• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
uz to mam :grinning:
jdu mrknout jak jste se mely
24. črc 2009 v 11:56  • Odpověz
jani... tak co ten zítřek? Kdy dorzíte ... na obídek nabízím pangase , neb těstovinovej salát ...nic jiného s emi nechc e... tak si vyber :grinning:
24. črc 2009 ve 12:00  • Odpověz
Hoj, jsem tu. Jsem jakási otrávená :confounded: . Tak tu nebudu moc prudit :pensive: .
24. črc 2009 ve 12:22  • Odpověz
Co s eti přihodilo ... nebo jsi na tom jak já že nic, ale hic tě neba :rolling_eyes:
24. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz
Hoj, Mic, na obídek určo nedorazíme, bo Anička dojede až po obědě, takže to snámi nepočítej a dám ti vědět během dopoledne, bo její mamka si vymyslela, že bychom mohly, když bude pěkně, tak jet do Letovic na koupák, ale já si stejně myslím, že bude zataženo a nebo bude rovnou pršet....
24. črc 2009 ve 12:38  • Odpověz
Hoj,

Marky,tak to máš na utz.ten stejný nález jako já :pensive: .Já jsem taky měla volum 23ml a zánět :pensive: .Ten zánět se léčí strašně dlouho :pensive: ,mám ho tam už od listopadu 2008 a pořád ho tam mám....a ta náplň mě klesla na 19ml....

Já jsem kantároš....včera jsem šla spát hodně pozdě,a teď bych spala a spala a spala..jenže nemůžu-vařím obídek,bo jsem si myslela,že těstovinky se špenátem od včera budou k jídlu a když jsme je vidělala z ledničky a odklopila pokličku,tak tam seděla masařka :rolling_eyes: :angry: ,takže se mají dopře slepičky :rolling_eyes: ...Jsem nasraná jak čert :angry: .Ale budu mít zase uvařeno na zítra,pokud mě tam zase nevletí nějaká mucha :rolling_eyes: .Asi to budu muset i zakrýt utěrkou ten hrnec bo co....
24. črc 2009 ve 13:04  • Odpověz
No marky .. odufám že to bude brzo ok ... u tebe leni samo že taky.

Janico ... slíbylas že přijedeš :angry:

Zuzi ... čučím Mikešovi po těch odrážedlech a čučela jsem na ty co má Tobeš tak nejlevnější je za 1290,- ... a našla jsem ho jen v modré .. ale tydy je jedno ňuňaví :grinning: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24153407&tab=9
24. črc 2009 ve 13:34  • Odpověz
leni .. to by ě taky pěkně nasralo ...ňamék špenát .. bych si dala , ale bez masařky :grinning:
24. črc 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jaňouchu ... našlas mi nějakej ten levnější sprcháč :sweat_smile:
24. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz
Mic, vypadá dobře, ale nejde tam regulovat výška sedátka :unamused: . Ono je fakt lepší to vyzkoušet v obchodě :wink: .
Dneska su nějaká aktivní - vysála a setřela jsem celej spodek, umyla nádobí, co nedám do myčky, uvařila obídek na 2 dny a ještě se byla dopo s Nelldou projít. :wink:

Na to, jak hlásili na dnešek celkem chladno, tak tam je zas pařák jak blázen. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2009 ve 14:00  • Odpověz
Jo, holky, abych udělala shrnutí, kdo si tady včera co zapomněl:

Mic - vršek od flašky
Luc - misku
Léňa - tu flašku kyselky ještě ze Suchýho
Mak - půl flaši džusu

Jíťa tady nic nenechala :grinning: .
24. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz
Zuzi :grinning:
Ty ses teda sikulka akcni :wink: Ja jsem zdechla,udelala jsem nam zeleninovy rizoto a taaaak se nacpala,ze bych nejradej padla za vlast.TAta bude mit karbenatky.Nikolka chrupe v postylce,jakse vzbudi,jdem ven,teda snad... :slight_smile:
24. črc 2009 ve 14:10  • Odpověz
Teda, jste se rozjely :wink:

Leni ale mě nic není, tak jako tobě s tou štítnou žlázou, poslala mě teda obvoďačka na endokrinologii, či jak se to píše, ale to je všechno, no jsem zvědavá :wink: Hlavně, kdy tam jako půjdu :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: Tam se prej neobjednává :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: U oční v pohodě, tam mi nic nenašla, tak mám za sebou aspoň preventivku.

Já byla taky akční, mám vysáto úplně všude, umytou koupelnu, záchod, utřenej prach všude a uklizeno nahoře, no parádička, ještě mi zbývá nachystat bráchovi a jeho přítelce spaní a jsem ready :wink:

Volal ta´tka, že se tu objeví kolem 4 hodiny, tak půjdem prubnout kolotoče a brácha dorazí asi v 7, tak si půjdem někam sednout :wink:
24. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz
Marky, ještě, že to oční je ok. :wink: Já tam budu muset taky hopnout, nebyla jsem tam ani nepamatuju. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Užijte si pouť :wink: .

Eventuelně s pohlídáním Tobiška, když půjdeš na endokr., tak bysme kdyžtak přijely a pohlídaly - třeba s Léňou. :wink:
24. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ty vole ... vy jste akční ...Mikeš zde provedl turbo bordel ajá jen koukám až býude vyházený uplně všechno a pak s tím něco udělám :sweat_smile: .... se mi chce spááááát
24. črc 2009 ve 14:31  • Odpověz
JA ted douklizela kuchyn,dotrela zem a Niky jeste chrupe.....A me vsechno boli a jsem unavena.... :pensive:
24. črc 2009 ve 14:51  • Odpověz
Tak když jsem vás tak četla , tak jsem šla aspoň vyvařit Mikšovi flašky ... jdu sním ven se čáchat
24. črc 2009 v 15:13  • Odpověz
Mic,tak my se vyspaly,teda Niky,ted papa a taky padime do vody :slight_smile:
mam uklizeny a prenesla jsem si fuchsie na terasu a budu se v nich hrabat.
24. črc 2009 v 15:31  • Odpověz
Hoj...Mic, já vím, že jsem to slíbila...takže buď dojedu sama a Anička pojede s maminkou na koupaliště a nebo bude stejně hnusně a dojedeme obě...
24. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
holky to je strašný...nám tady už týden demolují o patro výš rentgen, celý den zde řvou zbíječky, kladiva, vrtačky...hrůůůza, už mě z toho bolí hlava...jestli s tím hodlají pokračovat i příští týden, tak se regulerně zblázním...neslyším vlastní slovo, natož když dojde nějaký huhlající důchodce...
Mic sprcháče levnější nemají.... :pensive:
24. črc 2009 v 15:35  • Odpověz
jo a doufám, že jste u Zuzky fotily!!!!
24. črc 2009 v 15:40  • Odpověz
halooooooooooooooooooo
24. črc 2009 v 16:34  • Odpověz
Marky, a kam na tu endokrinologii jdeš? Tchýně jezdí do Bozaka a vždycky ju objednávali...
hlavně aby bylo všechno v pohodě...
24. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
Zduř kuř

Su doma ... Mikeš mi usnul venku v náručí, tak jsem ho prdla do postýlky a chrní ... takže nechci vidět, kdy bude ráno vstávat ... tak to vypadá, že to žehlení zase posunu :sweat_smile: při představě že budu nocovata Mikeš ráno brzo řádit. To by mě zabilo.

jani .. takže s tebou na obídek nemám očítat a dojedeš až odpolko?
24. črc 2009 v 18:54  • Odpověz
Kde ste cikorečky? :grinning:
24. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz
Jsem tu mařenky :slight_smile: , ale už zase jdu :grinning: .
Já jsem dneska byla odpo lemra líná a protivná :rolling_eyes: . No zahrabat jsem se měla :rolling_eyes: :pensive: . Odpo jsme makali doma, pak jsme večer jeli k našim bo přijela ségruše z Ostravy, dom jsme dorazili po 8. Tak jsme se najedli, dali si polejváka :sunglasses: , tak už mám dobrou náladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a jsem značně vláčná :grinning: .
24. črc 2009 ve 21:44  • Odpověz
Tož su kantároš a valím do betle :sunglasses: , tak tu moc neprndéte, ať mi z toho zétra nejebne :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Dobró s kobró :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
24. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
tady asi dneske ekšn nebud e... ani mě se nechce .. asi pujdu na sebe vylít sprchu pujdu do hajánků.
24. črc 2009 ve 22:10  • Odpověz
Jdu s evykoupat a balím to ... tak pa pááááá
24. črc 2009 ve 23:06  • Odpověz
koukám, že tady dneska asi nikdo nebude, co :grinning: :grinning: :grinning:
hodila jsem sprchoša a jdu padnout za vlast...dneska nikde nikdo nebyl, krize, fakt...

Mic, ne na obídek s náma nepočítej, já ti pošlu smsku,podle toho jak se domluvím se zbytkem, ale akce bude taková, že buď dojedu sama nebo s Áňou ...
tož ženy brou noc a já jdu chrnět :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 03:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.