• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

♥ Boskovicko III. ♥

(Zamčená)
4. dubna 2011 
No to je fakt oučast :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:

Já vkládám fotky na galerii :wink:
30. črc 2009 ve 22:53  • Odpověz
Tak mrkněte, fotky nahraný, další, až mi je zas Mic dodá :wink:

Jdu do pelechu, jsem dneska opět jaksi grogy,

dobrou :dizzy_face:
30. črc 2009 ve 23:11  • Odpověz
Marky, dobrou .. já to taky dneska balív .. jdu si jen umejt nohy a prdím na hygienu ...až ráno .. nějak nemám sílu ... se mi to už dloooouuho nestalo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 00:21  • Odpověz
Zdarec palec při pátku! :slight_smile:

Dneska moc nepobudu, dopo vyrážím k našim, kde nejspíš ztvrdnu až do večera :wink: . Měla bych stihnout ještě s MM banku v Boskovicích - on teda banku, já mám za úkol se podívat po kufrech - ségra si koupili na dovču nový značkový tašky :fearful: .
31. črc 2009 v 06:57  • Odpověz
Holky, fotky jsou super úžasný :dizzy_face: , škoda, že u Jaňoucha nebyla i Léňa :unamused: .
31. črc 2009 v 07:05  • Odpověz
Jaňouch už si to štráduje k móřu :dizzy_face: , ta se má.
31. črc 2009 v 07:06  • Odpověz
Ahoj Zuzi-tam mas uz naplanovanej celej den,co?
JA musim dodelat nejakou praci,ale mam uvareno od vcera,mozna udelam livance a snad bude leharko...
31. črc 2009 v 07:50  • Odpověz
TY jo,mala mi chodi porad do pokoje zapinat starej PC :angry:
31. črc 2009 v 07:51  • Odpověz
Čau Jitu!
Ty seš furt tak akční :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: , to je hrůza, úplně nám tady kazíš lenošící morálku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: .
Nellouš ještě spí, včera usnula až po 22. hodině :confounded: , ale je fakt, že jsme pozdě dorazili z venku.
31. črc 2009 v 08:04  • Odpověz
Tak Nellda už nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem to zakřikla :grinning: .
31. črc 2009 v 08:14  • Odpověz
Tak valíme se nabaštit, pak se nastěhujem k našim a večer zdarec! :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:20  • Odpověz
tak hezky den.......... :slight_smile:
31. črc 2009 v 08:32  • Odpověz
Čao ženy ... pro změnu vařím pangáska z br. kaší ... Mirek je na stavbě a montujou se vrata. Se na pangáska moooc těším máme ho fakt moooc rádi .... asi k němu udělám i ok. salát .. no nic jdu na něj.

jo a laskavě za mnou někdo přijeďte, jo
31. črc 2009 v 11:40  • Odpověz
Zdar MIc
my meli pangase v nedeli,taky ho mam moc rada a Niky,jinou rybu nejim,ale tahle je mnamozni :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 v 11:45  • Odpověz
Nprmálně kamoška už v ní našla kosti, tak jsem na ni čučela jak péééro.

Vrata už budeme mít skoro namontované :grinning:

To je mi oučast :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz
Tak v pondělí ním dovezou už i krb ... dalších 44 000,- v pr.... ....ale už se to rýýýýsuje :sweat_smile:
31. črc 2009 v 15:26  • Odpověz
Mic zdaaar,
zrovna jsem tu sedla,mala chrape a ja se cpu nanukacem
31. črc 2009 v 15:36  • Odpověz
to fajn,ze se Vam domecek tak rysuje,prachy budou,my nebudem.....
31. črc 2009 v 15:39  • Odpověz
Jity ... jak říkáš .. to je přesně moje motto ... to stejné motto který se mi líbí je až tlustí budou hubení, tak hubení budou studení :grinning:

nanukáč už mám v sobě .. teď chlemstám bílí z vodou.

Holky, já jsem táák mooc šťastná ... tečou mi slzajdy.... právě mi volala sestřenka ta moje ne, nej , miláček / ale vy jste hned po ní :dizzy_face: / tak že to druhé IVF je pozitivní ,,, ani nevíte co prožívám .. je to jako by ch to byla já

Budu jí moc držet palečky ať jí to výjde... neznám hodnějšího člověka na světě :dizzy_face:
31. črc 2009 v 15:44  • Odpověz
Makouši, sem ti právě na účet poslala sponzorskej dar ... nějak jsem na to zapoměla :sweat_smile:
31. črc 2009 v 15:47  • Odpověz
Tý jo, kde ste? :confused: :confused: :confused:
31. črc 2009 ve 20:55  • Odpověz
Mic, já chcu taky sponzorskej dar! :angry:
31. črc 2009 ve 20:56  • Odpověz
Gratuluju sestřence :dizzy_face: a držím pěsti, ať je vše v pohodě :dizzy_face: .
31. črc 2009 ve 20:57  • Odpověz
Dneska jsme se měli fajn :dizzy_face: , dopo jsme dorazily s Nelldou k našim a za chvilku si mě vyzvedl Sláva a frčeli jsme do Boskovic. Tam jsme polítali co jsme potřebovali, pak ještě sjeli pro zákusky do Jeva a hodil mě zpět k našim. No obídek jsme měli amčolety :dizzy_face: , byly tam obě ségry s děckama a naši, pomohla jsem taťkovi umýt auto. Pak taťka udělal makrely, jak Sláva skončil v práci, tak dorazil za nama. Akorát pak sjel na kole k nám složit cement, co nám dovezli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A zase jsme u našich ztvrdli asi do 20. hodin. :slight_smile:
31. črc 2009 ve 21:02  • Odpověz
Zítra poveze Sláva ségru s rodinou na letiště do Brna, tak přemýšlím, že bych se tam nějak dopravila a šli bysme shoppingovat, nebo teda spíš na čumendu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: .
31. črc 2009 ve 21:27  • Odpověz
Nikdo nikde, tak jdu za mužíčkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :dizzy_face: .
Dobrou :sunglasses:
31. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz
Su tu ... ty už ale ne, co :sweat_smile: ... jsme poslední dobou nějaká divná .. pořebuju dát milion osmset sedum inzerátu a se mi táák nechce .. to stejný s vkládáním fotek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2009 ve 22:23  • Odpověz
Tady už asi nikdo nefunguje, co .. Zuzouši, já chci taky vidět tu kérku .. já ji nikde nenašla.
31. črc 2009 ve 22:58  • Odpověz
přeji krásny vecer,zdravim od Jadranu.Je zde vedro na padnuti,uzasne ubytovani a skvela atmosfera.Uz jdu spat,jsem po ceste KO.Dobrou a ja se zase ozvu.pa.
31. črc 2009 ve 23:10  • Odpověz
J´čao Jani ... to je super, že tam máte teplíčko ... tak hodně foť, ať nám můžeš pak ukázar fotky ... no .. i když ty a fotky :grinning:
31. črc 2009 ve 23:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.