• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Krásný pátek!!!! :slight_smile:
Já tady bubákuju už půl hodiny :angry: .
Jo, četla jsem, že umřel Michael Jackson :frowning2: , ho jsem ráda neměla, ale jeho písničky mám spojený s mládím, některý byly fajn :pensive: . To jsou zas zprávy po ránu...

Luc, kočárek super :dizzy_face: , gratuluju ke koupi, snad budeš spokojená :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . No co ty, hlavně Kubíček, i když on je takovej pohodář, že by se mu líbilo snad i v neckách :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mic, co se dějě? :confused: S Mirkem? :confused: Nechápu.... :pensive: ALe fotečky ťupér, jak by řekla Nellouš. :dizzy_face:
Marky, to je dobře, že jste si to užili s Lenchítkama :dizzy_face: , fotky bombový :slight_smile: , Tobišek byl ve svým živlu, co? :dizzy_face: A na té poslední, jak seš, tak ti to moc sluší (ale to víš, jinak bys ju tam nedávala, co?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ), seš tam jak nějaká star! :sunglasses:
26. čer 2009 v 05:27  • Odpověz
Marky, co Vašek v Jeseníku a ty povodně? OK? :frowning2:
26. čer 2009 v 05:31  • Odpověz
Tý jo, tady je mlha jak prase :angry: a to jsem byla před půl hodinou venku likvidovat slimejše a svítil oskárek :angry: , no snad se to probere a bude krááásně :dizzy_face: .
26. čer 2009 v 06:27  • Odpověz
Achoj ženuchy.

Sem si myslela, že vám oznámím, ž e zakalil Jackson a ona Kafková byla první :grinning:

Zuzi .. normálně Mirek říkal, že ráno jsme měly toho hnědýho zasranca až nahoře na okně ... fakt to uplně nenávdím ... slímáci .. asi to začnu střílet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: (blinkající smajlík)

Zuzi .. s Mirkem v pohodě .... zas obyřč hádka, dnečska už jsem vychladla :grinning:
26. čer 2009 v 08:42  • Odpověz
Dobré ráno, tak včera jsem nějak mohla usnout tak jsme s MM šli spát až o půl čtvrté do té doby jsem drhla kočár a prala a pak jsme se dívali na oridnaci, no a půl paté se probudil Kubík jsme myslela že mě klepne, tak jsme leželi do osmi a jsem zvědavá kdy na mě padne únava.

Ještě musím vysát a otřít tu hlavní kostru kočárku a je to, zbytek jsem udělala v rukách...no u stříšky to ještě očistím, protože za bílého dne je toho vidět víc než jsem myslela..

Tady začíná svítit oskar..

Jinak zuzi já zase dneska našla v obýváku ty mravence s křidélky už mě fakt se...rou.... :angry: :angry: :angry: :angry:
26. čer 2009 v 09:00  • Odpověz
Normálně mi dneska přišel ten kalvírek, co jsem ho vyaukcoval od Fisher Price .... je to božíííí ... Mišiš za ním sedí jak virtuoz a paří :grinning:
26. čer 2009 v 09:33  • Odpověz
Mic tak nahod foto já fotím ten rozložený kočár, malý už se mi vzbudil a moc jsem toho teda neudělala... :angry:
26. čer 2009 v 09:54  • Odpověz
Dobré dopolko :slight_smile:

Tobeš vstával v 6 :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Doufám, že zítra bude vstávat táta :grinning:

Zuzi dík za pochvalu, bylo to fakt super včera :dizzy_face: A ta poslední je moc hezounká, mám to od kamarádky, že prej jsem se foťákovi líbila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jacksona je mi taky líto, jeho písničky miluju :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Vašek je v poho, říkal, že dělají kousek od té říčky Bělé, ale prej nějak na dobrým místě, že se to rozlilo až pod nima, jinak dělaj panelák, co leží 10m od té vody :unamused: Říkal, že je to tam ale hrůza :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. čer 2009 v 10:28  • Odpověz
Mic tak to musíme brzo dorazit, abychom klavírek prubli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. čer 2009 v 10:29  • Odpověz
Marky .. jasnáý že ho musíte prubnout . Mikeš si s toho právě udělal žýidličku k telce.
26. čer 2009 v 10:59  • Odpověz
Marky, ta poslední fotky jše uplně do pasu ... fakt nááádherná
26. čer 2009 v 11:11  • Odpověz
Díky :dizzy_face: třeba za čas, teď se mi líbí ta s Tobešem v pasu :dizzy_face:
26. čer 2009 v 11:12  • Odpověz
Tak je taky gutová ... Tobíš je tam bombovej :grinning:
26. čer 2009 v 11:19  • Odpověz
Marky jo ta poslední fotka je boží.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak jsem to vydrhla, bolí mě pěkně záda, ale stálo to za to... :dizzy_face: :dizzy_face: zbytek se suší venku...

Jsem četla v novinách o těch záplavách a 10 mrtvých jsem z toho úplně brečela a i koníci a jiná zvířátka zahynula...to je tak nespravedlivý :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
26. čer 2009 v 11:21  • Odpověz
No jo, jde vidět, že je to momentka a od profíka :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vůbec jsem netušila, že nás fotí :grinning: až půjde Tobik spát, hodím vám ještě nějakou s nevěstou :wink:
26. čer 2009 v 11:22  • Odpověz
zuzi ta podložka se objednává i s těma chráničema na pásy nebo je to zvlášť i cena ??
26. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Já mám dneska mega koprrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
26. čer 2009 v 11:34  • Odpověz
Tý jo, dívejte co jsem našla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ale ta cena :confounded: :confounded: :confounded: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23946558&tab=0
26. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
Luci to na ten pás stojí zvlášt 60,-kč.

Marky, riflíky jsou nááádherný , ale cena mazec .. kdyby člověk věděl, že to bude mít aspoň na rok.

Luci, co ten dnešek? .. jak jsi se z mužíčkem domluvila?

Miky spí, musím zabalit mu i nám kabelu .. jo kdyby se mi chtělo.
26. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz
sem se Lůci nebo Marky chtěla na něco důůležitýho zeptat .. jenže nevím koho a ani na co :grinning: :sweat_smile:
26. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz
Luci, te´d jak jsem DM kupovala ty lžičky od MAM, tak jsou uplně super .. betelně se s něma krmí a maj i senzůrek horkýho jídla .
26. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz
Se omlouvám, byla tu na návštěvě kamoška, tak jsme kecaly před barákem...

Zuzi no chceme jet, jenže mamka je tam na tu akci taky zvaná i ségra s dětma takže nevím v kolik tam půjdou a kdy dorazí domů, takže bysme nejdříve dojeli tak v 20.30 podle toho jestli tam mamka půjde nebo...
26. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdu si lehnout, jsem grogy, Tobeš už leží, tak na tom budem stejně :grinning:
26. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz
Luci a třeba tento vzor do kočíku je taky super :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24416821&tab=1

a pak tyto, ta červená je boží :dizzy_face: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=17371480&tab=9
26. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz
"Luci, ok, tak já ti mrsknu feldu před barák, budeš doma?

marky, taky se mi tam líbí moc látek .. ale já třeba už jednu strakamakatou mám tak teď chci jednobarevnou a tenkrát jak Lůca ukazovala tu oranžovou odložku, že se jí nelíbí, tak mě zas totálně dostala :grinning:
26. čer 2009 ve 13:14  • Odpověz
Marky na tu červenou jsem se včer dívala, že by mohla být super... :dizzy_face: :dizzy_face:

Mic v kolik dojedeš zatím jsme doma a dávám dohromady kočár, tak na tebe budu čekat a budeš chtít odvézt nebo si tě tady vyzvedne manžel???
26. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz
Mirek pojede za mnou ... víš co .. klidně nečekej a běž na prochajdu .. hodímje kdyžtak do schránky. Mirek ještě není doma :sweat_smile:

Ty vole .. tady je téma Vzpomínka na Michela Jacksona :grinning: :grinning: :grinning: ... mě poser
26. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz
Jů ten je boží....ok kdyžtak písni na mobil, že vyjíždíš, když budem v okolí tak tu budem čekat, jinak je hoď do schránky a večer naviděnou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz
Luci , tak do hoďky vyrazíme ... pa ááá .. vypínám komplík
26. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.