• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
:grinning: :grinning: :grinning: Tak v TOM určitě nejsem :grinning: , ale pobavila jsi mě :grinning: .
Jani, o druhým mimouši zatím nevíme, nejsme rozhodlí :wink: . A iluze o tom, že bysme někam jeli si nedělám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Mic, fotky super :dizzy_face: , už se to čím dál víc podobá místu, kde budeš bývat, co :dizzy_face: :wink: . A co máte ještě kupovat? To nejnákladnější už máte, ne?
28. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz
Zuzi .. právěže ne .. nějaký peníze jsou u taťky .. na krb , čističku ... ale třeba máme koupavat ještěobklady do koupelny a WC jen spodní , na tu vrchní zatím prdíme. Všechny vnitřní dveře .. no a marmoleum a lino .. no ono se ještě něco najd e.. by jsme ta 200 000 ještě potřebovaly ... co máte na víc? :grinning:

Zuzi ... neser a já se těšila, že budem mít skoro stejně staré děti :grinning: ...jak jste dlouho dřely na Nelouchovi?
28. črc 2009 ve 13:32  • Odpověz
Já si myslím, že jsme nedřeli, asi se nám povedla hned napoprvé :dizzy_face: .
Hm, to máš recht s těma penězma - ještě budete potřebovat pěknej balík :fearful: . ALe určo bude stačit, když si uděláte jen to nejnutnější a zbytek časem - jak budete šetřit :wink: . My jsme se taky stěhovali do baráčku a měli jsme hotovej jen spodek a ještě k tomu bez dveří :unamused: . Ani vchodový dveře jsme neměli, jen provizorní :unamused: .
28. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz
Představa, že nebudu mít třeba dveře od hazlu mě děsíííí :sweat_smile: .. no a taky jste ještě neměly Nelču .. už jen večer kuli spaní aby nic Mikeše nebudilo .. no .. bede to ještě mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2009 ve 13:43  • Odpověz
njek nám Mirka tak začne období ještě většího hádání :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz
Mic, tak si pořídíte dveře na záchod a zbytek potom...podívej se u nás, my máme dveře na chodbu a na záchod a jinak nic...ale je to mazec :grinning: :grinning:
ale máš pravdu, člověk aby ty prachy tisknul, bo co...já bych taky potřebovala nějaký financ....
28. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
jinak ženy, zapomeňte na druhá dítka...nejdřív já...potom vy...jasný!!!????
28. črc 2009 ve 13:54  • Odpověz
Zduř buchty,

Já fakt nemůžu, akcičky se nakupily a Benátská mi do toho jaksi nevychází, navíc svajbu asi neodloží :grinning: :grinning: :grinning: No a teda jedině ten poslední víkend v srpnu, že bychom daly Pikačov :wink: 5.září nemůžu, kdy může Janča, protože to se mi vdává sestřenka ve Frýdku, takže jedu už v pátek pro bábi do lázní do Luhačovic a pak do Lipasu, předám Tobouše a v sobotu hurá na svajbu :wink: tam budem do neděle, pak už můžu zase já, další víkendíky mě zatím netlačí :wink:

Mic, tož nesmíš tolik nakupovat :grinning: hele a to jsi chtěla jet dneska do Svitav jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jaňouch je spíš těhotnej ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz
Jani já ti slibuju, že tě s dítkem určitě nepředběhnu, budeš mít ty myslím 3 ajá jenom Tobouše s fousama :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jináč v pátek jsem lítala jak šlus, byla jsem ještě na tom očním, po obídku douklízet bordýlek doma, pak jsem jela nakoupit a dorazila, ještě dovysála znovu vrch, protože Tobeš od rána udělal mega bordel a už jsme šli bráchovi naproti :slight_smile: S nima jsme se hned vydali na kolotoče, Tobeš byl úplně hotovej :grinning: :grinning: všude mega nahlas hudba a tak, no a večír jsme seděli venku, opíkali a pili :grinning: V sobotu dopolko se rozpršelo, ale my jsme vyrazili směr Lysice, prohlídnout si zámek, nakonec si ti dva vybrali trasu zámecké zahrady a okolí, bylo to parádní, Tobeš se fšude chtěl koupat, no maso, celá skupina čítala nás 4, takže s průvodkyní byla i sranda, byla to tak 17ti letá holka :wink: A ještě jsme stihli omrknout Letovickej zámek, od loňska se dost změnil, začíná to tam trošku vypadat, je hotová oddací síň i s postelí a nějakýma kostýmama, no paráda a dávají dohromady okna a tak, tož čím dál lepší :wink:
Po obědě jsme vyrazili na Macochu a dorazili hladní večer, na Alteregu jsme si dali pizzu a doma zas chlastali. Vašek vyrazil s klukama na čoch a dorazil v 6 ráno totál ožralej :angry: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ale čekala jsem to, tak jsem ho nechala spát :wink:

Chtěli jsme se vydat znova na kolotoče, když volala máti, že jsou kdesi za Brnem v lese a ztratili klíče od auta :rolling_eyes: :rolling_eyes: a co teď, tak jsme s bráchou sedli do auta, jeho přítelkyni s Tobišem tu nechali a jeli za něma, hledali jsme s něma znova, ale nebyla šance. Tak a te´d co, že. Tak nakonec že pojedeme pro náhradní klíč do LIpasu, ale bohužel tím se jen odemkne auto, ale nenastartuje, tak jsme dojeli asi v půl 4 do Lipasu a tam jsme zmobilizovali mýho otce, že je odtáhne na laně, tak vzal bráchu do auta, ještě jakýhosi chlapíka a vyrazili. Na místě zjistili, že klíčem jde fakt jen otevřít, do zapalování se nevejde, takže na laně neexistuje, volali odtahovku a v půlnoc byli doma :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: No super akce. To ani nechci vidět, kolik bude máti platit za odtahovku, novej klíč ji bude stát 5litrů atd :confounded: :astonished:

Dobrej víkend, ne? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ještě jsem se cestou zpět stavila v Prostějově v Tescu, jak jsou výprodeje, tak že něco ukořistím, nakonec jsem Tobimu koupila jen čepici z nové kolekce, staré neměli nic, celkově úplně vybrakováno, chyběly i regály :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi chystali už novou kolekci, sice spousta hader na výprodeji, ale nic kloudnýho nebo všechno ve velikosti S :rolling_eyes: a pro kluky tam byl jeden jedinej stojan a hadry až od 5let nahoru, nic víc :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Včera jsme byli s manžou doma, spíš odpočívali a užívali si manžílka. Dneska by měl snad do hodiny přijet a bude zase s náma, dělá teď blíž, v Novém Městě, tak bude jezdit chrupat domů :wink:
28. črc 2009 ve 14:28  • Odpověz
Ty voe jsi se nějak rozjela...ne?? :grinning:
Ale víkend jsi teda měla nabytej fest, to je super...ale s těma klíčema to musela být teda mega prdel...ty voe, já někde ztratit klíče od auta, tak jsem nahraná jak Baťa s dřevákama, bo jiný nemáme a nám ani auto klíčem odemknout nejde... :grinning:

Tak to se tady teďka moc ukazovat nebudeš, co? Když je Vašek doma :grinning: ani se ti nedivím...

Ale jsi hodná, že počkáš s druhým až já budu mít aspoň to první :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz
NAZDAR Makoušku.
Do SY jsem chtěla jet včera a jet se tam podíbvat ... né utrácet .. víš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ty jo a co mamka s přítelenm v tom lese dělaly, že stratily klíče :sweat_smile: ... ty vole a tvůj otěcko .. to bylo prýma spojení ne? :sweat_smile:

Jani, nechci pořizovat jejn 1 dveře ... nejmíˇbn najednou jedno patro ... pak udělaj o něco jinej odstím a budu namydlená.
28. črc 2009 v 15:25  • Odpověz
28. črc 2009 v 15:29  • Odpověz
No prdel to moc nebyla, i když mě se smát chtělo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Máti zhroucená, její přítel vysmátej :sweat_smile: :grinning: Nakonec to naši zvládli oba v pohodě, třeba se to tímto incidentem mezi něma krapet urovná a budou zas trošku jako lidi a nebudou se k sobě chovat jako zvířátka na farmě :rolling_eyes:

Jo a co dělali v lese? Jsem určitě říkala, že ten mátin přítel je mykolog (houbař profík) a dostali v týdnu hlášku, že tam rostou nějaký vzácný hřiby a jelikož měli včera výstavu, tak se jim to šiklo, ale teda krapet prodražilo, za odtah nakonec máti dala 5litrů a to mě ještě vecpala litr na benzín, jsem projezdila dobrejch 300km za tu neděli :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
Mic hezounký fotečky, oboje dvoje :wink: :dizzy_face: domeček se vám už rýsuje, hezounkej :wink: a jakou výmalbu budeš mít v kuchyni? Bílou? :confused:
28. črc 2009 v 15:34  • Odpověz
jo já už foto zkoukla, ale pak mi přestal fakčit net a nestihla jsem napsat reakce...no Mišák je prostě boží děcko :grinning:

holky, kolegyně zde už má asi hodinu paní a říká jí doplatky asi ke stopadesáti milionum léků...to já bych ji už asi poslala k šípku :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 15:53  • Odpověz
brm brm...šla bych domů...nikde nikdo, zase začali ti blbci hore vrtat a nudím se...doma jsem aspoň mohla žehlit, prát a balit...booože ještě hodinu...to nedám... :angry: :confounded: :confounded: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
28. črc 2009 v 16:01  • Odpověz
hmmm tady nikdo, pusto prázdno mrtvo...no jo, to je tak, když si najdu hromadu kamarádek mezi matkama na mateřské...lítáte venku s děckama a kužílci aby dělali...ach jo... :angry: :angry: :grinning: :grinning:
28. črc 2009 v 16:35  • Odpověz
:confused:
ženy vy mě prudíte...večer budu žehlit a balit, to se sem nedostanu a vy beztak budete kecat, co??
28. črc 2009 v 16:45  • Odpověz
Hoj,

jsem doma :rolling_eyes: ..jsem vyřízená :rolling_eyes: ...na endu moc dobrý nee... :rolling_eyes: ,za 2 měsíce znova na kontrolu.. .

Jani,jo???A copak budu mít za práci? :grinning:

Dneska tu budu poboudat,bo zítra dopo dofrčí kamarádka s holkama a budou tu do ČT,tak musím uklidit..

Teď jdu ještě chvilku za Davídkem,za chvilku zase půjde do postele,tak ať si ho ještě užiju.Dneska je brouček :dizzy_face: .

Mic,Mirek je šikulka,budete to mít móóóóóoc krásný :dizzy_face: .
28. črc 2009 v 16:51  • Odpověz
Se omlouvám no Jaňouchu, ale byla jsem "jenom" podepsat s manželem hypotéku :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
28. črc 2009 v 17:07  • Odpověz
Gratulacéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
jejda :sweat_smile:
28. črc 2009 v 18:44  • Odpověz
omluvuju se :grinning: za rozhození stránky...ale emoce jsou emoce :grinning:
28. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
a heč heč,já to vím první :dizzy_face:
28. črc 2009 v 18:45  • Odpověz
nevím,jak se mě to povedlo,ale já jsem před tím tuto stránku nakecanou neviděla...

Marky,tak to teda vůbec nezávidím ty klíče....to je mazec :confounded: ..ještě,že už je to aspoň tak vyřešeny..sice se mamka plácla přes kapsu,ale jsou i horší věci..
28. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
jdeme večeřet...
28. črc 2009 v 18:46  • Odpověz
se na to vyseru ... takovej romám a celí se mi to smázlo ... jdu vykoupat Mikeše .

Marky ....moc gratuluju, to je fajne ... kdy teda začínáte ... gto budše tak ještě měsíc, než vám to pošlou ... nebo to budete mít hned?

Stěny budou do meruňkova ... 2 odstíny tmavší a světlejší.
28. črc 2009 v 19:26  • Odpověz
Kde ste ropuchy??? :confused:
28. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.