• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
jo a byla tady Luc s Kubíkem...malej už je strašně velikej, musela jsem se smát, bo Lucka došla se starým kočárem a malej se jí tam za chvilku nevleze a jak měl frajersky hozený nohy nahoru :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 09:55  • Odpověz
Jé žužoví ...no to by byla bomba ...kurňa , proč to zas nakousla ... no a nebo jede ze segrou do Tunisu.

Jaňouch ... ale já jsem taky na Facebooku :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 10:20  • Odpověz
a jako kde?? tebe jsem tam ještě nenašla...
29. črc 2009 v 10:50  • Odpověz
no jo, bo Micina nemá foto, tak to bych ji mohla hledat dva dny a ani podle emailu mi tě to nechce najít...tož se mi budeš muset přihlásit sama...
29. črc 2009 v 10:55  • Odpověz
No .. foto tam ještě nemám a ani se tam ještě 2x nevyznám :grinning:
29. črc 2009 v 11:19  • Odpověz
no jo...tak mi aspoň napiš, koho máš už v přátelích a podle toho tě najdu...

Jo Maky...taky gratulace k hypošce :dizzy_face: :dizzy_face: to je super....

právě jsem se naobědvala...snědla jsem meloun a prasknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. črc 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahojky

tak kyčle máme v pořádku...dneska u toho Kubík trochu řval, pak jsme byli za Jaňouchem úplně ji ten odjezd závidím...

A teď přemýšlíme co budeme dělat odpo, ségra maluje, tak mě napadlo že bysme o víkendu taky mohli vymalovat chodbu, ale máme doma jen dva kýble broskvové tak uvidíme... :wink:
29. črc 2009 v 11:22  • Odpověz
Jůůůůů meloun ten bych si taky dala jestli pak ho v našem hypermarketu mají :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 11:29  • Odpověz
Luci já mám doma misku nektarinek, tak kdyby vám chybělo, tak se pro to zastav...jsou v lednici, já už nebudu doma, tak řekni babičce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 11:30  • Odpověz
mám zde ještě zbytek a už to nechci ani vidět...je mi z něho pěkně blbě :confounded:
29. črc 2009 v 11:31  • Odpověz
Broskvová, tak tu nemám ráda .. té jsem se strašně napařila :grinning:

jani .. myslím si že už jsem si tě tam dakla ... i jsem ti chtěla odepsat .. s emi to nezdařilo .. jak budu mít chvilkku tak se na to vrhnu .. myslím že už tam mám i makouše a zuzu ...
29. črc 2009 v 11:32  • Odpověz
JJ no my jsme tím malovali u našich a taky tady jeden pokoj je to prostě nějaký druh oranžové...

Zuz co plánuješ na odpolko v takovým pařáku??
29. črc 2009 v 11:34  • Odpověz
Tož Micinu jsem si uložila na fejsbúku a můžu psát i jí.... :grinning:
29. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
jinak já taky broskvovou nee :grinning: :grinning:
29. črc 2009 v 11:35  • Odpověz
Jo a taky jsem byla v dm a oni uz nedelají ty jejich kaše babylove jen ty bio jsou dražší nevím jestli s mlíkem nebo se ředí vodou :pensive: :pensive: tak ještě dělá Rossman ty jejich tu máme teď a malý ji taky baští.
29. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz
kde jsou všici??

Luc, tak s těma kašema ti asi neporadím, ale vím, že kolega taky kupoval nějaký papu a kaše v rossmanovi...ale ten je tuším nejbližší v Blansku, že....
29. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz
Luci, já je kupuju v dm a v rossmanovi .. ty jo av dm už je nedělaj? .. to jsou sráči .. tak doufám že je nepřestanou dělat v rossmanovi.

Ty jo, já než se na tom fejsbúku vyznám, tak Mikeš se ožení ... Jani, ty příspěvky co píšeš, tak můžou číst všichni?
29. črc 2009 ve 12:25  • Odpověz
jo :grinning: :grinning: :grinning:
pokud by jsi chtěla napsat něco, co nechceš aby četl někdo jiný, tak napíšeš zprávu, nahoře na liště, dáš jenom jméno toho komu to chceš poslat a to nikdo nevidí...tyhle příspěvky na "zdi" vidí vlastně všichni naši společní přátelé....
29. črc 2009 ve 12:28  • Odpověz
Takže když napíšu ...Makouš je pěkná fena, tak ona si to přečte, že .... hm... tak to ta radši psát nebudu :sweat_smile: :grinning:

Makoušku mám tě moooooc rád :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz
Bože, Micina už je taky na Fejsbuku, to tam budu trávit už majlant času, furt tam chcu vložit fota a jaksi se mi to nedaří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 12:41  • Odpověz
No Micino :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
29. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz
Jo zuzi paní říkala, že už je mít nebudou už jen ty bio, takže nám je budeš asi kupovat v Rossmanovi hromadně :grinning: :grinning: :grinning:

Jdu s malým ve asi k ségře, jsou doma a její děti pak budou spát u nás...tak zatím papa večer jsem tu... :wink: :wink:
29. črc 2009 ve 12:47  • Odpověz
Marky v Bk to prodávaj v hračkárně .. ještě dřív než začla ta teklama, ale kolem 129,-kč a je na tom napsaný třeba woodoo pro lásku ... pro kačky ... pro dobré spaní .. a ták

marky já se do fejsbůku ještě pořádně nedostala , musím si k tomu sednout a pořádně se v tom vyznat ...a by se mi fakt nepřihodilo něco takového, jak jsem tam napísala :grinning: ....Vždyť jsem psala , že tě mám rád, ne :dizzy_face:

Luci, jsem doma, nikam nejdu dojedeš? ...Makouši nalož Tobísa a doraz bude camrando grando.
Zítra jedu do BK s taťkem a Evou pro světla .... a stavíme se na Punkvě na svíčkovou ...už se moooc těším.

marky, na kolik to na Fejsu zmenšuješ, abych tam dala třebaji svoji ikonku?
29. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz
Zuzi dám vědět teď jdu k ségře a musím vyšmejdit jestli mi půjčí auto, určo se Ti od ní ozvu... :wink: :wink:
29. črc 2009 ve 12:50  • Odpověz
Mic ale to nejsou ti kofoláčci, je to podobný, ale ne origoš, viděla jsem je i v knize v Brně, ale toto jsou přímo Kofoláčci :wink:

My máme dneska 3 výročí svajby :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a včera jsme si nadělili tu hypošku, tak to dneska ještě zapijeme šampíčkem, co jsem koupila a budem se radovat :wink: :dizzy_face: a
29. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz
No jenom aby Mic, že sis zrovna vzpomněla na mě, co? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mic já musím odpolko ještě pro jeden papír pro banku a taky hodit tam peníze za vyřízení hypošky, takže dneska faaaaaakt ne-e :confounded: Mám toho povíce a potřebuju to zařídit :wink:

To nezmenšuju vůbec na Féčku :wink:
29. črc 2009 ve 12:55  • Odpověz
Marky, jenže já tamn dávala jednu fotku od Anny, no tu co mám v ikonce ...ale nezmenšenou a vůbec se mi nenahrála :sweat_smile:

papír hoď do banky, peníze doves k nám a nepruď ... šup ať už jsi tady.

jo a už se mi podařilo přispět :grinning:
29. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz
Vidím, vidím.

Hele, uvidím, ale s největší pravděpodobností to dneska neklapne, musím oslavit to výročí ne? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2009 ve 13:00  • Odpověz
Výročí stejně budeš řešit až Tobeš usne , tak už startuj.

Pokouším se tam dát tu fotku .. ty vole na to abych měla vejšku :sweat_smile:
29. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.