• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Jani .. Mikeš nebere ani homeopatika a ani žádné jiné patáka ... já taky mýslela ž e sfluorem ... proto jsem se dost divila a ona říká, jo a hklavně ať tam není fluor.

Jí musím pro Mirka na stavbu .. takže Mikeš jede semnou , tak doufám, že už má tu dlažbu v kuchyni hotovou.
27. črc 2009 v 19:54  • Odpověz
Leni, tak to je fajne, že aspoň někdo dojede...

Mic, mě je to právě divný, protože fluor je prevencí před zubním kazem a dítě ho nemá z čeho dostávat, tak proto mi je divný, proč vám řekla, že fluorovou pastu ne...hmmm nechápu...
27. črc 2009 ve 20:43  • Odpověz
Tak já na Benátskou fakt nedojdu, už něco mám a navíc v sobotu se žení kámoš :wink:

Hele Zuz, byl Sláva v Hádej kdo jsem s Olšovským? On tam dneska byl, ale já neviděla toho prvního hosta, protože jestli jo, tož to budu nasratá :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
27. črc 2009 ve 21:03  • Odpověz
Mak, nebyl, byl tam s Bouškovou :grinning: .

Jo, Jaňouchu, já nejspíš taky nedorazím :unamused: :frowning2: . Budem dělat rodinnou víkendovou spářku doma :wink: , Nellouch bude mít 2 roky :dizzy_face: .
27. črc 2009 ve 21:29  • Odpověz
Tak mi Sláva říkal, že Olšovskej byl díl před ním :sunglasses: .

Mám záda v hazjlu :zipper_mouth: , už mě boleli včera (asi z aquaparku z výřivky :angry: ) a dneska jsem si je dodělala bo jsem sekla zas zahradu :rolling_eyes: .

Leni, držím pěsti na endokrino. Pak písní jak jsi dopadla. Co tak furt couráš? :confused:
27. črc 2009 ve 21:32  • Odpověz
Oni to asi mají nějaký pomíchaný, příště má být Jaroslav Svěcený, ale na Bouškovou si dám pozor :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu si lehnout k telce,

dobrou :wink:
27. črc 2009 ve 21:35  • Odpověz
Mak, dobrou :sunglasses: . Jojo, kde je Boušková, bude i Sláva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
Já to taky za chvilku zabalím :wink: .
27. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz
No a já se jdu pustit do toho koše .... taky vyfotím, ale nevím zda vložím ... žehlení zdar
27. črc 2009 ve 21:47  • Odpověz
Mic, moc to nepřeháněj :wink: a běž radši chrnět. Já už jdu. :wink: Už se mi chce spááááááát :pensive: .
27. črc 2009 ve 21:52  • Odpověz
Zuzi brou nocinu.

Já už zde jsem zavalená vyžehleným prádlem a skoše nic neubylo ... jdu pokračovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2009 ve 23:20  • Odpověz
Už mám vyžehleno ... já jsem ale borka šikovná :grinning:
28. črc 2009 v 00:47  • Odpověz
Krásné ráno :slight_smile: ,

za chvilku se budem předhánět, kdo bude mít větší kopu na žehlení, ne?! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
ALe je fajn, že vím, kam mám to nevyžehlený prádlo přivézt :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .

Jak se Nellda vzbudí, tak pošupu na to oční. Zítra bysme měli jet dámské osazenstvo rodiny do Brna vlakem - už tradičně třetí rok po sobě, obě ségry mají dovolenou a nikdo z chlapů, co jsou doma s nama jet nechcou :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Nevím proč. :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 06:29  • Odpověz
Nazdar koroptve .. no . nebo spíš koroptvo :grinning:

Kde se zas všichni flákáte ... já už si dneska po ránu umyla zem na vrchu ... nevím co mě tolik aktivity po ránu chytlo :grinning:

Zuzi .. s tím prádlem k Makouškovi, že :grinning:

Volal mi ppl ... dneska Mišiškovi přivezou to odrážedlo .. to bude rošambo :grinning:
28. črc 2009 v 09:37  • Odpověz
......... :confused: ........
28. črc 2009 v 10:43  • Odpověz
nazdar ženy, takže vy mi jako dáte na benátskou všechny košem?? Teda skoro všechny...počítám s Mic a s lenčou že ty dojedou....

Já včera padla za vlast, ještě jsem dávala dohromady lékárnu na dovču a dneska musím vyžehlit hadříky a nacchystat to, a zítra už jenom narvat vše do tašek a můžeme vyrazit :dizzy_face: :dizzy_face:

Já nechápu to s tím Slávou?? Můžete mi to někdo vysvětlit??zase nic nevím... :angry: :angry:
28. črc 2009 v 11:21  • Odpověz
Jani, zduř.

Sláva byl myslím před půl rpokem v TV a teď to opakujou ... v nějakým pořadu s Primoše ... chápenzí :sweat_smile:

jani ... já s tou Benátskou taky nevím .. s emi tam fakt nějak nechce .. vymysli jinej program a dovalím.. k,dfyby tam nebyl tak brutus nátřesk.
28. črc 2009 v 11:28  • Odpověz
Tak Nellda hejká v postýlce :unamused: , chudina má od soboty průjem - ne doslova, ale chodí kadit asi 5-6x denně a má to řidší :rolling_eyes: , tak nevím co kde chytla :frowning2: . Dneska už udělala bobek 5x :rolling_eyes: . Tak jsme nasadili dietku - rohlíky, burizony, rýže s mrkví. Chudinka.

Na očním v poho, jedno oko se mi zhoršilo o 1/4 :confounded: .

Já bych na tu Benátskou dorazila moooooc ráda, ale kryje se to s těma narozkama :unamused: .

Mic, pak bléskni toho hárleja :wink: .
Jani, kdy vůbec vyrážíte??? :confused:
28. črc 2009 ve 12:11  • Odpověz
Zuzi , já s myslím, že je to upln stejnej , jak máte vy .... koupila jsem ho za 279,-kč přes MMB

Prej na očním v poho .. zhoršilo se mi to o 1/4 :sweat_smile:

Zuzi a nemá ten opožděnej morybundus?

Mikeš už chrní, byl tak hotovej, že obídosa dostane až se vychrupká.

V pátek nám maj namontovat už vrata ... ted volali ...a v pondělí kuchyň .. nejhorší je to, že jsme se teď vydali s peněz, mám na účtě tak na splátku úvěru a poplatků a musíme doplácet 26 000 za vrata a kolem 15 000 za kuchyň ... ty vole asi jdu šlapat .. zelí ..... mě jebne
28. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Ach jo...já bych klidně vymyslela i něco jinýho, jenže vy 15-16.8. nemůžete, já teda taky ne...pak 21.8. je benátská, to nemůžu stopro teda já, v sobotu nehrozí a Makel jde na svatbu, pak jste chtěly jet na Sucháč...nebo to bychom eventuelně ten víkend mohly zapařit, pak je první víkend v září, to bych snad mohla, jenže problém je v tom, že 11.9. zapíjí kámoška svobodu, 18.9. jdu na narozky a 26.9. svatba, takže nevím, jestli by mi doma prošlo v září pařit každý víkend :grinning: :grinning:

uvidíme, něco spácháme....

Zuzi odjíždíme ve čtvrtek mezi pátou a šestou odpolední...ale ráno jdu ještě do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Leni, tak to vypadá, že za mnou na Benátskou dojedeš sama, tak super, to si tě zaměstnám a budeš mi pomáhat :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Ses nějak rozepsala ne .. a já myslel.a , že zrušíš dovolenou a zaplatíš za mě ty renonce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 12:30  • Odpověz
To teda nevím z čeho bych ti to zaplatila :grinning: já mám utracený i to co jsem na účtu nikdy neměla, ještě že dovolenou platí manžel :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz
Mic,nešlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale je to na figu s těma penězma, pořád :rolling_eyes: . Vy už máte všechny money vyčerpaný, nebo vám je průběžně posílají? Anebo jste za vodou a nemáte půjčku? :confused:

Jo, ještě jsem se chtěla zeptat, kdy plánujete toho druhýho sviště? :sunglasses:

Jani, vůůůůbec to nemáš narvaný v září :grinning: . My nic v plánu nemáme, jenom mě dneska SLáva překvapil, řekl, že si v září vezme týden dovolenou a pojedem se ještě někam podívat :astonished: :confused: :fearful: :zipper_mouth: :wink: :slight_smile: . Ale věřím tomu asi tak, jako že 24.12. bude 30°C a hic na koupání. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
28. črc 2009 ve 12:48  • Odpověz
Ty Zuzi, ale vzhledem k tomu, jaký kolem panuje počasí, tak nech být...abychom se fakt nedočkali toho, že v prosinci se budeme koupat a v červenci lyžovat :grinning: :grinning: :grinning:

Zuz a kdy vy plánujete druhý? Nell už budou dva...nebo půjdeš do práce a až někdy potom....???
28. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz
Zuzi .. penízky už jsou všechny FUČ ... takže ted začnem živořit .. a zadlužení na 20 let .. no teď už jen na 19 su klidný :sweat_smile: ... snad začnu po nocích montovat propisky , bo co :sweat_smile:

Já v září mám v plánu akorát asi 1 svatbičku .. ale myslím že ti bude ke konci .. no ahlavně u nás bude vynobraní .. na horním .. takže vezmente manželata, nebo kamarády a všichni přespíme na baráku :grinning: co vy na to .. to už by se to tam krapet mělo rýsovat :grinning:

Druhý plánujem až budem přestěhovaní .. přidáš se ... ne .... ty jsi v to, že jo :grinning: ...
28. črc 2009 ve 13:10  • Odpověz
28. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz
Micánku, bydleníčko vypadá čím dál líp :wink: už se těším na kolaudaci :grinning:
28. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
jako že by Zuz byla těhotná ? :confused: :confused: ty jo.... :grinning:
28. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz
fuj, jsem doga...právě jsem do sebe narvala celej okurek...jako snědla, aby jste zase nemyslely něco jinýho...a je mi z něho blivno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :confounded:
28. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz
No a to mi tvrdila, že chce jít do práce :grinning: ... ha háá já tě vybrala :grinning:

Jani, ale my to berem .. holt když je chuť , tak je chuť :grinning:
28. črc 2009 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.