• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No nic jdu nakrmit divou zvěř a zkulturnit se.
23. črc 2009 v 08:55  • Odpověz
Teda Mic, díky, to je povzbudivé :grinning: vy se budete bavit a já na vás budu makat...nic...v poledne to zapíchnu a nazdar tvá máňo...
koukám, že Miky, je čím dál šikovnější :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Jo a Mic, jak je velký ten bazén? Kdyby bylo v sobotu teplo, jestli do něho bude moct i Anička...
23. črc 2009 v 09:07  • Odpověz
Tak, už jsem nakoupila, vysála (i když to je asi zbytečný bo počítám, že 5 minut po vašem nájezdu to nebude poznat :grinning: ) aji ten salát jsem zvládla :wink: .

Je tam dusno jak prase :angry: :angry: :angry: a to jsem šla do obchodu před 8. hodinou :angry: .
23. črc 2009 v 09:10  • Odpověz
Zuz, tak to máš pravdu...jak vypustíš tu dravou zvěř s nějakým oplatkem,t ak můžeš vysávat zase :grinning: :grinning: :grinning: kup si psa...to je dobrý vysavač :grinning:
23. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Jo Jani, taky řešení a nebo jim nic nedávat na jídlo :grinning: :grinning: :grinning: .

Mařenky - Mak a Mic - pěkné fotekčky, tůze pěkné :dizzy_face: .

Jani, ale já ti závidím shopingování :dizzy_face: i když v tom parnu v centru Brna, to taky nebude žádná hitpoška. :unamused:
23. črc 2009 v 09:14  • Odpověz
Zduř,

jste po ránu nějaký akční bo co :confused: :confused: :confused: já jsem jen udělala snídani a piju kafe a mezitím jsem si stihla nainstalovat novej Firefox a jakýsi nesmysly k tomu a uklidit celej gauč prádla, co jsem tu od včera měla :grinning: :grinning:

ALe jinak tu sedím v pyžamu a mám háro jak dežo, bo jsem šla spát s mokrou hlavou, tož jsem zvědavá, kdy vyrazíme :sweat_smile: Jo a hlásím, že bazén nedovezu, protože jsem zjistila, že je zespod píchlej :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: máme ho asi 1,5 měsíce, ach jo :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: tak to budete muset asi pořešit beze mě :confounded:

Jaňochu, že se na ty okurky nevy...... to by mě mohlo. tak zlanař chlapa, ať ti pomůže, budete to mít dřív hotovo a ty se s tím nebudeš muset pachtit :wink:
23. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Zuzi mám něco přivést? Doma je vymeteno a nakoupit pojedu asi večer cestou od vás a nebo zítra ráno, tak ať vím :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
23. črc 2009 v 09:17  • Odpověz
Maky...on nebude doma!!!!! Takže mi bude pomáhat babička :grinning: :grinning: :grinning: ale mám jich ani ne deset kilo, takže to je tak max.15 sklenic...takže pohoda a znám se, já jich půlku sežeru, než je zavařím :grinning: :grinning:
23. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
Mak, nic nevoz - obchod je blízko :wink: . Nějak to vykoumáme s tím koupáním :wink: . Když tak se všichni jednou za hodinu vošplouchnem z hadice :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
23. črc 2009 v 09:20  • Odpověz
No jasně, šlehačku na tu houbičkovou buchtu...

ženy já chci taky :frowning2: :frowning2: jo a dojedete ještě někdo v sobotu k Micině??
Lenča psala, že by možná dojela...Mak, ty máš návštěvu, že?? A Zuzi ty?? A co Lucka??
23. črc 2009 v 09:21  • Odpověz
Teď volali naši, že jedou s holkama na Suchý :frowning2: .
Jani, já nejspíš nedojedu - Sláva plánuje Vyškovskej aquapark :wink: , tak hodivíme :wink: .

Ta Lucka, vůbec nevím, ani na ten dnešek se neozvala, tak doufám, že jsou ok. :fearful:
23. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Holky,do kdy budedt u Zuzky?MOzna bych se na hodku urvala,ma prijet segra s deckama,uvidim..
23. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Jani, víš jak mě štve, že tady nebudeš?! :angry: :frowning2:
Moc nepracuj, zbývají ti nějaký 2,5 hodiny, tak ať se nepředřeš :wink: .
23. črc 2009 v 09:28  • Odpověz
Jitu, stav se, počítám, že tady holky budou do večera nebo dokud je Sláva nevyhodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
Včera si dělal srandu, že jak přijde z práce, tak vezme holky a jde na pivo a já prej budu doma kopat a starat se o všechny děcka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: .
23. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Ježíš, to je mor, ten internet, jdu dolů.
Jitu, víš, kde bydlím?
23. črc 2009 v 09:32  • Odpověz
Jani .. jasný že se do něj Anička vjde , ale dávám tam kuli Mikešovi jen málo vody :sweat_smile:

Holky ..Mikeš má zase asi v tlamičce moučnivku .... mám dojet, nebo ne ... můžout to děcka asi chtnot co. :pensive:
23. črc 2009 v 09:35  • Odpověz
Ty víole ... ten Sláva má gutovej nápad .. ale ci kdyby jsme dali děcka k vašim a šly všichni :grinning:
23. črc 2009 v 09:38  • Odpověz
Jestli to je nakažlivý, nevím, ale snad se vocicmávat nebudou. :wink:
23. črc 2009 v 09:39  • Odpověz
Zuzi-vim kde bydlite,prijela bych autem fakt jen na otocku,at si me muzete prohlidnout :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Pisni mi prosim cislo na mobil,at ti dam vedet,ju?kuju
23. črc 2009 v 09:40  • Odpověz
tak koukám, že holky už asi vyrazily...hmm, tak si zde budu vykládat sama...ale jo, ty dvě a půl hodiny to ještě vydržím a pak mizím, už se těším....
tak se u Zuzky mějte krásně, užijte si to, foťte a já se večer ozvu...páááá
23. črc 2009 v 09:43  • Odpověz
Mic, naši nejsou doma, jedou na Suchý :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
23. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Jani, kulový, všechny ještě trčí doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale bez tebe nás bude plnej počet a ještě 1 navíc - Jituš :grinning: .
23. črc 2009 v 09:45  • Odpověz
Tož jdu dolů, budu mobilní, kdybyste někdo něco chtěl :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: .
Jani, ty si to užij :dizzy_face: .
23. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
Já jsem ještě doma ...ale Mikeš už čeká u dveří a já jsem v pyžammu ... jdu s tím něco udělat .

Zuzi .. je ten gulda ostrej, nebo ne .. já jen zda mám Mikešovi vzít jídýlko, nebo mu budu moct prdnoutˇgulajdu.

Jé Jitule, to je super že jsi se konečně rozhoupala.
23. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Tož se jdu teda oblíkat :grinning: :grinning: :grinning: ať vyrazíme :wink:

Mic nesměj si ocicmávat flašky a sami sebe, jináč to nechytnou :wink:
23. črc 2009 v 09:53  • Odpověz
no to je super, tak nakonec dojede i Jitka a já ji zase nebudu moct omrknout :angry: :frowning2: chjo...Jíťo, doufám, že dorazíš i na nějaký sraz, kde budu!!!!!!
23. črc 2009 v 09:56  • Odpověz
Vyrážíme a Jaňouchu ty se nečil, vykašli se na okurky a dojeď :wink: Okurky neutečou,

zduř Opatkách :wink:
23. črc 2009 v 10:02  • Odpověz
Tak see jdu vyčůrat a valím taky ... ještě se stavím na poště ... tak taky zduř Oplatkám

No jo... jenže Nelda je taková dračice :pensive:
23. črc 2009 v 10:06  • Odpověz
No jo Maky, právě že nevydrží, já bych je musela zavařit až v sobotu a to už by bylo po nich...a stejně, já dojedu z Brna až tak kolem sedmé...takže to už v Oplatkách stejně nebudete....tož se bavte a zduř :slight_smile:
23. črc 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.