• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jdu dát Mikešše spát ... je turbo mega protivnej .... a na žehlení prdím ... se mi nechce a a asi by mě ranilo ..... nechám to na zítra.
22. črc 2009 v 19:48  • Odpověz
Helou boys and girls :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 20:02  • Odpověz
22. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz
Leni a jak vyměněnej? Co s ním je? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:

Hele nechte toho, jsem to holt chtěla zkusit, jak bude vypadat ve sponečkách no :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jé na smaženicu se těšííííííííím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2009 ve 20:07  • Odpověz
Nikde nikdo, tož jdu na tu mega hromadu :angry:
22. črc 2009 ve 20:08  • Odpověz
Ty vole makouši ..... já jsem na tom plně stejně, ael mám tam samí malí kousky ... ty tam máš peřiny, bo co ... to bude rychlovka .... ale dneska fakt na to prdím ... v novém se pokusím žehlit pravidelně, ať pak nemám takoví šéílenosti ... sem se ptala Mirka ... zda má něco na sebe do práce .. prej si kdyžtak vezme skoša :grinning: nemám tak ráda když chodí pomajdanej ... žehlím i monterky ... ale když se mi tááááák nechce.

na kolik teda zítra ke kafkům?
22. črc 2009 ve 20:14  • Odpověz
To mám jen nahoře jedno jediný prostěradlo voe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jináč to je masakr :grinning: :grinning: :grinning: ta hromada má 1,2m :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No, na kolik? Já si jdu ještě udělat polejváka, aby se mi dobře žehlilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 20:15  • Odpověz
dobry vecer,zeny

Maky,ten kos pradla teda nezavidim,co jde poskladej a hotovec :sunglasses:
Ja tam mam trosinku,zitra doperu a pak na to vlitnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tadyspadlo par kapek,ale bylo cerno,myslela jsem,ze tobude horsi,jeste ze tak...
22. črc 2009 ve 20:19  • Odpověz
No nevím na kolik ... na 11:00 ?

Mám bílé z vasrovicou :grinning: ... už jako nalité :grinning:
22. črc 2009 ve 20:38  • Odpověz
Zdarec,

Marky,tak to je mazec :grinning: :grinning: :grinning: ,takovou horu jsem ještě neměla :grinning: :grinning: .

Víte co je nejhorší????Že mě se žehlit nechce vůbec :grinning: ..že bych to nechala na zítra?? :grinning: Ráno musím vstávat v 6 a valím na krev,tatík mě pohlídá malýho než půjde do práce,tak pak to vyžehlím..před 11 valím do toho Brna.

Já si objednávám taky smaženicu :dizzy_face: :dizzy_face: .

Marky,Davoun je uvztekanej,protivnej,vymýšlí si,provokuje..no prostě strašně zlobí :rolling_eyes: .nevím,jestli to je tím,že se teď nudí,jak tu není ségra s dětma(jsou na dovči),ale zítra přijedou,tak doufám,že se to vrátí zase zpátky.On jak je s dětma,tak je jinej,teď se asi fakt nudí,ale je na odstřel,jsem byla ráda,když usnul....Já těch nervů teď moc nemám,tak hned vypěním :rolling_eyes:
22. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Zduř, jsem tu, ale úplně hotovson, jsem se celý odpo nezastavila :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Teď jsem dovysávala vršek, předtím jsem trochu uklízela v kuchyni. Ženy, můžete být v klidu, buchta je hotová. :grinning:

Já mám toho na žehlení stráááášně moc, ještě furt aji mi to visí na sušáku, ale do toho teda dneska nejdu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :unamused: .

S tou smaženicou jsem si dělala čurinu :grinning: . Asi koupím párky, že bysme si je pak opíkly, co? :wink:
Nebo máte jinej nápad? Jo, Slávu ještě napadlo udělat obloženej talíř. Tak co? Pro co ste?
22. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
a to furt všechny hekáte, jak máte moc prádla, tak aspoň víte, že to co máte nvy, není moc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
víc jak já jo? :grinning: :grinning: :grinning: to už snad nejde :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
:pensive: ,já ci smaženicu :pensive: :grinning: :grinning: ...tak mě aspoň hodíš na máslo a kmín nějaky vochomůrky? :grinning:
22. črc 2009 ve 21:04  • Odpověz
Marky,to máš pravdu,že snad víc už to nejde :grinning: ,to by musel mít někdo ještě větší koš :grinning:
22. črc 2009 ve 21:05  • Odpověz
To jsem vám vyfotila proto, abyste pro příště nehekaly, že máte moooooooooc prádla, protože moc mám jenom já a většinou stejnou hromadu vždy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
Leni, leda že bych ti houpla pro ty červený muchomůrky, byly úplně ukázkový - jako z pohádky :dizzy_face: .
Já musím mít na žehlední náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Rozmyslete se co s tou véčou, zítra ještě poletím nakoupit, tak ať vím, co koupit :wink: .
Jo a mega trubky nebudou bo mám jen jeden pytlík a ten by byl pro nás všechny málo a druhej těžko dokoupím bo je to origoš z Itošky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
Já chcu taky smaženicu, mi neserte :angry: :angry: :angry: :angry:
Já vám ani tu mou hromadu prádla ukazovat nebudu :confounded: a to máme plnej koš špinovýho prádla :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ještě, že máme tolik hader a máme v čem chodit. :wink:
22. črc 2009 ve 21:10  • Odpověz
OK, kdo bude chtít mermomocí smaženicu, no problem, mám tam z pondělí podušený houby nachystaný na vepřový na houbách, tak trochu odebéřu a budete mít smaženicu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
22. črc 2009 ve 21:11  • Odpověz
22. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Ha, Zuzouš se prozradil, počkej, jak uslyším, že nemáš co na sebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :angry:

Hele nedělej hérku a ráno skákni pro čerstvý ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
22. črc 2009 ve 21:19  • Odpověz
Voe :rolling_eyes: , budu ráda, že hópnu do obchodu a udělám zeleninovej salát a vysaju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Su zvědavá, co z toho nestihnu :grinning: .
22. črc 2009 ve 21:25  • Odpověz
Ty jo, nebuď máslo, vstáváš v 5, tož to musíš aj vytřít a uvařit 5 chodů :grinning: :grinning: :grinning:

Hele co ten bazén? mám ho brát či jak? :confused: :confused: :confused:
22. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Jé to je super že smaženica není ... Mirek mi říkal, že pospíchat domů nemusím :grinning: :grinning: :grinning:

Ja vám schválně zítra nafotím tu moju hromadu ... mám to opřený o stěnu ... koš mám uplně stejnej jak makouš
22. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Bazén vem.
22. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Zuzi a nechceš vysát až odjedem :confused:
22. črc 2009 ve 21:31  • Odpověz
Já to mám taky opřený, jináč by mi to spadlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Zzi, nebo někdo pošly mi tvůj tel. já ho nemám uloženej ,.. a potřebuju pak namířit na správnej směr
Mak, no budu o tom uvažovat - kdybych vstala ve 3, tak hopnu pro hřébky, pak napeču, navařím, uklidím, nakoupím a v 10. hodin odpadnu a budete moct mi skákat po hlavě a mě to nevzbudí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Bazoš záleží na tobě :wink: .

Jdu si hrát na chrupku, tož zítra doražte kdy chcete :wink: . Počítám, že v 10. budu doma už stopro z obchodu. :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.