• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jani :grinning: :grinning: :grinning: ,tak se líbím aspoň někomu :grinning:
25. črc 2009 ve 20:41  • Odpověz
Jinak teda hoj :slight_smile:

miláček mě přijel od tety až kolem 19hod..teď kouká na telku a večeří u toho.Půjdeme se vykoupat a lenošit k telce...Já pak dorazím,jestli nevytuhnu...nechtěla bych bo mě po delší době naskočil PC...se beztak zase sekne než se vykoupu :angry: :rolling_eyes:
25. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Micouši,dnešek byl fajn :dizzy_face: ,já už si bez vás nedokážu představit život :dizzy_face: ..ale to jako myslím fakt!!!!!Moc se těším na pařbičku bez dětí :wink: (pro ostatní-jak se Jaňouch vrátí z dovči,tak jdeme na jízdárnu,tak už domlouvejte hlídání :wink: ).

Zuzi,mám pro tebe ty sandálky :wink: ,stačí,když ti je hodím v PO a nebo je potřebuješ akutně na zítřek???Jestli půjdete na prochajdu,tak by ses pro ně kdyžtak mohla stavit...dej vědět...
25. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz
nikde nikdo? :confused:
25. črc 2009 ve 21:23  • Odpověz
tak ne :wink: ..tož dobrou noc
25. črc 2009 ve 21:28  • Odpověz
Nazdar bazar :sunglasses: .

Lenico, že ses ani neozvala, že jedeš!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
25. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jako mě štveš :angry: . I když jsme nebyli doma, tak ses mohla ozvat :confounded: .
25. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
Hoj jsem tu, dívaly jsme se s Aničkou na Kdopak to mluví, a Anička za chvilku pošupajdí do postele, hodily jsme koupel, umyla jsem Agnes hlavu, ale to byl fakt porod, to její háro...ještě že se dětem nemastí vlasy, bo jí to umývat každý druhý den, tak umřu :grinning:
Tak teda po dovči jízdarna, jo?? Tak já se zkusím domluvit s drahoušem, aby si pro mě potom dojel :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 21:54  • Odpověz
ženy, ale dyť vy jste všechny říkaly, že nikam nemůžete jet :confused: :confused:
25. črc 2009 ve 21:55  • Odpověz
Zuzi,já jsem nejela jen za Micoušem,měla jsem toho povíc..Ale je fakt,že jsem ti dát vědět mohla :pensive: .Ne,že bych na tebe zapoměla,ale prostě mě to nějak nedocvaklo...mám myšlenky někde úplně jinde :pensive: ..Omlouvám se :pensive: .

Hledala jsem na MMB nějaky roll-upky,už mě to neba tak jdu chrupkat.Jsem nějaká nedospalá :sweat_smile: .pá
25. črc 2009 ve 21:58  • Odpověz
My jsme hned ráno vyrazili do toho Vyškova, po cestě nás chytl tak brutální chcanec :angry: :angry: :angry: - na Kořenci a v Benešově :confounded: , hnus. Aquapark nic moc, v Olmiku je lepší, ale zas ve Vyškově se dá víc zaplavat. Byli jsme tam 2 hodiny :sunglasses: , pak jsme se stavili za kamarádkou, co bydlí u Brna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
Nakonec jsme skončili v Brně, prolítli jsme obchody - celkový skore - Nelldě 2 čepky, 1 šaty, sobě svetr. Dívali jsme se po tom odrážecím kolem, líbilo se nám 1, ale za 2.000kč :rolling_eyes: , my chcem sehnat do 1000Kč. Tak se ještě zkusím mrknout na netu. Chtěla jsem Nelldě koupit papučky a kecky bo jsem jí měřila nohu a už má 15cm :astonished: , ale prolítli jsme Humanic, Deichmanna, Baťu, CCC a nic. Vůbec nic :angry: .
Dom jsme přijeli kolem 8. hodiny a já jsem se ještě vrhla na žehlení :rolling_eyes: :unamused: .
25. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz
Leňajz, no dobrá :wink: .
25. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz
tož já jdu taky zalehnout, spala jsem asi tři hodiny, tak to musím dospat :grinning: :grinning: ty voe, kdyby mi někdo před deseti lety, že jednou budu po pařbě spát jenom tři hodiny a ne celej den, tak se mu vysměju :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 22:09  • Odpověz
Já nechci na Jízdárnu, tam je to pro starochy :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz
Mic něco spešl for ju.....

http://www.lekarnanapekarske.cz/zbozi/3357-neutral-sprchovy-gel-200ml

tady jsem ho našla nejlevnější, kdyby jsi jela ve všední den do Brna,tak si ho tam zajdi koupit, nebo mrkni jaký mají poštovný a objednej si ho :wink:
no Maky :angry: :angry: :angry:
Ale byla jsem včera na prdelce a tam to teda nebylo špatný...jenom ta hudba na můj vkus byla moc hip hop :rolling_eyes:
25. črc 2009 ve 22:13  • Odpověz
tož já teda jdu, v telce kulový a jsem fakt ko :grinning:
25. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
Mě se tam fakt nelíbí, příjde mi to tam děsný a hrajou tam děsný písničky :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Leni, ty sandoše nespěchají :wink: .

Lékárníková dobrou, já to taky balím :wink: .
to hrajou skoro všude :grinning: :grinning: ale náhodou včera i na jízdecu hráli nové písničky, tož to jsem čučela i já :grinning:
To je taky hudební club Jaňouchu :wink:
25. črc 2009 ve 22:15  • Odpověz
ale teď už jako fakt dobrou :grinning:
No jak chcete, ale to bych radši šla na Prádelku a nebo na Maják, ale na Jízdárnu nééééééééééééééééééééééé :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
Mak a co tam třeba hrajou? :confused: Musíš brát ohled na náš věk :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
25. črc 2009 ve 22:16  • Odpověz
Já jsem nebyla nikde, tak to nechám na vás :wink:
25. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz
Jako hrajou nový písničky, ale třeba 2 roky starý a hrajou je furt dokola a celkově tam chodí spíš lidi ve věku mých rodičů, mě to tam příjde hrozný :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. črc 2009 ve 22:18  • Odpověz
Jako mně by třeba vyhovovalo, kdyby se někde hrála 90.-tá léta :sweat_smile: :grinning: . Ale to bych se chytala asi jen já a Micouš a ostatní byste se nudily. :pensive:
25. črc 2009 ve 22:21  • Odpověz
Zuzi ale 2 roky zpět nejsou 90.léta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 22:22  • Odpověz
Fšak to vím :grinning: , ale já jsem co se týká aktuální hudby hoooodně pozadu - rádio neposlouchám a v TV tak 1x za týden 10 minut :grinning: .
Nějako se domluvíme :sunglasses: .
Jdu chrupat.
Krásnou dobrou noc. :slight_smile:
25. črc 2009 ve 22:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.