• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Nic nedělám na tvým MMB ... vkládám na sví MMB a chtěla jsem čučnout na tví MMB ....jdu čučnout na ten tvůj odkaz
23. črc 2009 v 00:07  • Odpověz
Mám šílenou chuť na cigáro
23. črc 2009 v 00:08  • Odpověz
Přidala jsem fotky :slight_smile:
23. črc 2009 v 00:10  • Odpověz
Ty vole .... Andělín ... mě jebne :grinning:
23. črc 2009 v 00:11  • Odpověz
Ty jo, já jsem ještě nezačla ani fotit :confounded: :confounded: :confounded: su zdechloň, ale musím se do toho pustit, asi po víkendu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: To říkám už asi měsíc :confounded:

Na cígo? No fuj :angry: :angry: :angry: :angry:
23. črc 2009 v 00:11  • Odpověz
Sem tam mě to fakt bere .. ale už jeto 3 roky a 4 měsíce , co jsem si ani nepotáhla ... ale teď bych trahal až bch brečela .. ale není co ... myslím jako z nykotynem
23. črc 2009 v 00:16  • Odpověz
nebuď blbá --- když máš ten Mimáš zaplacenej, tak si to tam dej
23. črc 2009 v 00:17  • Odpověz
Makoušku ... zrovna ti stahuju 253 fotek ... mám je ale velký, tak doufám, že se mi na flašku vejdou.

Na kolik jedeš do těch Oplatek.
23. črc 2009 v 00:19  • Odpověz
Jo, se k tomu musím dokopat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Pojedu asi kolem 10, uvidím :wink:
23. črc 2009 v 00:29  • Odpověz
Posílám ti odpovědi na inzeráty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 00:29  • Odpověz
Ty vole Makouši .. ty mi dáváš na prdel ... ale dík ... zítra se do toho pustím :pensive: :grinning:
23. črc 2009 v 00:37  • Odpověz
dojedu stránku a jdu do sprchy, protože už na to nevidím :sunglasses:
23. črc 2009 v 00:45  • Odpověz
Taky mě dneska pěkně řežou očičany.

tady je ten mikeškův bazének http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3058213&vReferer=
23. črc 2009 v 00:52  • Odpověz
Super foto a bazén je teda mega :grinning: :grinning: tam než bych napustila vodu, už by se tam Tobešovi nechtělo :sweat_smile:

Jdu do té sprchy :wink:
23. črc 2009 v 00:53  • Odpověz
Bazén je suprovej ... střecha se dá pěkně oddělat ... je na sucháč ... taťka / Mikyho děda / ho koupil v chorvatski za 250,- korun ...dobrý ne.

naštěstí Mikešovi napouštím tévody jen trochu, ale chci vám ukázat. když se udělá párty u nás, že děti se maj kde rochnit :grinning:
23. črc 2009 v 00:57  • Odpověz
Taky se musím jít vykoupat, ale prvně musím zabalit balíčky, co musím zítra poslat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2009 v 00:59  • Odpověz
Já jsem ready, jsem vykoupaná a zase se cítím jako člověk a jdu zaplout do peřin :wink:

Dobrou a zítra zdyř ženy :wink:
23. črc 2009 v 01:05  • Odpověz
Marky tak brou ... já mám teprv zabalený balíčky ... očisteč mě ještě čeká :sweat_smile:
23. črc 2009 v 01:19  • Odpověz
Jdu umejt nádobí a vykoupat se.
23. črc 2009 ve 02:02  • Odpověz
Tak jsem vykoupaná ... normálně mám mžitky ořed očima, jakpři omdlení ablí mě škopek .... to mám asi s té obrazovk y... ty jo .. fakt hnus ... jd chrnět ... tak pa páááá beruny
23. črc 2009 ve 02:30  • Odpověz
Zdarec,tak dneska prva....jdu na tu krev...jsem jak po mladejch..taková nekřesťanská hodina :rolling_eyes: ..Pak se ozvu.pá
23. črc 2009 v 06:18  • Odpověz
Áááá jsem si říkala, pročpak mě Krejcula předběhla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
23. črc 2009 v 06:39  • Odpověz
Micouši, to měla být jako výčitka - ale chci vám ukázat. když se udělá párty u nás, že děti se maj kde rochnit
:confused: :astonished: :angry: :frowning2:
Nebo co? :angry: Mě nese., Blaženo :angry: .
23. črc 2009 v 06:44  • Odpověz
No nic, je tady bordel jak v tanku, ale to vy přežijete :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jak vás znám :grinning: a jdu se mrknout na zeleninu v jakých je stavu, zda z toho udělám salát :grinning: .
23. črc 2009 v 06:45  • Odpověz
dobre rano,

slunicko uz vykukuje,zas bude paron,co?
A ja se vzbudila a nic se mi nechceeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale musim,toz se mejte a prejte ten hic.......
23. črc 2009 v 07:36  • Odpověz
Zduř ženy, nejdřív chválím nová fota :grinning: Maky, tak takovou hromadu prádla jsem měla snad jenom jednou a stačilo...já včera taky žehlila, ale nebylo toho tolik a dneska asi budu zase...dneska to vypadá, že budu ponocovat, musím zavařit okurky, vyžehlit prádlo a uklidit...haha, ale kdy to budu dělat, netuším...

Fotky jsou super...hlavně nahulatej MIkeš :grinning: :grinning:

tak a jdu dočíst...
23. črc 2009 v 08:15  • Odpověz
tak mám to...
teď mě ale napadlo, že tu celý dopoledne nikdo nebudete, že :frowning2:
mimochodem u nás včera lilo jako prase...mazec a tady v Bozaku prý nepadla ani kapka...no to mě po.ser...já nestihla ani usušit prádlo...takže ho mám mokrý doma a zase mi zasmrádne...se na to můžu vys...rat...já jsem dneska fáááákt sprostá...ale to bude tím, že je mi líto, že nejedu s vááááááááááááma :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry:

ale v poledne valím do toho Brna a večer tady snad budu, pokud nezdechnu u okurek a u žehlení, ale jsem sama doma, tak s váma budu moct kecat...ale předpokládám, že tu večer nikdo nebude, co??
23. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
Zdar ženy.

Zuzi ... ty výčitko ... jaká výčitka .... já se jen chtěla pochlubit Mikešoví bazošem ....trdlo :dizzy_face:

jani, ale má to jedno pozityvum ...... budeš moct makat až se s tebe bude hulit :grinning: :sweat_smile: :zipper_mouth:

Jituno ... třak se k nám přidáš, nebo ne .,.... neser Balženo
23. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Normálně Mikeš už je od 5:00 vzhůru ... po tom mím nočním dejchánku mazec. ta jsem pospávala a on krámoval ... takže na vrchu mám roozkousaný obaly od videokazet ... pomačkanej projekt na barák, vykrámovaný šuplata ... a už přes tejden tam mám koš s prádlem co se musí schovat do skříně .. vyžehlený ... bno a to malí zvíře mi to celí vyházelo.
23. črc 2009 v 08:41  • Odpověz
Málem bych zapoměla ... vyrvalů elekr. topení z hmožděnek :sweat_smile:
23. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.