• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Sloni no toto tvrzení mi asi taky neprojde :wink: :grinning: dostanu lopatu do ruky a makat,makat,makat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. pro 2009 v 09:42  • Odpověz
Kati :grinning: , ale zas Tě může hřát, že pak budete mít doma teplíčko :wink: . Snad Vám aspoň už nebude sněžit na to skládání.
18. pro 2009 v 11:52  • Odpověz
Sloni no sníh mi ani neva :wink: loni jsme skládali v létě a to zrovna byli tropy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to byl děs teď v zimě se aspoň můžu usvléknout,ale v hicu to nejdéééé :grinning:
18. pro 2009 ve 12:17  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jsem dneska absolvovala další poradnu a nic se zatím nechystá :unamused: . V přízemí kde se dělají poradny, monitory a UTZ měli na monitorech plno, tak mě poslali na porodní sály na monitor (teda ne jako přímo na sál, ale do takový místnůstky kde vedle seděj sestry a je to vedle sálů, ale už se to počítá k por. sálům :wink: ). Snad jsem to tak nějak srozumitelně popsala :grinning:. No a asi se tam narodilo nějaký mimčo, byl od vedle slyšet brekot, tak jsem si tak vzpomněla na kluky jak se narodili a nějak mě přepadnul strach a i těšení se zároveň :slight_smile: . Jinak dneska jsem dle MS 40+2 tt a podle UTZ 39+5 tt. Další poradna mě čeká v úterý, i když tajně doufám, že už nečeká :wink:.
Jinak hlásím u nás, resp. v Praze, sníh a pěkný klouzačky na silnicích.
U nás vypli elektřinu naposledy před asi 2 měsícema dopoledne a to jsem se okamžitě sbalila a jela k našim, protože to mělo být až do 20 hod. vypnutý :angry: .
18. pro 2009 ve 12:50  • Odpověz
Weri teda tak ta vaše kočka se pěkně dlouho čančá :wink: tak snad už se brzy rozhoupe :slight_smile: jednou jem na monitoru taky slišela mimi to bylo krásný :dizzy_face: ale i maminku jak tam naříkala a to už tak super nebylo :sweat_smile:
Tak prďola dnes fest trénuje přetáčení na bříško :dizzy_face: :dizzy_face:a pomalu nedělam nic jiného než ho obracím zpátky páč po chvíli začne dycky fňukat :grinning:
18. pro 2009 v 17:17  • Odpověz
ahoj holky,
já jsem takové jelito...to jste ještě neviděly... dělala jsem tatkovi dort a spálila jsem si 3prsty na ruce...ale jako hooodně hnusně. Au. Jsem opravdu šikovná. Takže nemůžu nic...tenhle příspvek píšu snad 15minut už...
:pensive: ostuda no :grinning:
hezkou zlatou neděli... nevím, jak se tu budu vyskytovat, ale určitě jo :wink:
Weri neboj, výsledek bude stát za to...tak se radši spíš těš :wink: ale rozumím ti, ten pocit je nepřenosný, že :wink:
Kači já taky obracím... a hlavně v noci, to je nejlepší... vzbudí se vzteky na břiše... uhlí už je určitě složení, nezmrzla jsi???
Neužil děkujeme z apřání a tobě přejeme ten nejlepší dárek... a všem snažilkám brzké //...
holky nakoukněte občas...chybíte nám tu :frowning2:
20. pro 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočky moje :slight_smile:
Tak uhlí skládal nakonec jen sám Radek :sweat_smile: nikoho k tomu nepustil a to ani tchyni :confused:
Zuzi a jej posíláme pofoukáníčko na prstíčky :wink: ať se ti brzy zahojí :slight_smile:
My za chvilku vyrážíme na půlroční prohlídku tak jsem zvědavá kolik pucek už váží :wink: :slight_smile:
21. pro 2009 v 09:34  • Odpověz
Dobré dopoledne...
Kači tak jsme taky zvědaví, o kolik jste vyrostli...už začnete s příkrmy??? My na Nový rok :wink: jinak teda manžel je šikula... :wink: že to složil sám

Natálce všechno nejlepší k svátku!!!
Čekám na PPL, který má dovzét Kubíkovi jídelní židličku... :dizzy_face:
21. pro 2009 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsme tuuuuu :slight_smile:
pucek váží 8020g a měří 69 cenťásků :dizzy_face: takže ho pan doktor jako pokaždé oslovil:Ty jsi ale macek :grinning: jinak je naprosto v pořádku a úúúplně zdravé miminko(no spíš mimino :grinning: )a příští týden jdeme na včeličku Synflorixu mít dneska u sebe o 400kč víc tak už ji mohl mít :sweat_smile:
Zuzi jj začneme s příkrmama :wink:a to od vánoc :slight_smile:
21. pro 2009 ve 12:16  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Ďakujem za prianička pre Natynku :dizzy_face:
Inak ja idem v stredu na folikulometriu tak držte pesti nech je tam minimálne 1 poriadny folík :dizzy_face:
21. pro 2009 v 17:03  • Odpověz
Ahoj holky.
katy: to už máš doma teda pořádnýho chlapa. Ty chceš mít svaly, co? Že si ho tak vykrmuješ a máš ho místo činek :wink: :grinning:.
biela: taky přejeme Naty všechno nejlepší k svátečku :dizzy_face: . A držim palce na středu :slight_smile:.
zuzu: já se snažim pouze těšit, ale fakt to nějak nejde, když člověk ví do čeho znovu jde.
21. pro 2009 v 18:58  • Odpověz
Biela jééé taky přejeme Natynce všechno nej nej nej :wink: :slight_smile:
Weri :grinning: :grinning: :grinning: tys mě prokoukla :grinning: jj posilovna hadr :wink:
21. pro 2009 ve 20:27  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:,
Gratulace Natálce :slight_smile:. A Biela, držím palečky, ať je tam veelký folík :wink:.
Zuzi, au, ať jsou prstíčky brzo v pořádku :wink:
Weri, teda princezna nás napíná :slight_smile:.
Kati, tak to je Vás " kus chlapa". Hlavně, že jste zdraví :wink:, to je nejdůležitější.
Krásný večer všem :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:06  • Odpověz
Biela jj držíme ve středu palečky :wink: :slight_smile:
Ahoj Sloniku :slight_smile: týjo už 23tt :astonished: toto letí :slight_smile:
21. pro 2009 ve 21:29  • Odpověz
Dobré ránko,

Kati, pořádnýho chlapáka máš doma :slight_smile:
Weri, tak princezna pořád nic jo? :slight_smile: Tak to asi čeká pod stromeček :slight_smile:
Sloni, no jo, půl za tebou :slight_smile: teď už to poletí :slight_smile:

Holky, u nás veselo :frowning2: V noci na pátek Kubíčkovi vylítly horečky.Srážela jsem to Nurofenem, víceméně úspěšně.Říkali jsme,asi zuby,může to být reakce.Otvírali papulu a nic :unamused: Pořád plakal, ale v noci spal.Až do soboty.Horečky 39,5 a budil se v noci co 20minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem byla jak chodící mrtvola :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak jsme to nevydrželi a v neděli ráno jsme jeli na pohotovost.Odebrali vzorek moči, jestli se náhodou nevrací ten zánět ledvin :frowning2: Už jsem si sbalila a měla skoro na krajíčku, že první Vánoce strávíme v nemocnici...naštěstí výsledky moči byly ok :slight_smile: Dr.předepsala penicilin po 8hod, že má mírnou angínu :frowning2: Sic nic moc, ale hlavně jsme jeli domu :slight_smile: Byl pořád uplakaný, protivný, my unavený :frowning2: Včera už konečně teploty ustoupily a už řádil :slight_smile: Tak jsem si oddechla.Noc zase děsná, spím v součtu tak 4 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ráno koukáme a Kubík je od pasu nahoru osypanej :cry: Tak se za chvíli chystáme za doktorkou :frowning2:

Toť náše předvánoční akce :unamused:

Každopádně VŠEM přeji krásné Vánoce, plné pohody, lásky a štěstí :slight_smile:
22. pro 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Hany ježíši teda tak to máte opravdu vánoce na levačku :confounded: ty pupínku to může býti reakce na ty ATB :wink: každopádně držíme palečky a moc a moc přejeme ať jste na vánoce doma :slight_smile: a pak mi kdyžtak písni sms jak jste dopadli u Dr. :wink:
22. pro 2009 v 08:57  • Odpověz
Ahoj Kati,to teda jo :unamused: taky si myslím, že je to reakce.Ještě ke všemu se mu spustil průjem, takže povalím asi do lékárny ještě pro probiotika, ty mu minule pomohli :slight_smile: Teď spinká, se ani nedivím po tý noci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. pro 2009 v 09:00  • Odpověz
Hany hmmm tak to asi fakt bude všechno k tomu penicilinu :confounded: zrovna včera jak jsme byli u Dr. tak tam telefonoval s nějakou paní a povídal jí že ATB jsou jedny z nejčastějších alergenů :confused: tak ať probiotika pomůžou :wink:
Jinak my dneska budeme mít velkou premieru a to papání jinak než z kozenky :dizzy_face: bude první příkrm tak jsem na to zvědavá jak budeme válčit :sweat_smile: raději nás oba dva obalím igelitem :grinning: :grinning:
22. pro 2009 v 09:08  • Odpověz
Kati,nebo buďtě nahatý :grinning: Držím palce, ať chutná :slight_smile:
22. pro 2009 v 09:14  • Odpověz
Hany no anebo tak :wink: :grinning: :grinning: a rovnou si vlezeme do vany :grinning:
22. pro 2009 v 09:36  • Odpověz
Tak jsme zpět od Dr.
Kubík má alergii na penicilín :frowning2: Dostali jsme kapky, jiný antibiotika.Máme mazat tekutým pudrem a jako třešnička probiotika na průjem...
Šťastné a veselé....

Jen nechápu proč mu cpou ty antibiotika, horečky nemá, kašel nic...řeknou zarudlý krk, tak antibiotika :unamused:
Snad to bude dobrý :slight_smile:
22. pro 2009 v 10:57  • Odpověz
autor
Čau kočky :dizzy_face:
Ďakujem za všetky prianíčka pre Natálku :slight_smile: :slight_smile:
Bohužiaľ ju stále trápi hrozný kašel, brhlala celú noc :cry: Do toho rýma a dnes aj mierna teplota :frowning2: ak sa to do zajtra nezlepší tak pošupajdíme k dr. :unamused: Takže parádne sviatky :unamused:
22. pro 2009 ve 12:04  • Odpověz
Biela, ať je Naty brzy zdravoučká :slight_smile:
22. pro 2009 ve 13:13  • Odpověz
Biela teda to je k naštvání :confounded: tak snad to bude ráno lepší :wink:
Hani taky snad to teď bude lepší a Kubík bude zase brzy jako rybičko :wink:
Jinak my s tou mrkvičkou :wink: no první reakce byla asi tato(soudím dle výrazu obličejíku):No co je toto zase za humáč????? :stuck_out_tongue_closed_eyes: fůůůj dyk toho mam plnou pusu :rolling_eyes: se ta matka zbláznila nééé?? :grinning: :grinning: no přidam pár foteček :wink: jinak během těch stěží 2 hodin co jsme byli na prochyjdě se oteplilo o pět stupňů :confused: ze 2 a 7 a kousek :unamused: takže to na zasněžené vánoce fakt nevypadá :confounded:
22. pro 2009 ve 20:25  • Odpověz
Ahoj berušky,
Hany, teda vy máte " veselo". Tak nevím, proč hned Kubíčkovi dávají antibiotika, když je to pak ještě horší :frowning2:. Snad už je Vám dneska líp. Držím palečky, ať máte zítra klidný Štědrý den, hlavně ať je Kubíkečk usměvavej :wink:
Bilela, ať se Natálka brzo uzdraví.
To je tím počasím, jsou strašně velký skoky teplot, jak píše Kaťulka. Jinak u nsá prší :frowning2:.
Kati, já bych si mrkvičku dala :grinning:. I když teda spíš čerstvou a kousat. Snad bude Honzíkovi brzo chutnat :wink: .
Holky, všem kráásné a pohodové Vánoce, hlavně zdravé děti, nějaký hezký dáreček pod stromečkem a holkám snažilkám štěstíčko a brzo mimi v bříšku.
A abych nezapomněla na Weri - Ježíšek Vám donese ten nejkrásnější dáreček :wink:
23. pro 2009 v 09:49  • Odpověz
autor
Ahoj kočky :slight_smile:
Idem vám popriať krásne vianoce a šťastný nový rok :slight_smile: Zajtra sa sem už asi nedostanem tak vám posielam malý pozdrav :slight_smile:
http://elfyourself.jibjab.com/view/eGhkjAP0pw4CjQVV?cmpid=ey_fb_self
23. pro 2009 v 17:42  • Odpověz
autor
Tak ešte pre tých čo im nejde pustiť ten odkaz alebo pre tých na ktorých nemám mail či kontakt na FB :wink: :hearts:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3638566&vReferer=
23. pro 2009 v 18:50  • Odpověz
Kočky nevím jestli se sem zajtra dostanu a tak přeji všem kráááááásnýýýýýý a pohodový vánoce a pořádně si je užijte :wink: :sunglasses: :sunglasses:a holkám snažilkám přeju ať se jim vyplní jejich největší přáníčko :wink: :slight_smile: páááááááááááááááááááá
23. pro 2009 ve 21:08  • Odpověz
Jo a berušky kuk do albíka :wink: :slight_smile:
23. pro 2009 ve 21:09  • Odpověz
Ahoj kočičky moje nejzlatější! :slight_smile:
Chci všem popřát krásné vánoce a spoustu dárků pod stromeček :dizzy_face: Já už možná mám ten největší, dneska ráno test samo negativní, ale po limitu tam jsou //....bojim se nechci nic zakřiknout. Je to mamatest a jsem teprv 10 DPO, testovat mám až v pondělí. Tak mi držte palečky a krásný svátky všem!!! :dizzy_face:
24. pro 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.