• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
nazdar ženy

Zuzi ... máš spoždění ... co se děje?

Malej dneska na potýlce odcestoval až k mé skříni, kterou si otevřel a celou ji vyházel :sweat_smile: ... taky vám děti cestijou s postýlkou?

Před chvilkou tady byl chcanec .... teˇd se to trochu probítrá, tak doufám, že se o probere uplně .... fakt by mě to mrzelo, kdyby ta dnešní ekšn nevyšla ...... jani, pak napísej ... kdo ještě přijede?
25. črc 2009 v 09:27  • Odpověz
Hoj ženo, my dojedeme asi po obědě...co budeme robit, když je venku hnusně?? Ještě napíšu Lenči, domlouvaly jsme se, že když bude mít chvilku, tak by jela taky, ale Davídka doma nemá, tak by jela sama....
25. črc 2009 v 09:52  • Odpověz
Už jsem z leňou mluvila ... dojede .... tady chcalo .. už se to zastavilo ... tak uvidíme .. ale dívala jsem se , že to tam chystají ... možní to udělaj vevnitř. Akorát z Mikešem to tam nebude to praví ořechoví .. venku je venku.
25. črc 2009 v 10:30  • Odpověz
Tady taky pršelo, ale už se vyjasňuje, takže to vypadá, že snad bude svítit i sluníčko...my vyjedeme tak po dvanácté, musím do Sebranic pro sedačku a pak jedeme k tobě...
25. črc 2009 v 10:47  • Odpověz
Jasný, to bude super ... posíct fakt potřebujem :grinning:

Zuzi ... zrovna /pokud nezapomenu / dám Léni ty botičky, aby ti je hodila.

nebo doje´dte všichni, ne .....
25. črc 2009 v 11:01  • Odpověz
Mirek dojede dom taky kolem poledne a má dovíst na obídek gril kuřo ...aspoň nemusm nic dělat :sweat_smile:
25. črc 2009 v 11:02  • Odpověz
Ahojky tak tady byla taky pěkná průtrž ale za pět minut bylo po všem, teď vylízá oskárek...

Já jsem konečně Kubíkovi uklidila ve skříni, je neskutečný kolik měl oblečený a jak byl prťavoučký až mi hrkli slzy do očí jak to rychle utíká :pensive: :pensive:

Co to dneska máte za akci, hlavně aby Vám vyšlo počasí :wink: :wink: :wink:
25. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Mic, usnulo mi dítě...tak snad se brzo probere a vyjedeme, nachystaná jsem, ještě mi pisni, co mám malé oblíct, ale asi na ni navleču riflové 3/4 a tenisky...jo a na jakou že tojdeme akci?? :grinning:
25. črc 2009 v 11:57  • Odpověz
Vem jí projistotu i něco teplího ..., ale né bílího :grinning: ... jdem na mysliveckou akci ... takže si vem kamizolu a klobouk :grinning: ...Mikeš zrovna taky usnul :sweat_smile:

Luci, tak nějak dojeď za náma.
25. črc 2009 ve 12:04  • Odpověz
jo mám sbalenou mikču a tepláky, kdyby něco...taky mi říkala, teto já si vezmu ty bílý kalhoty :grinning: tak to jsem ji zarazila hned...ale ona fakt vytuhla...doufám, že nebude spát hodinu :sweat_smile:

Jo Luc dofrč....
25. črc 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ty jo a ty ju tam máš na prázdnny, bo co? .. že tam máte celou garderobu :grinning:
25. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
jj, Anička tady bude až do zítra a vzhledem k počasí, jsem ji doma raději sbalila víc oblečení, loni si vystačila s plavkama a kraťasama, letos máme rifle, mikinu, šaty, 3/4 atd :grinning: a plavky nemáme :grinning:
25. črc 2009 ve 12:13  • Odpověz
A kde to máte?? Volala tchýně jestli nedojedem ale nevím jestli dnes nebo zítra...ale doma se mi moc být nechce...a Mirek jde taky nebo bude na stavbě??
25. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Luci, budem u nás a pak půjdem na Zemanku ... je to kousek od baráku ... když se přijíždí , tak to jde vydět ... pokud teda se počasí total neposer .. tak by sme byl jen u nás ... ale ukradni někomu káru a dojeď.

Mirek před chvilkou přijel s práce , naobědvali jsme se a už frčel na stavbu ... v plánu má dojít navečer.
25. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz
Leňouch už je na cestě
25. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz
Takže je to v Prostředním Poříčí a v kolik jdete na tu zemanku??
25. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
to je mazec, my jsme ještě doma, ale snad už se brzo probudí a vyjedeme...zkoušela jsem ji probrat, ale otočila se na druhý bok a spala dál :grinning:
25. črc 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak tady už zase prší!!!!ale pěkně....
25. črc 2009 ve 13:38  • Odpověz
tady taky chčije a chčije, hlavně že už jsem chtěla být minimálně hodinu na Poříčí :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Tady i hřmí a teď vypadl proud...ale hned naskočil, tak jsem se dala na žehlení :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Tak Leňouch už je dávno tu a Jaňouch se někde fláká.

Tady NEPRŠí ... ťukl ťuk

Luci .. nevím, až se paní Kužílková uračí dojet
25. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz
Luci a dojedeš?
25. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Vylezl Oskar ....asi na vteřinu :grinning:
25. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
No tady je pořád pod mrakem tak nevím jestli to má cenu nebo ne, kdyžtak někomu písnu na mobil mám číslo na Tebe a Janču...
25. črc 2009 ve 14:59  • Odpověz
Luci.. bteď vyrážíme ... tak doraz. ...pa pááááááááá spářce zdar
25. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
No co toto je, jakási akce??? Téééééééda a mě nikdo neinformoval :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: no ženy, si to beru osobně :grinning:
25. črc 2009 v 15:58  • Odpověz
Marky neboj já jsem ještě tu, zase tady byl slejvák tak jsem nikam ještě ani nevyjela ani nevím jestli to má cenu, nevím jaký je u nich počasí, ale u nás už po páté asi prší vždycky tak na 10 minut a šlus...
25. črc 2009 v 15:59  • Odpověz
Ahojky děvčata.
Byla tu máti tak jsem nešla raději na internet.
Jinak jsem byla na cukrovce a vše se dozvím 5.8.na Ko.
:wink: .
25. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
ahoj holky nebyla jsem tu ted asi 2dny :grinning: nestíhám a když dorazím tak koukám že tunikdo není :sweat_smile:
25. črc 2009 v 17:44  • Odpověz
Zduř kuř...Mak, co kecáš, vždyť jsem se ptala, kdo se mnou pojede v sobotu k Micině...a ty jsi psala, že jsi plonk, bo máš doma návštěvu :grinning:

Bylo to super, Anička byla z holek úplně unešená, strašně se jí libil Mikeš a říkala, jak jsou tety hrozně hodný a hezký :grinning: :grinning: Už teď se těší až po dovolené pojedeme k Lence :grinning: byla z ní strašně unesená, Leni, strašně jsi se ji líbila :grinning: Mic taky,ale holt ona je taky uchyl na ty blondýnky :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 20:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.