• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Nazdar bazar bambule :sunglasses: .
Dneska má být zas pařák :slight_smile: , včera, jak funělo a byla zima mi to přišlo jak podzim :confounded: .
Tak co Makelínovi, jste vykolotočovaní? A lékárníkovic taky? :slight_smile:

Já dneska nic neplánuju, jen skáknem do obchodu a pak si umeju hároš :confounded: . Navařeno mám :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a napečíno, včera jsme vyfasovali u našich polívku, řízky, buchtu, chlebíčky, okurky... :grinning: Ale máme tam zbytek ještě našeho včerejšího oběda a bochtec též. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. črc 2009 v 07:19  • Odpověz
Zdarec ženýuchy.

Zuzi a v kolik máme přijet a ten obídek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sweat_smile:

Nechcete jet někdo do Svitav , že by jsme se tam srazily a prolezly obchody?
27. črc 2009 v 08:39  • Odpověz
Ahoj holky,jak se mate??
Venku bude asi parak,coz?
Zuzi-ty se mas,mas navareno,napeceno......budes mit siestu,ze?
JA narychlo neco uklohnim,peru,prevlikam postele,chci vysat ...porad neco.. :unamused:
27. črc 2009 v 08:58  • Odpověz
Mic-jedes utracet,jo?TAky bych jela,snad se v tydnu urvu a otocim aspon do BOzaku.
27. črc 2009 v 09:00  • Odpověz
No pokud nikdo nepojede, tak se mi nechce .. chtěla jsem to tam jet omrknout ale sama nepojedu.
27. črc 2009 v 09:11  • Odpověz
Hoj ženy, tak já naštěstí na kolotoč nevlezla, bo po té svíčkové bych se asi poblinkala a Anička sama nechtěla...koupila jsem ji k svátku nádhernýho plyšovýho medvěda...a asi třikrát jsem se toho borce ptala jestli fakt stojí 180 kč, bo ten medvěd měl asi půl metru a byl prostě nádhernej...takže v obchodě bych ho koupila tak za pětikilo...pak jsme ještě koupily triko Hannah Montana...ale nevím kdo to je :sweat_smile: a Staníkovi fotbalový dres, jely jsme k babičce a pak domů...tam už byl Mates, spálenej jako prasátko...jsem myslela že ho trefím...my jedem na dovču a on se takhle spálí!!!
27. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
ahoj holky já jsem hrozná normálně nestíhám net :frowning2: to budu muset vylepšit :dizzy_face: něco nového?
27. črc 2009 v 11:13  • Odpověz
jo a já na srazíka ve čtvrtek taky nedorazím :grinning:
27. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
na pouti jsme nakonec nebyli neb jsme byli pozvaní na oslavu 1.narozenin našeho ženicha pro naší terezku :dizzy_face: :sweat_smile: :grinning:
27. črc 2009 v 11:14  • Odpověz
Ahoj Baru, vy už máme ženicha?? Já včera ukazovala Martinovi fotku Aničky s malým Míšišem...a říkám, že je škoda, že Aničce je osm a Míšákovi rok...tak mi Mates řekl, že ve 30-ceti se to vyrovná :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
jj máme :slight_smile: jednou bude dědit barák tak neber to :grinning: viď katarinko špionko :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
27. črc 2009 v 11:26  • Odpověz
Zdarec,

tak já vařím obídek,byli jsme cely dopo venku.

Mic,já jedu do SY zítra,jedu na endokrynologii,jsem tam objednaná na půl 3...
27. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
My jsme po obídku a já čekám až Nellouš usne :wink: .
Zítra si skáknu na oční, dlouho jsem tam nebyla a abych měla doporučení do optiky.
27. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
já pojedu tak leda do prdelky na fialky...vlastně kecám, dneska ještě jedeme s Matesem do Globárny, na nákup...nemáme pití na dovču..jako pivo, vodku....
27. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Barus, ale s tím barákem, to máš dobře vymyšlený...můj drahouš pořád říká, že si blbec vzal ženskou, co je chudší jak kostelní myš :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
www.novinky.cz/domaci/174799-budeme-mit-dceru-margaritu-a-resime-barvu-kocarku-pochlubil-se-paroubek.html Jméno pravděpodobně vybírali z nápojového lístku a kočárek ... oranžový ne?
27. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Tak Mikeš usnul ...jo adžogla ho včela ...ludra ... do krku, tak doufám, že bude ready

Kde je Mekouš ... snad se přes víkend nedostala do Kroměříža :grinning:

Šáry ...ahoooj ... tak co ? ... už se stěhujete?

Zítra do SY nemůžu jelikož nebudu mít kárku. :pensive:
27. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Hoj Mic...taky nevím kde je Maky, ale jestli má doma Vaška, tak to se ani nedivím, že zde není...o víkendu měli návštěvu :grinning: )
Jo taky jsem na ten článek koukala, nedávno se někde psalo, že potratila a ona už je těhotná a dokonce ví, že čekají holku, to mi nějak uniklo
27. črc 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jo, no ..potratila ... ale on už to je nějakej ten pátek.

Vašek je doma ...se mááá. ... byl u ní myslím brácha z nevěstou, ne?
27. črc 2009 ve 13:28  • Odpověz
Ajo Zuzi .. ty máš vlastně ty okulárky naprasklí,co :confused:
27. črc 2009 ve 13:52  • Odpověz
Čus bus kaktus, jsem tu jen na skok, jsem po víkendu jakási vyřízená a na PC se mi nechce sedět, je hezky, Vašek je fakt ještě dneska doma, tak budem s ním, ukážu se buď večer, nebo zítra :wink:

Jen hlásím že ve čtvrtek jdu na tu neurologii a musím ošéfovat i tu endokrynologii, tak nevím, zda se mi někam bude chtít, vpátek jedem do LIpasu a ve středu bych měla jít k holičce :wink: jo a víkend 16-17 už něco určitě mám, navíc, já jsem mimo celej srpen :wink:
27. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz
Až se tady uděla vítr, jak Makelína profrčela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: .

Mic, tak to vidím bledě - srazík tento týden :unamused: .

Nellda se budí, zase prckou napřed :confounded: , tak asi půjdem ven. :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
Micane-co mas proti oranzovymu kocaru :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
27. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz
JO jinak teď mi to došlo, že jsem vám to nenapsala, ale já taky víkend 14-15 nemůžu a 21.8. vás čekám v Rudce na benátské, tak si to nějak zařiďte.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz
http://www.benatskanoc.eu/program.html
tož doufám, že dojedete.....ale musím vymyslet, kde budete nocovat...ale stany máte, ne?? :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jani, mě se oranžová líbí ....ale to byl jen tip k Paroubkové rodince :grinning: ... jinou barvu od něj nečekám :grinning:

Mikeš se taky dneska vzbudil hrozně .. hodinku mi plakal a až sem mu dala tu flašu z nejvíc ojetým dudánkem, tak se konečně pořádně napil ... asi ho ta mrcha moučnivka dost bolí .... teď už se konečně uklidnil a do toho ho ještě dneska štípla ta zasraná včela. :angry:
27. črc 2009 v 15:28  • Odpověz
Na tu Benátskou bych eventuelně mohla jít ... to by možná mohl Mirek v rychlosti pro mě zajet.

Jenže tam si taky nesednem ani nepokecáme ... jednou jsem se nedostala ani k výčepu ... a uchylnej Issa do toho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. črc 2009 v 15:33  • Odpověz
Už čučím po botkách na zimu ... tyhle nevypadaj zle http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-zimni/detska-obuv-1842871.html ...jako Mikešovi :grinning:
27. črc 2009 v 15:42  • Odpověz
Mic na kočárek se ptala Jíťa :grinning: :grinning: :grinning:

Jo a řešíme v práci ten tvůj zákaz používání past s fluorem pro Mikeše...řekla ti Mudra proč ji nemáte používat? Berete nějaké fluorové tabletky na zuby? Nebo mu dáváš hodně homeopatik??
27. črc 2009 v 15:45  • Odpověz
Zdarec,

tak mám dítko uloženy a valím na pivko :slight_smile: :wink: .

S tou Benátskou nocí počítám :slight_smile: ..

Jdu si nahodit fasádu a razím..Zítra se ukážu dopo,mám uvařeno,tak se budu flákat.Odpo pak jedu na tu endokrynologii.Tož brou noc
27. črc 2009 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.