• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Bosorky a bosorčátka ☺♥

(Zamčená)
10. března 2010 
Ahoj holčičky...
předně teda Leni potichounku potichounečku gratuluju a moc přeju, ať sílí... :dizzy_face:
a jedna krásná zprávička, která mi právě přiletěla, někdo tady dostal nejkrásnější dáreček...že nevíte kdo???

WERI píše: Dnes v 11:24 se nám narodila Nella Emily s mírami 3540g a 50cm. Z těch tří to byl aasi nejlepší porod. Takže moc gratulujeme!!!

všem krásný Štědrý den a celé svátky :wink: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz
Jééé tak Zuzi mě předběhla :grinning: :grinning:
Werinko mooooocinky gratulujeme :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lentil a tobě držím palečky moooooc a mooooooooc a moooooc ať čárečka sílí :wink: ať jsou tam brzy 2 pořádný tlustice :dizzy_face: :dizzy_face:
24. pro 2009 ve 20:01  • Odpověz
ahoj holky nerusim???snad sa vam splnili vsetky priania :slight_smile:
24. pro 2009 ve 20:46  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
Tak jaký byli vánoce????jak jste si je užívali????
U nás štědrej den docela děs :confounded: malej se probudil na kojo ráno ve 4 a pak nemohl zabrat :unamused:povedlo se to až v půl 6 u kozy to totál vytuhnul a neprobudil se ani při přesunu a tak jsem si říkala hurááá a jdu spinkat :dizzy_face: no ale spala jsem jen do 3/4 na 7 pak znova řev :rolling_eyes: naštěstí manža byl solidární a šel k němu on a nechali mě spát až do 9 :astonished: :grinning: ale jelikož si šel Radek dooost pozdě lehnout a byl vzhůru taky od těch 4 tak spal asi jen 3 hodiny a tudíš byl příjemnej asi jako berňák :unamused: no pak rychle fofry ještě lehce pouklidit(jen na oko) a rychlý přesun k našim na oběd tam jsme se nacpali,nechali dárky pod stromkem,nakrmili malýho mrkvičkou a rychle dom nakojit a na procházku :wink: večer to bylo taky ještě dobrý při večeři seděl pucek v autosedajdě a hrál si s chrastítkem a i při vybalování byl v pohodě a nejvíc se mu líbil (a taky chutnal) plyšovej krteček :grinning: :grinning: no dostal toho takovou spoustu :dizzy_face: :dizzy_face: válec a taky mluvící želvu,krtečka,sáňky a dupačky a no hromadu :sunglasses: a pak jsem ho šli vykoupat teda s půlhodinový zpožděním(už si mydlil očka) a ve vodě trochu ožil,ale jak jsem ho po koju dala spinkat tak jak dycky hned usne tak včera ani za boha :frowning2: manža si sednol k PC(to mi taky pěkně nasejřil) a malej spustil ryk a řval a řval tak jsem mu rozmrazila ještě 50ml MM s tím jestli si u koja možná vzal málo :confused: ale prd :rolling_eyes: a pak teda vytuhnul v půl 10 a tak jsem šla dolů za manžou a tchyní a v půl 12 jsme šli nahoru no už jsme se viděli pěkně v postýlce oba docela utahaný :rolling_eyes: ale pucek začal řvát jak na lesy :confused: normálně z ničeho nic a tak ho manža chvilku nosil a já mu dala cucnout kozy a konečně v půl 2 usnul :dizzy_face: :dizzy_face: no fakt děs :rolling_eyes: Radek celej den(krom procházky a těch 2 hodin u stromečku) byl nepříjemnej,unavenej a zpruzenej :angry: malej místo spaní řval a já byla na prášky :rolling_eyes: blbý je že Honzule teď vůůůbec nechce dudla a jak se s ním dřív krásně uklidnil a spinkal dál tak teď velký kulový a je to sem tam docela prekérka :frowning2:tak jsem zvědavá jaká bude dnešní noc :confused:
No tak jsem si opět vylila srdíčko :sweat_smile: a půjdu asi zalehnout :wink:
25. pro 2009 ve 20:56  • Odpověz
Ahoj holky,
Weri, moc moc gratulujeme. Hlavně že jste obě v pořádku :slight_smile:. To je ten nejkrásnější dáreček! :wink:
Teda ale holky pozorujete to - Vervísek rodila na svoje narozky a Weri na Štědrý den :slight_smile:. Že si ti prcci dokáží vybrat datum :slight_smile:.
Kati, jejda, tak to jste měli krušný Štědrý den. No snad už je líp a jste odpočatí a usměvaví :slight_smile:
Krásné svátky všem :slight_smile:
Lentil - strašně moc držím palečky! Mám velkou radost, čárka bude určitě silnější a silnější!
26. pro 2009 v 10:34  • Odpověz
Krásný den kočky,
omluvám se, ale dřív jsem se sem nedostala. Takže opozděně, ale přece, přeji všem krásné svátky a vše nej do nového roku. Jinak u mě proběhla další MS a v lednu mě čeká návštěva Dr., aby se mnou něco dělal. Jinak štědrý den byl super- užili jsme si to. Zase jsem trošku v pohodě a snad to tak bude i dál.

Weri: moc gratuluji k holčičce

Lentilka: je to supéééér tvoje //. Tak jen ať sílí
26. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

tak nejdřív moc gratuluji Wery k holčičce :dizzy_face:

Katy to mě mrzí, že byla na Vánoce taková špatná nálada, vím o čem mluvím, loni nebylo s tim mym k vydržení :angry: , letos byla pohoda...

A k mým // vypadá to blbě, na testech nějakej stín je, ale jen po ránu a jen po limitu a slábne:frowning2: Možná to dělá ten Utrogestan. Šance ještě je, ale mizivá... Vidím to na další IUI příští měsíc :confounded:
26. pro 2009 v 18:34  • Odpověz
Ahoj holky.
Dočtu a napíšu snad během dne. Zatím sem hodím aspoň odkaz na fotky tý mojí kočičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .

http://www.facebook.com/album.php?aid=35276&id=1643002317&l=aab903bf2d
28. pro 2009 v 00:33  • Odpověz
autor
Veru ešte raz moc, moc, moc gratulujem k malej Nelinke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Je nádherná :hearts::hearts::hearts:
28. pro 2009 v 01:58  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
Verunko jéééé ta je nádhernááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je ale kočička malinkatá :dizzy_face: moc vám to spol sluší :wink:
Lentil kočko :unamused: to je mi moc líto s tím testíkem :frowning2:
28. pro 2009 v 10:15  • Odpověz
Dobré ránko,

jak na FB, tak tady, ještě jednou, gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Lentil, :frowning2: Držíme place na příště :slight_smile:

U nás angína ustoupila, anitibiotika dobíráme ve čtvrtek :slight_smile:
Vánoce byly parádní :slight_smile: Všichni jsme byli mooooooc hodní :slight_smile:
29. pro 2009 v 07:06  • Odpověz
Krásné ráno,
Weri, malá je krásná. Moc Vám to všem sluší :slight_smile:.
Lentil, to je mi líto :frowning2:. Moc držím palečky, ať to příště vyjde!
Hany, super, že už je angína fuč :wink: a jsem ráda, že Vánoce se povedly.
Všem přeji krásný den a kdybysme se " neviděly", tak šťastný vstup do nového roku :grinning:
29. pro 2009 v 07:59  • Odpověz
autor
Dobré ránko prajem :dizzy_face:
Zas po dlhej dobe vás zdravím :slight_smile: Mali sme nič moc vianoce, boli totiž v znamení nemocí :cry: S Naty sa to vlieklo už od soboty kedy zas mala laringitídu, potom sa jej chytil hrozitánsky kašel, taký ešte nikdy nemala, a ako čerešničku na torte, deń po Vianociach zvracala :frowning2: Do toho začalo bolieť v krku mňa(ale príšerne, nemohla som polknout :unamused: ), rýma jak ďas, teplota...na druhý deň bol chorý už aj manža. Ten to ale za 1 deň rozchodil. Naty už je teraz na tom tiež lepšie, aj keď stále kašle :frowning2: Mne to trošku zliezlo na priedušky, ale už je to dobré :slight_smile: Len čo ma naozaj veĺmi mrzí, že sme 26-teho nemohli odísť na Slovensko :cry: A teraz najskor na jar...
Inak čo sa týka darčekov atd... Naty stromček zo začiatku vobec nezaujal :grinning: ale potom sa jej zapáčili vianočné gule a "andělské vlasy" či ako sa to volá. Furt chodí a čo padne na zem tak zavesí naspäť na stromček :grinning:
Rybaciu polievku zbaštila tak rýchlo akoby týždeň nejedla :grinning: A darčeky...tak to sa hneď vrhla na rozbaľovanie, rozbalila všetko aj naše :grinning: A bola úplne unesená zo stanu s princeznami, ale aj z ostatných darčekov. Tento rok ich mala síce menej, ale zato všetky do jedného mali úspech :slight_smile: Až teda na panenku od pradědy :frowning2:
Inak pojem ježiško, vianoce ako také ešte nechápe. Tiež stále nerozpráva, len furt niečo brble :sweat_smile: Už sa začínam celkom obávať, aj keď asi má ešte čas, neviem...
Uf tak som vypotila nejaký román :grinning: Určite som na niečo zabudla, ale však si hádam spomeniem :wink:
29. pro 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahoj kočky teda tady je dneaka velká účast koukam :grinning:
Hany tak super že angína potvora ustupuje a že jste si vánoce užili :wink: :dizzy_face:
Sloni tobě taky přeji krásný nový rok :wink: :slight_smile:
Biela teda tak koukam že vás ten chcíp složil všechny :confounded: tak hlavně že už je líp a že byla Naty z dárečků nadšená :slight_smile: :wink:
29. pro 2009 v 10:21  • Odpověz
Zdravím holky :slight_smile:.
Všem vám moc moc děkuju za gratulace, jak tady, tak i na FB :wink:.

Zkopíruju vám sem popis porodu co jsem psala tady jedný holčině do IP.

"Mě totiž už 23. bolelo celý den v zádech, ale jenom občas a maličko, ale už jsem měla takový tušení. A pak večer, už spíš skoro v noci, to začlo i do břicha ty bolesti. Ale někdy párkrát po třech minutách, pak třeba několikrát po sedmi minutách. Ale horká sprcha nepomáhala, tak jsem si říkala, že to bude asi fakt už porod. Jenže jak to bylo nepravidelný, tak jsem zatim nikam jet nechtěla, takže jsme šli spát, to bylo asi kolem 2 hod. v noci. Sice mě ty stahy několikrát v noci probudily, fakt bolely, ale dalo se to vydržet. Kolem sedmý ráno jsem vstala, šla do sprchy, stahy po třech min., takže jsme v 8 jeli. V 8:25 mě přijímali. Vyšetřili mě, udělali monitor. V 9:30 mě opět vyšetřili, byla jsem na 1 cm otevřená, udělali mi klystýr. Do 10:30 jsem měla čas abych chodila na wc a do sprchy. Vzali mě na sál, kde PA zjistila, že během tý doby ve sprše jsem se otevřela na 7 cm a při 9 cm se rodí. Ona prej: no vy rodíte ani o tom nevíte . V 11 mi prdla vodu, párkrát jsem zatlačila a malá se narodila v 11:24. Žádnej nástřih, ani mě malá nenatrhla. Hned na sále jsem seděla, mohla jsem v pohodě chodit. Jak kdybych nerodila. Takže po naprd těhu aspoň v pohodě porod."

No jinak jsem ráda, že nás pustili tak brzo domů, vlastně jsme tam byli jenom těch povinných 72 hod. (i když vlastně ani to ne, v papírech je 10:00, takže po 70,5 hod. :grinning: :grinning: ). Kojím, malá je fakt savec, už druhý den jsem měla mlíko a malá přibírala, prej jsme taková výjimka v tomhle :grinning:. I když teda prsa mě šíleně bolej. Kluci si pomalu zvykaj, pořád na ní koukaj a hladěj jí, říkají jak se jim líbí a jak je maličká. Jenom je furt musím napomínat aby tolik nekřičeli.

biela: teda to jste si Vánoce fakt "užili" :unamused: . Aspoň, že dárečky pro malou měly úspěch :slight_smile: . A mluvení bych zatím být tebou moc neřešila. Ségra má syna narozenýho 6/07 a teda jako nic moc s mluvením. Pár slov říká, ale stejně špatně (např. místo ahoj říká ajot), věty neříká, max. tak 2 slova spojí. A jinak se teda mumlá nesmysly, jako zvuky spíš nebo jak to popsat :wink:. Vyčkej, ona se rozkecá :wink:...
29. pro 2009 ve 13:30  • Odpověz
Ahoj Weri :slight_smile: tak to je super že byl porod takovej rychlej a pohodovej a hlavně že už jste obě v pořádku doma :wink: :slight_smile:
29. pro 2009 v 17:06  • Odpověz
Ahoj berušky moje :slight_smile:
Přeju vám všem krásný a šťastný nový rok :slight_smile: a taky:
maminkám ať jim ratolesti dělají jen a jen radost :wink: :dizzy_face:,
snažilkám strašlivě moc držím palečky ať do příštích vánoc máte svá miminka v náručí anebo v bříšku :wink:
a taky hlavně všem moc a moc zdravíčka,štěstíčka a především lááásky :dizzy_face: :wink:
30. pro 2009 v 19:56  • Odpověz
Milé bosorky a bosorčátka,

přeji vám do nového roku zdraví, štěstí, lásku a optimismus :slight_smile:
Všem přeji zdravá miminka, ať už přítomná, či (snažilek) (brzy) budoucí :slight_smile:
Buďte všechny zdravé a šťastné :slight_smile:

:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Info z domova:Kubík začíná konečně léééézt :dizzy_face: :dizzy_face: a začíná být veselo :dizzy_face:
30. pro 2009 ve 21:44  • Odpověz
hany: tak to bude doma fakt veselo :dizzy_face: . Za chvilku začne chodit a to bude teprv něco :wink:.

Jinak tedy Vám všem přeji pěkného Silvestra, bezkocovinový Nový rok a do celého nového roku 2010 hodně zdraví, lásky a štěstí. Zkrátka všechno podstatný co tu přála katy a hany :wink:.
Užijte si dnešek :dizzy_face: , my slavit nijak nebudem. Já jsem u našich, Míra bude doma, takže si ani neoslavíme zítra 8 let co jsme spolu, uvidíme se až v sobotu :frowning2:.

A ještě info o mé váze :grinning:. K porodu jsem šla s -7 kg, porodem jsem ztratila dalších 7 kg a teď dalších 1,5 kg. Takže celkem mám -15,5 kg oproti březnu, když jsem otěhu :wink:. Ale těhu s Tedýsem to nepřekonalo, -17 kg.
31. pro 2009 ve 14:28  • Odpověz
autor
Ahoj holky :dizzy_face:
Prajeme vám úspešný vstup do Nového roku 2010, nech je lepší ako bol rok tento a nech sa vám splní všetko čo si zaumienite :wink: :dizzy_face:
31. pro 2009 v 18:21  • Odpověz
No kde to jsme?!?!?! Čtvrtá strana :astonished: :grinning: !!! Tak nás šoupu :wink: ...
3. led 2010 v 16:33  • Odpověz
Halooooo, halooooo...vítáme rok 2010 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. led 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:,
všem hlavně zdravíčko, štěstíčko a splněná přání v roce 2010 :dizzy_face: .
Jakpak se všechny máte a kdepak vás mám?
Kati, skoukla jsem Ti fotečky, moc Vám to sluší a celá rodinka u stromečku, paráda :wink: .
4. led 2010 v 15:22  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile:
tak novinky:asi prcka začínaj trápit zubiska :confused: páč je takovej ufňukanej a taky neví co by si všechno narval do hubičky a v noci se sem tam probudí a nemůže zabrat a taky totálně odmítá dudlu :unamused: takže máme fakt "veselo"
Sloni díky za pochvalu foteček :wink: :dizzy_face:
4. led 2010 v 17:56  • Odpověz
autor
Čau holkyyyy :dizzy_face:
Tak nás šupnem trochu hore aby sme zas nezapadli :grinning: Zajtra plánujem testovať, ale moc nadejí tomu nedávam :sweat_smile: Tak držte plís pestičky :o))
4. led 2010 ve 21:48  • Odpověz
Dobré ránko,

biela, moooooooc držíme palečky :dizzy_face: To by byl krásný vstup do nového roku :dizzy_face:

U nás je stále veselo....uf....z nesmělých krůčků lezení se stal styl raketové myši :grinning: Takže jen co se ohlédnu, už se prdelí jinam :stuck_out_tongue_closed_eyes: Včera si Kubík v postýlce poprvé stoupnul :slight_smile: Byla jsem v kuchyni a najednou takovej nadšenej skřek a kouknu směrem k postýlce a ten frája na mě čučí ze stoje :slight_smile: Nejdřív nic a teď v jednom týdnu je toho nějak moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale k nábytku si zatím naštěstí "jen" kleká a hupská :slight_smile: Nejoblíbenější stále zůstavají zásuvky, ovladače a kuchyňské šuplíky :wink:

Kati, co příkrmy?Jak Honzíkovi chutná?Téda, už zoubky...tak hlavně, ať je zubisko rychle venku a bezbolestně :slight_smile:My jsme stále bezzubí :slight_smile:
Sloni, jak je?Co mrňousek?Kope? :slight_smile:

Ostatní, piště, jak se máte :slight_smile:

Kéž by se ozvala chrobi, neuzil, paja...moc na vás, holky, myslím :slight_smile:
5. led 2010 v 08:02  • Odpověz
Dobré ránko,
Kati, jejda, zoubky. Tak ať je zoubek brzo venku. Takový ty " chlazený" kousátka nepomáhají? Kolikrát jsem je viděla v obchodě, ale " v praxi" jsem se s něma ještě nesetkala, že by je někdo měl.
Biela, moc držím palečky!
Hany, teda Kubík je šikula :slight_smile:. Vzal to hopem, že. Za chvilku fakt bude chodit. A to bude teprve žůžo :slight_smile:. No jo, už není žádnej malej kluk :wink:
Mrňousek kope, už i m. ho cítil. Ale teď je mi poslední dny jaksi divně a to jsem se o Vánocích nepřecpávala. Ale dneska už je to lepší. A nějak častěj chodím na záchod, ale to je normální a ještě k tomu já jsem hroznej pijan :grinning: .
Taky bych byla ráda, kdyby se holky ozvaly, moc jim držím palečky a myslím na ně.
5. led 2010 v 08:49  • Odpověz
autor
Ahojky :slight_smile:
Tak len hlásim, že test beznádejne negatívny :sweat_smile: ale neva, aspoň oslávim anrozky v pohode a bez starostí :dizzy_face:
5. led 2010 v 08:51  • Odpověz
Bré ránko :slight_smile:
Hany jééééé gratulujeme k prvnímu stoupnutí v postýlce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:no on ten vývoj jde v pěknech skocích co? :wink:jednu dobu nic a pak se člověk nestačí divit :grinning: jinak bezzubí jsme taky furt a bohužel se s tím můžeme trápit ještě i několik týdnů a bez výsledků :rolling_eyes: jinak příkrmy mu šmakujou :dizzy_face: jen teda při první lžičce se šklebí a pak když má poslední tak by chtěl ještě :grinning: :grinning: no je to komediant :grinning:
Sloni jééé tak to je paráda že prcek už pořádně kope :wink: :slight_smile: jen počkej jak na tyhle malý nesmělý kopanečka budeš nostalgicky vzpomínat až tě v 8-9 měsíci vrazí možičku pod žebro nebo si udělá z tvého močáku boxovací pytel :wink: :grinning: :grinning:
Biela jej to mi moc mrzí kočko :frowning2: tak to aspoň ty narozeniny pořádně zapiješ :wink:
5. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Jo Sloni chladicí kousátko už je v lednici :wink: :grinning:
5. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.