovinama, děkuji :slight_smile:
22. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jaňouchu, budeš ho mít :sunglasses: , ale musíš si pro něj dojet :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
jak dojet...pěkně dovézt v poledne do práce, ale stačí až v pátek, ve čtvrtek tady budu jenom do 12.00 :grinning: :grinning:
jo a ke kafíčku buchtičku :grinning:
22. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz
Já jsu pro těstovinu , nebo pro pečivo ... v tom parnu by jsme mohly po knedle dostat infarkt ... co mám dovíst? .... ať toho nedovezem milion .... polejváka? -... že bych se nechala k ptáčkům dovíst? ... hm .. ale u vás se vlastně nechlastá, co :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 14:09  • Odpověz
Já mám taky bazén, ale na převoz je vcelku velkej a pak se musí nafukovat kompresorem .. takovej ten obyč nemám.

Mikeš spí v koupekně ... tam je aspoň chládek
22. črc 2009 ve 14:11  • Odpověz
Zuzi, upeč tu bochtě až bude Sláva spát ... aby nám to náhodou nesnědl :grinning:
22. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jani vkládala jsem je tam už včera, tak už to není jako nová, ale jsou to ty poslední dvě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
a to spí v kočárku nebo ve sprchovým koutě?? :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:14  • Odpověz
I já jsem pro těstovinu :wink: Tobik je má taky rád a bude to v tom vedru asi nejlepší řešení :wink:
22. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz
Já teda bazén dovezu, jen ho večer musím vypustit, protože jsem ho před chvílí napustila, aby se mohl Tobeš cachtat, v tom vedru budem doma. A jak se vzbudí, tak vypínám PC, protože ono mi tu smaží jak o život a to chci večer žehlit, tak abych tu nechcípla :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
22. črc 2009 ve 14:17  • Odpověz
Já jsem taky zabarykádovaná ... to de ven nedá vylíst ... ake lepší, než ten hnusnej chcanec
22. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz
si mi připoměl, že musím taky večer žehlit ... to zas bude noční siesta.

Šáry a kde v Brně bydlíš?
22. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
Já až posbírám, co jsem zase dneska vyprala, tak vám to večer vyfotím, co mám žehlit :grinning: :grinning: :grinning: ještěže to mám opřený o stěnu, jinak by mi to spadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz
už jste některá dala na galerii nějaký jiný fota než já a Micouš a nějaký Zuzouš? :confused: :confused: :confused:
22. črc 2009 ve 14:24  • Odpověz
já ne :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:25  • Odpověz
ale já mám stejnak foto jenom z Mikulova....
mici ted bydlíme v židenicích u známých na baráku v pronájmu nevyšla jsem absolutně s tcýní tak proto bylo toneúnosný :pensive:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.