• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Holky, co jste rodiyl v Boskovicích. Za jak dlouho vám poslali rodný list. Malá má už 2 tdýny a dvy dny a ještě nic nepřišlo. Asi mají hodně dětí.
23. črc 2009 ve 12:15  • Odpověz
Ahoj ženy , jsem doma ahlásím, že to bylo supeeeer.

Zuzi ... zapomla jsem ti dát ty boty ... co teď s tím? :pensive:

baca: .... já si ho vyzvedla cestou s porodnice.
23. črc 2009 ve 20:23  • Odpověz
ahoj,
tak uz je posrazikovano??
23. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jo, jo .. no teda .. já z Lůcou jsme vypadly v 19:30 a zrovna dorazil vašek, takže nevím zda tam ještě sedínkujou, nebo ne .... dneska to zabalím brzo .... už jsem i vykoupaná, nemhla jsem vydržet ve svím těle .. to byl hnus filajovej.
23. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz
Tak já se hlásím taky z domova, vlak jel na čas jel jsem se bála, když jsme jeli opačným směrem a ne na Skalici a oni nás přehazovali na jinou kolej. Doma nás čekal taťka na nádru a taky pěknej slejvák, ale měla jsem vybavení.

Bylo to úžasnýýýýýýýýýýýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzi nechala jsem u dřezu tu krabičku od Kubíkova jídla, tak mi ji schovej....jinak jsem našla i tu lžičku byla v tašce...

Jdu hodit malýho do hajan... :wink: :wink: :wink: a pak se musím věnovat manželovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 21:12  • Odpověz
Mě potkalo pár kapek , ale žádnej slejvák ... až sem přijela domů, tak se trochu rozpršelo, ale už za sneprší a je dusno.
23. črc 2009 ve 21:41  • Odpověz
Ahoj, jdu vás jen pozdravit než zalezu do postele :wink: .
Luci, misku jsem našla a ještě tady buď ty nebo Micouš nechaly vršek od flašky.

Dneska to bylo super, bylo super být s váma :slight_smile: .
23. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Marky, doufám, že jste dorazili v pořádku, oba.
23. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Tak jsem doma, Tobeš v posteli :wink: Vašek dorazí snad taky brzy :pensive:
23. črc 2009 ve 21:48  • Odpověz
Má ten vršek uprostřed zelenej nebo žlutej ťuťík?
23. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Jo, Mic, má ťutík :wink: .
23. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Jdu se osprchovat a půjdu spát, zítra musím brzy vstávat, tak dobrou :wink: Den byl skvělej, Zuzi, ale za všechny ty hrůzy se ti mooooooc omlouvám, je mi to trapný ještě teď :frowning2:

Dobrou
23. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
tak to bude moje :sweat_smile: ... vyměním za botičky :grinning:
23. črc 2009 ve 21:59  • Odpověz
Marky .. toš si Tobi trochu odložil na fasádu :grinning:

Je u nás pěkná buřina.
23. črc 2009 ve 22:08  • Odpověz
No nic ... jdu chrápat ... tak pa páá a brou nocinu.
23. črc 2009 ve 22:47  • Odpověz
jak chrápat??? To jsem si mohla myslet, jenom dojdu, jdeš spát...chjo...jdu vás dočíst...ale asi u toho taky usnu :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 22:52  • Odpověz
hmmm tak tady asi nikdo nebude :pensive: ale koukám, že jste se měly fajn, to je super...tak dobrou noc...
23. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Vstáááááááááááááávat a cvičit :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 05:55  • Odpověz
Dobré ráno, teda, tady se chrápe a já jsem už hodinu vzhůru, dole se mi vaří voda na kafe a jdu vysát a umýt koupelnu, ať nelením :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 05:55  • Odpověz
Tož jsem byla na té štítnici, vstávala jsem ve třičtvrtě na 5, docela v pohodě, stejně jsem půl noci pročuměla do stropu :confounded: Vůbec jsem nemohla spát :pensive: A byla jsem tam prvnííííííííííííííííííííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Mudr už tam okouněl, ten asi chudák nemá nic jinýho na práci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No, tož jako mám štítnici zvětšenou, jakýsi hodnoty, co mám mít max. 18 mám 23 a ještě tam mám zánět, tak vůbec nevím, to se asi dozvím u odvoďačky, protože mi k tomu on sám nic neřekl :astonished: Na 9 jdu ještě na oční a pak se stavím k obvoďačce, tož hovidíme :wink:
24. črc 2009 v 06:03  • Odpověz
A jelikož tu nikdo nejste, jdu vysávat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: su fakt divná :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2009 v 06:03  • Odpověz
Tož nic? Zuzouši, neříkej, že ještě spíš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tož fakt jdu, mrknu později :wink:
24. črc 2009 v 06:06  • Odpověz
Jsem tady :sunglasses: .
24. črc 2009 v 06:45  • Odpověz
Marky, tak snad ta štítnice nebude taková hrůza - když jsou ty hodnoty jen nepatrně zvětšený :wink: , ten znět nevím :fearful: .

A jako nevím, proč by ti mělo být trapně :angry: . Vždyť si děcka hezky vyhrály. :slight_smile:
24. črc 2009 v 06:49  • Odpověz
Su zvědavá, v kolik dneska odpadneš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .
Tady večer děsně fičelo, v dálce se blýskalo a to je tak vše. Jak tady byli Makoušovi, tak trochu sprchlo, ale jinak nic. Tobi s Nelldou němeli nic jinýho na práci, než lítat v tom dešti. :grinning: .

Mak, je super, že jsi byla první a netrvdla tam několik hodin :wink: .
24. črc 2009 v 06:51  • Odpověz
Čao ženy ... tak už jsem doma ... mě la jsem jednoho kaza ...... Mikeš nechtěl drčtičku otevřít .. to byla krapet rvačka :sweat_smile:

Michálek dostal zrovna očkování na spalničky ... takže prej když bude mít za týden horečky, tak to může mít od toho ... jinak na moučnivku mu dala Nizoral ... mám mu dávat čtvrtku denně a dávat pít sodu ... t bude taky rvačka
Mikeš dostal u zubáka svůj první obrázek :grinning:
24. črc 2009 v 10:08  • Odpověz
AHoj ženy,

Mic,ja jdu k zubakovi 10-ho,se po...ru strachy zas. :slight_smile:
ZUzi-hod mi recept na tu vcerejsi buchtu,kuju :wink:
Holky,kam ted davate ty fotky na galerii,pod cim to mam hledat?
24. črc 2009 v 11:06  • Odpověz
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
24. črc 2009 v 11:47 • micanek
jity, já jsem se vždycky taky stráááášně bála, ae od té doby, co chodím pravidelně, tak je to vcelku ok ... jdu tam s pocitem, že mi nic dělat nebudou :sweat_smile: což mi dneska nevyšlo.
Mikeš asi před hodinou usnul ajá vytuhla taky ... bylo to fajne ... ale chrápala bych tak ještě 2 ho´dky nejmíň :sweat_smile:

oprava ...www.galerie.cz
24. črc 2009 v 11:52  • Odpověz
MIc-to ja chodim taky pravidelna dvakrat za rok,ale vzdycky mam blbej pocit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pod cim to mam hledat v te galerii
24. črc 2009 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.