• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Milé maminky, tehulky a snažilky alias moje milé bosorky :slight_smile:
Začínali sme spolu v květnu 2008, a za tú dobu sme toho spolu preskákali fakt nepočítane :slight_smile: Dobré, bohužiaľ aj to zlé, ale verím, že táto naša téma nám vždy bola aspoň trochu takou psychickou oporou, že sme si tu rozumeli...verím, že to tak bude aj naďalej :slight_smile: A hlavne dúfam, že už bude dovod len na samý úsmev :dizzy_face: Všetkým vám to zo srdca prajem!!!
13. lis 2009 v 10:45  • Odpověz
Jéé, tak už jsem taky v novém :slight_smile:
Biela, moc hezky jsi to napsala :slight_smile:
Holky, snad tohle nové téma bude opravdu už jen plné radostných zpráv a úsměvů :grinning:
Hany, tý jo, 2 obchody máte, jo? A čerstvý rohlíčky, mňam :slight_smile:.
U nás taky vykukuje sluníčko :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj biela, tak se hlásím :slight_smile:
Čudlík zrovna usnul, tak jdu hledat něco k jídlu :slight_smile: Po vstávačce nás čeká první brokolice :wink:
Sluníčko nám sice zašlo, ale odpo vyrazíme na vzdoušek :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Zdravím :slight_smile:, už jsem taky tady :wink:....
2 krámy, jo? Závidim. My máme jeden, ale zato 3 hospody :grinning:. A dokonce i zámek :wink: :grinning:... Držim palce na brokolici, úplně se mi vybavují naše začátky. Mireček docela od toho 6. měsíce jedl příkrmy dobře, ale Tedík nechtěl, ten byl zhruba do 10-ti měsíců převážně kojenej.
13. lis 2009 v 11:24  • Odpověz
Weri, my dvě hospody :slight_smile: :grinning: Kde ty vůbec bydlíš? :slight_smile:
13. lis 2009 v 11:54  • Odpověz
Hany, ať Kubíčkovi chutná :slight_smile:.
13. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
hany: Tak to se vyrovná :grinning: . Ty 2 krámy a 2 hospody a my 1 krám a 3 hospody :grinning:. Kunice (Praha - východ).

Vidíš nás? Zhruba uprostřed: http://www.mapy.cz/#mm=ZP@x=133626880@y=135370752@z=10
13. lis 2009 ve 12:16  • Odpověz
ÁÁÁÁ nové tééémááátko :dizzy_face:Biela jsi šikulka :wink:
Hany téda čerstvé pečivíčko no vy si žijete :wink: :grinning:
A Werinka rovnou 3 hospody :astonished:někde není ani jedna :grinning:
Sloni taky doufám že tu budou jen a jen dobré a veselé zprávičky :wink: :dizzy_face:
Tak jsme tuu od doktora a malej už fakt váží 7 :sweat_smile: :astonished: kilo no mazec takže žááádné UM na dokrmení maximálně večer nejvejš 100-150ml MM z mrazáčku a v noci nic žádná Beba-jen co vysosá z cecíků povídala sestřička klidně ho nechte řvát a za nějaký 3-4 dny pochopí že nic nedostane :sweat_smile: takže najíždíme na dietku a očíčko ještě pořád není úplně O.K. takže stále mazat :pensive: no a někdy za týden nebo za dva začínáme se zeleninkou
13. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
No, to je pravda, že někde není ani jedna hospoda :grinning:
Weri, našla jsem Vás .-)
Teda, Kati, chudák Honzík, doufám, že si brzo zvykne, že v noci nebude Beba :wink: . A ať je brzo to očičko v pořádku!
13. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
autor
Bafff :grinning:
tak my máme hospodu aj krám, dokonca aj kostol a školku a poštu :grinning: ale všetko len po jednom kuse
13. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
autor
som chcela aktualizovať tabuľku, ale nejde mi to otvoriť :frowning2: Tak snáď večer
13. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
ahojte... ja len, ze temy nad 10 tis. prispevkov uz nie je potrebne zamykat a vytvarat nove temy, tak ci nechcete predsa len pokracovat v tej starej "Snažilky a těhulky od ČERVENCE 2008 :hearts:"

o tom, ze temy nie je potrebne zamykat som pisala v tejto teme 12. 06. 2009:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=16944&vOffset=60&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
13. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
autor
my sme práve nechceli novú tému koli počtu príspevkov, ale že sme v prvej téme začínali všetky ako snažilky a teraz už sú tu ako snažilky, tak aj maminky s detičkami a tehulky. Tak aby názov bol všeobecný a boli v ňom "zahrnuté" všetky holky :slight_smile: Tak snáď to nevadí :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:04  • Odpověz
nie, nevadi, ok potom :slight_smile: staru som zamkla, tuto nechavam a uz vam tu nebudem "strašit" :grinning:
13. lis 2009 v 15:06  • Odpověz
autor
Ďakujeme :dizzy_face:
13. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Weri, našla jsem vás :slight_smile: to jste takto blízko D1? :confused:

Kati, Honzík je kus chlapa :slight_smile: Hlavně, že mu chutná :slight_smile: Kati, já do ničeho nechci kecat.Prosím Tě, hlavně to neber tak, že jsem chytrá jak rádio...jakou dietku??? :confused: Jestli jen s um, tak paráda :dizzy_face: Hlavně, ať papá od Tebe váha neváha :slight_smile: Některý mimča mají i 7 kilo na 3 měsících a hlavně po mateřským mlíčku se netloustne :dizzy_face: Přeju ať se očičko brzy zahojí ať může koukat, co je na tom světě nového :dizzy_face:

Za chvilku přijede rodina na oslavů těch princů na bílých koních :grinning: takže jdu poklidit a něco nachystat :slight_smile:

Přeji všem hezký víkend :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. lis 2009 v 15:15  • Odpověz
hany: jo jo, jsme blízko D1, ale my jsme v takovým místě Kunic, že tu dálnici skoro neslyšíme, jenom strašně slabě a v noci. A toto jsme přímo my :wink: :

http://maps.google.cz/maps?f=q&source=s_q&hl=cs&geocode=&q=kunice+104&sll=49.930008,15.369873&sspn=3.599705,9.854736&ie=UTF8&hq=&hnear=Kunice+104,+251+63+Kunice&t=k&ll=49.932676,14.670423&spn=0.000439,0.001203&z=20

Holky, já bych to váhu miminek moc neřešila. Míra měl nedávno tř. snaz, tam se dozvěděl, že jeho spolužák má 5-ti měsíčního syna a ten má 9 kg :wink:.
13. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Jé, se to nějak natáhlo a nepodtrhlo celý, tak koho to zajímá, tak si to asi označte a vložte ručně :wink:.
13. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Hany néé neboj žádnou dietku malej mít nebude :wink: :grinning: :grinning: jen mu nebudu vůbec dávat bebu a bude muset v noci usnout aniž by byl přežranej ke spánku :wink: jinak fakt nebujte že bych ho chtěla týrat hladem :confused: to nééééééééééééé :wink:
Weri no on teď přibral vlastně za 3 týdny 700g a to je fakt hodně takže ho nesmím přežírat(což jsem činila posledných 14 dní :sweat_smile: ) a je to na něm i vydět těch posledních 300g za tenhle týden :confused: ručičky a aji nožičky jako válečky :sweat_smile:
13. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Ahoj holky moje,
Weri, jéé, tak teď už vím, kde bydlíte :slight_smile:.
Akorát teda od nás stráášně daleko.
Kati, jak zvládáte noc?
přeji všem krásnou neděli :slight_smile:
15. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky,
super nové témátko.
Já hlásím, že MS už 3dny mešká a já zkusím ráno testík. S ničím nepočítám, p¨rotože jsem měla angínu a brala antibiotika. A hlavně nulové příznaky. Ani prsa mě nebojí- jen jsem dost unavená- ale to je asi po té angíně.
Ráno písnu, jak to dopadlo, ale asi z toho nic nebude. :frowning2:
15. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Ahoj berunky :slight_smile:
Sloni noci v poho :wink: akorát jsme se opět vrátili k zavinování :frowning2: jináč jak nejni přežranej tak neusne :pensive: ale no až začnou příkrmy se zeleninkou tak to taky bude jiný-doufám :wink: :grinning:
Paajinko držím pěstě :wink:
jinak včera malej udělal bobek asi po 3 dnech :sweat_smile: teda to byl puch jak od ropuch :grinning: :grinning: no on teda prdí a smrdí furtka,ale tohle byl masakr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
15. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
Dobré ránko,

rekord, vstávali jsme v půl7 :grinning: i když dvě krmení přes noc, ale v půl7 :grinning: :grinning: :grinning: paráda :dizzy_face:
Počasí o víkendu bylo luxusní :dizzy_face:

Kati, u nás nezačal spát přes noc ani po kaši na večer :sweat_smile: prostě si spí jak chce :wink: Oni to jsou tvrdohlavci :grinning:

Páji, moc držíme palce :slight_smile: a informuj jo? :slight_smile:
16. lis 2009 v 07:12  • Odpověz
Ahoj Holky,
děkuji za pěsti, äle bohužel- na testu bílo. Já jsem s tím byla smířená a teď očekávám MS: nevím kde je chyba a zatím nad tím dumat nebudu. Odpoledne by jsme měli jen s manžou vybírat dlažbu, tak už se mooc těším. Páááá
16. lis 2009 v 08:22  • Odpověz
dobré ránko,
jejda než jsem vás našla...hledám hledám a najednou šok, téma zamknuté, tak juknu dovnitř a my máme nové! jupí...
Pajinko tak se drž... a vyber pěknou dlažbu :wink:
Hany: tak a't brokolička chutná...
Kati: tý jo tak to závidím, že ti Honzík nakonec usnul... Kubík prostě bez Beby neusne. Nevím si s ním rady... taky jsem ho nechala vyřvat, ale on prostě ani po týdnu nepochopil, že to musí zvládnout bez ní... vím, že na kojeni.net, laktační poradkyně i mudr všichni tvrdí vydržet kojit, pokud přibývá a je vše ok... asi jsem slabá povaha, ale po tom, co jsem vyzkoušela, zavinování, kojení opravdu až se pustí sám (no pustil se o půl jedné ráno - kojila jsem ho prakticky nonstop od cca 20:30h), koupání před spaním, nekoupání před spaním, dokrmování MM, odsávání a přikládání v noci s buzením, homeopatika, meltu, kojící čaje atd mi vyhovuje, že po Bebě otočí hlavičku na stranu, pobrouká si a usne v 22h. Přestože od 15h nenaspal ani minutu...
Možná jsem pohodlná, ale padala jsem na fak doslova na hubu, když v 6ráno vlezla Téra do ložnice a probudila mě pícháním do očí, zpíváním písniček atd....
Jinak moje mudra usoudila,. že Kubík není na příkrmy zeleninové atd zralý, že nesedí s oporou a neumí polykat ze lžičky - nevím podle čeho? takže máme vydržet kojit do 6m. A to měl v 4,5m 6.90kg a 70cm - takže rozhodně žádné tintítko... vesměs mám z okolí dvě reakce: tchyně, mamka: má už skoro 7kg, mléko mu nestačí, dej mu zeleninku/ovoce/kaši anebo: má růstový spurt, vydrž Prťka vydrž...

A taťka nám zítra odjíždí do Německa na 14dní :unamused: :confounded: :cry:
o víkendu jsem tu měla mamku a počasí bylo opravdu luxusní!!!
weri super odkaz na mapu :wink: Hany závidím čerstvé rohlíčky... já mám pekárnu daleko... ale mám tu kokosovo jogurtovou bábovku, co jsem si upekla...
Sloni jdu na tu SZ :wink:
16. lis 2009 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
U nás noc super :slight_smile: kojo v 5 a pak se probudil po půl 9 :astonished: takže maminka se taky náááádherně vyspinkala :grinning: v jednu jdu na gyndu :rolling_eyes: se mi tam moc nece :stuck_out_tongue_closed_eyes: joo to nejni jako v těhu to tam člověk chodil s radostí :wink: :grinning:
Hany no malej nemá problém se spaním,ale spíš s usínáním :wink: buď musí být přežratý nebo zavinutý :sweat_smile:
Zuzi teda chuděro :confused: myslím že bys měla taky myslet na sebe a když má rád na noc Bebu tak mu ji dej :wink: to není žádná pohodlnost :wink:vždyť se musíš přece taky pořádně vyspinkat :slight_smile:
Paaji :unamused: tak vyberte aspoň tu nejkrásnější dlažbu :wink: :slight_smile:
16. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Jinak Zuzinko nechápu vaší Mudru :confused: náš Dr. mi povídal už na ko ve 4 měsících že od 5 můžeme začít přikrmovat :wink: Honzík taky ještě ze lžičky nepapal :sweat_smile: tak uvidíme co to bude za boj :wink:
16. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
Kači to se ti nedivím, že se ti nechce na gyndu... a s čím tam jdeš?? (jestli to není tajný)... v těhu se chodilo jedna radost, no a teď děloha prázdná, a spíš aby tam nic nebylo viď radši - myom nebo tak...tak tfuj tfuj ať je vše ok

naší mudru taky nechápu, ona chce být hodně moderní a asi to někde vyčetla nebo co... taky jsem to už někdč viděla... jinak je to moc hodná paní, mám ji docela ráda, ale ohledě¨ně kojení a UM to hodně řeší...

já prostě nechápu, proč mu to nestačí až večer... přes den kojení naprosto v pohodě... ráno se vzbudí v těch 7h, napucne se, do půl desátý si hraje pod hrazdičkou nebo s Terezkou děláme blbinky...pak spinká od půl desáté do 12h, napapá se a zase si hrajeme - pak jdeme ven, tak chvíli chrupe v kočárku tak do 15, max. 15,30 a pak je vzhůru až do 20h, vyžaduje pozornost, neusne ani na chvilku, od 20h začne kňučet a zlobit, kolem 21h se trochu zklidní, to si popase koníčky, vykoupeme a pak se krmí, klimbá u toho, ale jak ho "odpojím", okamžitě řev, v postýlce se neuřve ani za nic...
hlavně nechápu,. žese mu nechce spát... je to boj s těma mimouškama...
16. lis 2009 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi no asi je to něco podobného jako u nás :wink: zřejmně se potřebuje na noc pořádně napucnout :wink: a bych to neřešila prostě na noc mu ji dej a budete spokojený všichni :slight_smile: já taky na noc dokrmuju už hold máme doma pořádný chlapáky :wink: :dizzy_face: na gyndu jdu na cytologii :wink:
16. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Tak ať je všechno v pořádku!!! Ale určitě bude...
taky si myslím, že jsou to chlapáci... nebudu to lámat přes koleno, teď jak bude taťka pryč tak určitě dostane Bebu, ptž budu potřebovat hodně energie na obě dětičky... a to mají ve čt přijet kámošky a slíbila jsem jim medovník :sunglasses:
16. lis 2009 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz
Zuzi jj snad to bude vše O.K. :wink:
A určo se tí nnetrap :wink: prostě už klukům na noc naše mlíčko nestačí :slight_smile: a ty budeš tu energii sakra potřebovat :wink:
16. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 21
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.