• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Dobrý večír...koukám na net a co jsem nenašla...

http://www.detskyraj.cz/zbozi/7429-odrazedlo-davidek

teda vím že hledáte něco jinýho...
25. črc 2009 ve 22:54  • Odpověz
Dobré ráno, chtěla jsem vám napsat hned po probuzení ale 6.05 děsilo i mě :confounded:
Anička prostě v šest vylezla a hučela do mě, že prostě musíme vstávat, bo jedeme na pouť, tak ať se stihneme nachystat...tak jsem ji zapla telku a šla koukat, tak jsem vstávala až v sedm :grinning:

Mě je taky buřt kam půjdeme, mě jenom na Majáku děsí, když na mě mluví 16-letý kluk :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ta Prádelka nebude špatná....
26. črc 2009 v 08:05  • Odpověz
Krásnou neděli fšem :sunglasses: .
26. črc 2009 v 08:42  • Odpověz
Ahojky ženy.
Budu psát bez chyby ...možná teda ... jelikž jsem ještě nasračky. Ale bylo to suppeeer ....sem to tam zavírala :grinning:

Sere mě akorát, že nedojedu na tu pouť jelikož bych ze sebou nesedla do auta ani za hovno. Bych se bála.

Holky, tam byli jen chviličku a vůbec sem s něma nepobyla, jelikož Mikeš pořád zdrhal a čooroval.Takže se moooc omlouvám ... no a samo že děda z bábi přišly hned po vás. Sem si zaoměla i dát gulášek jak jsem se soustředila na to, abych dodržela pitnej režim. :grinning:

Mě jízdárna nevadí, já jsem ze staré školy a aspoň by jsme si tam pokecaly .... na majáku, nebo na prádelce si nepokecáme. Jo a na majáku už byli před 10 lety dětičky, takže tam mě rozhodně nedostanete.

Jinak v tomole jsem vyhrála, nějaký barvy a oenetrace na zeď, obal na oblek, šampon a sprcháč od Avonu a skleničky ... dobrý ne?
26. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Začím asi střízlivět ... začíná mi totiž bejt blijno :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Sem si donesla polejváka až dom :grinning:
26. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Jinak jsem včera vyslala Miekše z Mirkem dom z důvodem že ráno musí vstávat na stavbu :grinning: a že jak příjdu domů, že bude akce :grinning: ....akce byla, dokud sem Mirkovi při tom neusla :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 v 11:33  • Odpověz
Sem Mikešovi objednala tu modrou motorku, co máte ...... včera ji tam zas komusi šlohl a jezdil o 106 ...no jezdi l ...spíš chodil :grinning:
26. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Jani, dík za ten kontakt .... řeknu Mirkovi, ať se mi tam pro to staví.

Přijeďte si někdo pro mě ... naftu vám cálnu .......... chci na klokotoč. :frowning2:
26. črc 2009 v 11:36  • Odpověz
Kde jste ? ...jdu se skulturnit :sweat_smile:
26. črc 2009 v 11:53  • Odpověz
se začínám nějak klepat ....asi už střízlivím :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
Hoj,

Micino,ty hovádko :grinning: ...bych si pro tebe přijela,kdybych na pouť jela...nejedu nikam..nechce se mě! :rolling_eyes: .Teta nás zvala,ale nemíním se tam potkat s nežádoucíma lidma :rolling_eyes: :rolling_eyes: .

Mě je jedno na jakou piškotéku půjdeme..pro mě je důležity,že se tam aspoň trochu uslyšíme...,tak něco vyberte.

Já jsem kantoš,opět,včera jsem se v noci doblila,bolelo mě na prudůškách a hlava..no děs..tak jsem slupla ibalgin a jak zabral,tak jsem vytuhla..asi po 3hod.ranní :confounded: .

Micino,jak jsi mohla u sexu usnout? :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
jo a víkend 15.,16.8.pravděpodobně nebudu moct...ale není to na 100%!!!
26. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz
No ani nevím ...Mirek jen říkal, že jsem řekla, že se musím jít vyčůrat, překulila jsem se na bokm a vytuhla ..tak mě budil, že se mě chtělo jít na ten záchod a já jen řekla ...už se mi nechce ...a umřela :grinning: :grinning:

ten víkend nemůžu taky :sweat_smile:
26. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
makouš myslím taky něco ten víkend má.
26. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Vy se všichni klokotočujete,co :frowning2:
26. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz
Jak se Mikeš vzbudí, tak se nějak přeezu na Horní ...Mirek už má hotové v kuchyni obklady a dělá dlažbu, tak to musím jet očučnout ... pokud nezaomenu foťák, tak nafotím a dám vám sem foto.
26. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz
Tak jdu umejt nádobí, když namě prdíte a všechny se klokotočujete. :angry:
26. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz
...... kuk ........
26. črc 2009 v 16:31  • Odpověz
Jdu uspat Mikeše když jste na mě tak zlí
26. črc 2009 v 19:57  • Odpověz
Nazdar Micouši :grinning: .
26. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
A všem ostatním taky ahooooj :sunglasses: .
26. črc 2009 ve 20:44  • Odpověz
Dneska jsme nic zvláštního nedělali, jen jsme byli u našich odpo. Ségra, co bydlí v Opatkách jela dneska do Brna do nějaké cestovky zaplatit dovču - poletí do Bulhar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
26. črc 2009 ve 20:46  • Odpověz
Jé Zuzi, ahoj ...aspoň někdo se na mě přišel podívat :sweat_smile:

tak co ... uvidíme se tenhle tejden?
26. črc 2009 ve 20:51  • Odpověz
Mic, mi je to jedno - já ale teda můžu jen ve čtvrtek a pátek :slight_smile: . A moc ráda vás uvidím :dizzy_face: .
26. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Tak co holky vy na to .. uděláme srazíka ve čtvrtek?
26. črc 2009 ve 21:06  • Odpověz
Mic, nevím jestli se dneska někoho dočkáme :unamused: . Ale do čtvrtka času dost :sunglasses: .
Já jdu za MM :wink: . Tož dobrou, ženy, a ty Mic dneska nevytuhni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
26. črc 2009 ve 21:22  • Odpověz
Pujdu se vykoupat a bro chrápat ... jsme po včerejšku jakási nedomrdlá :grinning:
26. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz
Zdarec :slight_smile: ,

vy už spíte??No není možný :grinning: .

Já budu mít na 90% návštěvu :unamused: od ST do ČT nebo až do PÁ..dle situace...

Jsme seděli s rodinou venku,dělali jsme makrely,dali si pivečko a vínečko a můžeme jít spát :grinning: .Jsem jakási nalomená :grinning: .Tož brou nocinku
26. črc 2009 ve 23:18  • Odpověz
To já pořád držím ...ale taky pojdu
26. črc 2009 ve 23:37  • Odpověz
Tak jdu hajt ... pa pááááááááá a brou noc
26. črc 2009 ve 23:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.