• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
jéé dneska bude hromadné žehlení...já jak dofrčím domů, tak musím dát ještě vyprat jednu pračku a druhá se mi venku suší už od včera :grinning:
22. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
V jakým kočárku a sprch koutě.

Marky .. tobě se ty sponky na Tobeškovi na Suchým zalíbyli, co :grinning:

Já mám to alterego, ale nejsu schopná na to vlítnout ... myslím to zítra dovezu na flašce.
22. črc 2009 ve 14:26  • Odpověz
OK, tak těstoviny, ale uvařím, co budu mít doma, ale to se musím podívat, buď to budou mega trubky anebo pidi mušličky.

Já jsem do toho Mikulova dala všechny, co jsem měla - neprobírala jsem to, takže tam budou asi mázlý a některý 2x. Ze Suchýho jsem je ještě nestáhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Mic, jak, že se u nás nepije??? :confused:
22. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Taky jsem chtěla reagovat na holčičku Tobišku :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
Právěže jsem mu ty sponečky dávala už v pátek dopoledne, ještě před Suchým :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem to pak nechtěla prozradit, abyste si nemyslely, že jsem ujetá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Já užm něco promazala, jako ty rozmazaný a zavřený oči, ale bylo jich jen pár :wink: :wink:

holčička Tobiška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz
Zuzi .....No když ani doma nemáte kastlík :grinning:

Jé mega trubky ... už se mooooc těším.
22. črc 2009 ve 14:34  • Odpověz
Ty seš pako :grinning: , proto ten Tobiš tak držel a chtěl mermomocí culíček :grinning: :grinning: :grinning: .
22. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
No nic ženy, Tobeš je vzhůru, vypínám pécé, jináč si tu s ním vklidu můžu zatopit :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: a jdem se čachtat do bazéna :wink:

Večír zduř :wink:
22. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz
Makouš doma po tají dává Tobíkovisponky ... nechceš dovíst nějaký šatičky? :grinning: ... škoda že Mikeš to má tak krátky ... taky bych to prubla :grinning:
22. črc 2009 ve 14:36  • Odpověz
Mic, tak kastlík fakt nepěstujem, u nás nenajdeš ani jedno pivo :grinning: , neeee, vlastě najdeš máme jich pár projitejch a nikdo není schopnej je vylít. Ale já si je pak vezmu na slimejše, prej pivo milujou.
22. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
Šáry ... taky bych nemohla bydlet s tchýní .. sice je neškodá, ale asi by byla za chvilku studená, kdybych s ní musela bydlet. :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz
Zuzi .. no právě .. milujou a budou se ti v něm rojit :grinning:
22. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ale nebuj, jinej alkohol máme :grinning: , třeba 2 flašky červenýho a 2 flašky coly, co jsme ani nenačali na Suchým :grinning: .
22. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz
Ty vole ... prošlí pivo .. to jsem snad ani neslyšela :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
Nee, já je právě nalákám na pivo a oni už nevylezou :grinning: .
22. črc 2009 ve 14:40  • Odpověz
je tam zašpuntuješ ? :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz
No vidíš to, co je u nás možný :grinning: .
A už jsem vymyslela co na véču :sunglasses: . Mic spešl for jůůů :dizzy_face: .
22. črc 2009 ve 14:47  • Odpověz
Mic, co takhle smaženicu??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
22. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz
Luci, co ty? Přijedeš taky, doufám?

:wink:
22. črc 2009 v 15:02  • Odpověz
Zuzi, já se moc omlouvám, ale na večeři nebudu moct zůstat ...musím pospíchat domů :frowning2: :sweat_smile: :grinning:
22. črc 2009 v 15:08  • Odpověz
Zuzi ... ale fakt je mi to hrooozně líto :pensive:
22. črc 2009 v 15:09  • Odpověz
22. črc 2009 v 15:22  • Odpověz
Mic, jak jakej kočárek a sprcháč??

Jsi psala že Mikeš spí v koupelně, tak jsem se ptala jak :grinning:

Jo Zuzi, tak to mě by jsi taky večeří nepohostila.... :grinning: jdu domůůůůůůůůůůůůůůůůůůů
22. črc 2009 v 15:32  • Odpověz
Ajo .. já myslela ž ese ptáš mak na fotky ž etobi je ve sprcháču .. proto jsem to nechápela :grinning: ... už jsem jak ty :grinning: :grinning:

mikeš tam spí v kočárku ... teda teď už nespí :grinning:
22. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Ahoj,
to je parak,co?Hnus velebnosti,potim se jak vrata od chliva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A nic se mi nechce.......
Niky musi jit spat,ale nejak na to nevypada!
22. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Jity a přidáš se zítra k nám .. jako by jsi mohla, když to máš za barákem.
22. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
V pátek jdem všeci k tomu zubákovi .... douám, že se mi do huby nevlodila žádná chybička. :sweat_smile:
22. črc 2009 v 15:52  • Odpověz
tak jsme dolezli z venku-no fuj,dusno jako sviňa....se těším do sprchy,ale ještě před tím musím vykoupat Peggynu.Pak se vyčvachtám s malym,dáme véču a malej povalí spát..už aby to bylo.Po tom víkendu je jak vyměněnej :pensive: .Já se přidávám k vám-taky budu žehlit :grinning: ,mám 2 pračky,tak ať se mě to nekupí!Takže žehlení zdar :slight_smile: .
22. črc 2009 v 17:53  • Odpověz
Tady se zas blíží jakejsi morybundus ...... doufám, že povalí ekektr. anešvihne to do drátů jak minule.
22. črc 2009 v 18:25  • Odpověz
se to krapet vyjasnilo .... mrholí
22. črc 2009 v 19:34  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.