• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
Marky, mega congratulation!!!!!!!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Mic, fotka super, sluší ti to :angry: .
28. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Jaňouchu, nebal, času habakuk :slight_smile: :grinning: .
28. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Jo! Ségra nevyráží do Bulhar, ale nejspíš do Tunisu all inclusive :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Jediný co jim závidím je to jídlo :grinning: .
28. črc 2009 ve 20:58  • Odpověz
Zuzi ... jak to maslíš sluší ti to s tím škaredým rýpáčkem :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 20:59  • Odpověz
Že to to fakt sluší a tím mě štveš :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
28. črc 2009 ve 21:01  • Odpověz
Ty rypoušku jeden, :grinning: a ostatní fotky jsou taky božííí :dizzy_face: .
28. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Kde ste srabíci? :sunglasses:
28. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz
No nic nikde nikdo, jdu to zabalit, zítra vstáváme brzo. :wink:
28. črc 2009 ve 21:13  • Odpověz
Dobrý večír :sunglasses: :sunglasses:

Marky obrovská gratulace, tak teď už jen to hezký a hlavně práci zdar :wink: :wink:

Jaňula jede už tento čtvrtek?? zítra ji navštívím v lékarně...hned po osmé snad už tam bude :grinning: :grinning:
28. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz
Zuzanico .. si t y normální .. ty vole co bych dala za to vypadat jak ty :angry:

luci .. jo, jo ... ve čtvrtek odpolko .. ale jde ještě do hokny.

tak jsme právě od našich vysomrovaly 60tku ... uf ... sem si oddychla
28. črc 2009 ve 22:04  • Odpověz
Teda zuz tak bych se taky chtěla mít...a kdy budete malovat ještě předtím nebo až potom co dáte kuchyň??
28. črc 2009 ve 22:14  • Odpověz
No taky není co závidět .. je to další splátka k té naší šílené .. ..kuchyň budem malovat o víkendu ..ale obejvák už ne .

Jsem dnaska jakási hyn .. půjdu se ošplouchnou a asi hajat ...no uvidím, jak se budu cítit ... jdu na to.
28. črc 2009 ve 22:27  • Odpověz
Hm .. ještě jsem nešla .. tak už se jdu opláchnot :sweat_smile:
28. črc 2009 ve 23:02  • Odpověz
Jak je Vašek doma, vůbec se mi sem nechce :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Šel teď dolů ošplouchnout se, tak mám chvíli čas :wink:

Zuzi tak už se moc těším na kuchyň a i na všechno ostatní :wink: Fotky super a tobě to tam moc sluší :dizzy_face:

Jo a na tu flašku, jsi mi nedala ty poslední fotky, od Ptáčkové, takže je dej na galerii prosím ty, až budeš mít chuť :wink:

Holky díky za gratulace, já mám z toho stejně strach, budu tomu věřit, až budou peníze na účtě, teď ještě musíme udělat vklad do katastru, jako zástavu nemovitosti a snad do 3týdnů bych měla mít peníze na oučtu, tak začnem :wink: Moc se těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A teď už mi jde muž, tak dobrou :wink:
28. črc 2009 ve 23:05  • Odpověz
Marky a jak jsem ti tam mohla dátfotky od Kafků, když jsem ti tu flešku u kafků dávala :grinning:

To potěší , jak píšete, že mi to tam sluší ...ale já tam zrovna potkala brutální chcanec a neměla jsem děštník :grinning: takže moje páčo je uplně gutoví ...ale dík

Dneska valím ... umírám ... tak pa pááááá a brou nocinku.
28. črc 2009 ve 23:50  • Odpověz
Krásné ráno :sunglasses: ,

vstávat áááá cvičit!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
Jsem vzhůru od 5 :confused: :astonished: , ale to mám tak většinou, když někam jedeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: . Včera jsem Nelldě nedala mlíko kvůli tomu skoroprůjmu, tak večer vyváděla až nakonec usnula u nás :confounded: .

Marky, se ti nedivím, že se ti nic nechce, když máš muže doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :sunglasses: . A vklad do katastru uý bude snad "jen" formalita, tak to dotáhnete do úspěšného konce a budete mít prašulky na renovaci :dizzy_face: . Už se těším až nás pozveš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

Mic, hlavně, že si máš od koho půjčovat :wink: (i když není o co stát :pensive: , že?!).
29. črc 2009 v 05:54  • Odpověz
Jo :sunglasses: a mám novinku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . (Mic, ale těhu FAKT nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , mladší má přednost :wink: )
29. črc 2009 v 06:08  • Odpověz
:grinning:

Ale neřeknu vám ji, až večír, bo už musím letět nás chystat, za hoďku vyrážíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: :slight_smile: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: .

29. črc 2009 v 06:09  • Odpověz
ZDRAVÍM Boskovicko a okolí :slight_smile:
Hodila jsem na regiony dotaz na Svitavsko a Moravskou Třebovou, ale asi tu žádná taková není :cry: :wink: . Tak koukám k Vám. Mladej dělal v Boskovicích školu, dělávala jsem v Jevíčku. Ale i tak jsem trochu z ruky. Bydlím v Boršově u Moravské Třebové.
Tak mějte hezký den, dnes bude asi docela slunečno :slight_smile: :dizzy_face:
Zatím ... Hanča :sweat_smile:
29. črc 2009 v 08:06  • Odpověz
Ty voe, ona si klidně odjede a nic nám neřekne, vidíte to? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
29. črc 2009 v 08:38  • Odpověz
Dobré ráno,

Ptáčková vzhůru od nekřesťanské hodiny, to fakt nechápu, Tobeš je dneska vzhůru od čtvrt na 9 a to jsem mu vděčná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale tu 5 fakt nechápu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tož si užijte výletík a moc se nespalte, vypadá to na pažák :wink:

Micouši teda, už aspoň vím, kam si příště pojedu půjčit :grinning: :grinning: :grinning: Neeeeeee, nám ty lovesonky musí stačit, já navíc doufám, že je všechny vůbec nebudem potřebovat a zastavíme se na nějakých 1,2 nebo 1,3mil a zbytek prostě necháme a sníží se nám doba splácení, protože těch 30let, na který to máme je docela děsivá :confounded: :confounded:
29. črc 2009 v 08:40  • Odpověz
A kdo je teda těhotnej? Která mladší, mladší než Ptáčková jsou všechny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: sorry ZUzi, sranda :grinning: :grinning: :grinning: Že by madam Krejculínová? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Nebo Jiťa :confused: :confused: :confused: :confused: nebo Micouš? :confused: :confused: :confused: :confused:
29. črc 2009 v 08:44  • Odpověz
ZDAREC ŽENUCHY.

ZUZANIC .. TAK ŘEKNI TO PŘEKVÁPKO , NE :angry:

marky , já včer aryla do Zuz ... ael asi nikdo ... no teda pokud mě neosvítil duch svatej.

Hanula11: -- Tak se přidej k nám , vždyť Svitavy jsou za rohem .... jezdíme tam utrácet kačáčky :grinning:
29. črc 2009 v 09:16  • Odpověz
Mic, ona jela na celej den do Brna, tož nic neřekne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 09:18  • Odpověz
A jo ... vlastně jela utrácet kačáky ze ségrama.

Nechcete někdo dojet ... napustím bazoša.

Musím na poštu .... se mi nechce. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 09:44  • Odpověz
Dobré ráno kočeny...
Ahoj Hani :slight_smile: klidně se přidej, Micina je ve Svitavech jako doma :grinning: :grinning: :grinning:

ženy, já už z toho balení mám normálně depky, včera jsem asi hodinu hledala Matesův pas...jsem myslela, že ho trefím...ještě musíme koupit CZ na Audinu, bo to tam nemáme a dálniční známky koupíme někde po cestě...chjo, už bych jela, ještě zítra ráno a večer už vám budu posílat smsky z cesty :grinning:
docela dobře mi na mobilu funguje facebook, takže kdyžtak budu posílat Makelíně a Ptáčkové zprávy tam a některé pošlu smsku a napíšetě to sem....

Zuzanico!!!!!!! Jaký máš překvápko???
29. črc 2009 v 09:48  • Odpověz
já už vím!!!!!

Vaši byli v Mikulvoě a dovezli žůžový :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
a nebo tam pojedete vy a dovezete ho taky :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 09:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.